Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Куплю (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=78)
-   -   Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3782)

Qway 17.04.2018 20:43

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
А вы как принуждали или просто сказали что зп не будет?)

gopher 17.04.2018 20:49

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от Qway (Сообщение 232166)
А вы как принуждали или просто сказали что зп не будет?)

Не скажу.:ah:

gopher 13.05.2018 22:58

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
;)ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- ріпаковий мед за ціною до 36 грн/кг (>1тони-36; від 300кг до 1тони - 35), при вологості меду від 19 до 23% ціна меду буде знижена на 2% за за кожен 1% перевищення вологості 19%;
- різнотрав'я та акацієвий мед за ціною 40-65 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (100г).
Оплата протягом 1 тижня після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 5683379-Анатолій, 067 1742877-Генадій.

Димас 14.05.2018 08:31

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 234160)
- ріпаковий мед за ціною до 36 грн/кг (>1тони-36; від 300кг до 1тони - 35), при вологості меду від 19 до 23% ціна меду буде знижена на 2% за за кожен 1% перевищення вологості 19%;
- різнотрав'я та акацієвий мед за ціною 40-65 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (100г).

Пан gopher, ситуація з медом поки що плачевна. Ріпака мізер, якщо хто качатиме, то легко продасть в роздріб. Акацієвого взагалі не має з-за холодної погоди. Соняшника вперше за 14 років не має біля моєї пасіки, одна кукурудза та озима пшениця. Його взагалі буде мало по району, доведеться кочувати або сидіти без меду. А витративши значні додаткові кошти на кочівлю, я ніколи не продам його по 36 грн за кг. Стоїть засуха. Мій прогноз: меду буде менше ніж торік і ціни поступово вернуться до 50 грн і вище за 1 кг соняшникового меду.

gopher 14.05.2018 09:16

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 234172)
ситуація з медом поки що плачевна

1. І в минулому році, і в цьому у експортерів не було і не буде проблеми купити мед, а була і буде проблема його продати.

2. Мені здається, що акацієвий мед поки що ніхто не купляє, тому наша ціна - найвигідніша, за виключенням базарної. І взагалі, пасічники притримують цей мед, поки не піде масово соняшниковий. А там - будем їхать, будем бачить.;)

Qway 14.05.2018 10:00

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Ему говорят взятка нет, а он что не проблема закупить, акация у меня уже осыпается, первые дни ее выжарило солнце, сейчас дожди, откуда вам не проблема закупить?

Urik 14.05.2018 12:11

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от Qway (Сообщение 234180)
Ему говорят взятка нет, а он что не проблема закупить, акация у меня уже осыпается, первые дни ее выжарило солнце, сейчас дожди, откуда вам не проблема закупить?

Общался со своим оптовиком, примерно те же речи,:) может "цитатники Мао" раздали.:rofl2:

Добавлено через 41 минуту
А если серьезно то пока будут сдавать по такой цене, а ведь действительно сдают,:confused: никто цену поднимать не будет!(ИМХО)

gopher 14.05.2018 12:25

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 234184)
примерно те же речи

1. Пасічники говорили про неврожай рік тому, а зараз ще є торішній мед. Отже, купити мед можна і зараз.
2. Україна велика, отже умови скрізь різні, може у когось і є мед, українці в цьому разі схильні мовчати.:)

bvv 14.05.2018 14:13

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 234188)
1. Пасічники говорили про неврожай рік тому, а зараз ще є торішній мед. Отже, купити мед можна і зараз.
2. Україна велика, отже умови скрізь різні, може у когось і є мед, українці в цьому разі схильні мовчати.:)

Прочитайте пожалуйста еще раз, что по перспективе цены написал Димас. А ведь он прав.

Qway 14.05.2018 14:43

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Да чего спорить то, время покажет.


Текущее время: 08:13. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot