Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Другие продукты (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=86)
-   -   Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2322)

zelya343 09.02.2017 12:30

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от mur (Сообщение 177380)
Считается, что высокие и узкие перегонные аппараты дают виски более легкий и тонкий, чем маленькие и широкие.

Не прообраз ли это современной ректификационной колонны?! Это в адрес тех кто все еще не признают ректификацию. Знающих убеждать не нужно, они сами убеждают скептиков в превосходстве ректификации

mur 09.02.2017 13:36

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 177409)
Не прообраз ли это современной ректификационной колонны?

..Це, по суті, аламбіки, скоріше перехідний стан до укріплюючої колони (ще не рект-ної). Але суть вони (винокури) вловили правильно - відбувається розділення по температурі залежно від висоти. Значить, можна відділяти голови!

Юрий Вл. 09.02.2017 18:16

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от mur (Сообщение 177380)
+ в бочці не менше 1 року

Шановний, скажіть будь ласка, скільки років Ви використовуєте бочки ? Поясню, чому запитую-після одержання продукту переробки залишків меду :), наливаю для настоювання до склюної ємності, куда додаю наколоті з дубової деревени чурки. Після приблизно 5 разів, цю дубову "приправу" потрібно змінювати, т.к. перестає змінюватись колір речовини і нема того "букета", який був, поки чурки були свіжими. В той же час читав, що на піприємствах, яки виготовляють коньячні вироби, діжки служать довго. Як співставити ці , на мій погляд, протилежні підходи ?

Немолодий 09.02.2017 20:05

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от mur (Сообщение 177380)
..ну Володимир Максимович... Не чекав від Вас розповсюдження такого "рецепту"

Ну так, шановний Романе Михайловичу, звідки б ми тоді дізналися про технологію виготовлення справжніх напоїв?:D:beer:

zelya343 09.02.2017 20:06

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Так ПРООБРАЗ...
Цитата:

Сообщение от mur (Сообщение 177421)
Але суть вони (винокури) вловили правильно - відбувається розділення по температурі залежно від висоти. Значить, можна відділяти голови!

Саме це i малось на увазi

torris 09.02.2017 23:12

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 177358)
Года 4 тому так и сделал. Еле-еле 3 литра выгнал, да и то пришлось постоянно сидеть возле розетки. Брага так и перла в сухопарник( у меня 3-х литровая банка) - баловался: включал, выключал.

да с меда не редко пениться, нужно было пол-литра молока в брагу влить и оно сразу перестает пениться. на счет сухопарника то 3х литровая банка-мало, у меня 10ти литровая

gardener 10.02.2017 07:36

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от torris (Сообщение 177530)
на счет сухопарника то 3х литровая банка-мало, у меня 10ти литровая

Сухопарником? 10 літрів? В мене на 1, 5 літра

mur 10.02.2017 12:27

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Юрий Вл. (Сообщение 177459)
скажіть будь ласка, скільки років Ви використовуєте бочки ?

..якщо рахувати від першої, то 4 чи 5 років[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]. Але поки ні одна з моїх 4-х бочок не заливалась більше 2-х разів, тому з свого досвіду про кратність використання говорити мені ще передчасно. Проте, якщо бочка "ослабне на колор", то є простий вихід - накидати в середину підготовлених (вимочених і трохи обвуглених) дубових брусочків. Вони дадуть додаткову поверхню для хімічних і фізичних перетворень дистиляту; а бочка буде продовжувати пропускати повітря для газообміну. Думаю, що різниці з свіжою бочкою не буде. До речі, мені восени при пробі своєї бочкової продукції не вистачило "ванільного смаку" в 2-х бочках, то я обпалив невелику к-ть брусочків і кинув у бочки, хай настоюється ще рік (вважається, що саме обвуглена поверхня додає "ваніль" у смак).
До речі, мені на ювілей шанувальники моїх "талантів" подарували ще 2 бочки по 15 л. Так що буде додатковий простір для творчості.

mur 10.02.2017 12:33

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Вл. (Сообщение 177459)
наливаю для настоювання до склюної ємності, куда додаю наколоті з дубової деревени чурки.

..якщо настоюєте в банках, то провітрюйте хоча б раз на місяць - переливанням, наприклад, а якщо банка 10 чи 20 л - акваріумним компресором (як варіант).

torris 11.02.2017 23:38

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от gardener (Сообщение 177562)
В мене на 1, 5 літра

а если пену как у Васи попрет? да и конденсата бывает что в 1.5 литра не влезет.


Текущее время: 11:50. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot