Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Другие продукты (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=86)
-   -   Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2322)

gardener 12.02.2017 09:26

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Ніколи ще пінки не гнало. А конденсату більше половини банки теж не було. Правда пару разів банка лопала:confused:(тоді головне -встигнути вогонь погасити):kill:

bvv 12.02.2017 22:53

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от mur (Сообщение 177603)
..якщо настоюєте в банках, то провітрюйте хоча б раз на місяць - переливанням, наприклад, а якщо банка 10 чи 20 л - акваріумним компресором (як варіант).

Будьте добры подскажите где Вы взяли информацию о том что необходимо проветривать раз в месяц?

mur 13.02.2017 09:52

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от bvv (Сообщение 178062)
подскажите где Вы взяли информацию о том что необходимо проветривать раз в месяц

..конкретно де - не скажу (просто вже не пам'ятаю), але покопайтесь- пошукайте про заводську технологію, і знайдете, що при витримці в нерж. цистернах заводи практикують аерацію, і не роблять з цього таємниці. "Раз в місяць" - можливо чисто мій термін (срок), а може запам'ятав так (?). Коли в мене була тільки одна 5 л бочка, а решту настоювалось в банках, то при порівнянні (через приблизно півроку) бочка-банка перевага була (якщо це не самонавіювання) за бочкою - м'якший і солодший смак. Тому баночний товар переливав час від часу, а коли придбав ще бочок - злив туди; тепер нема з чим порівнювати.

Добавлено через 9 минут
..ще хочу додати таке - коли я зливаю весь товар з бочки (звільняю під нову заливку), то частину розливаю у пляшки, а частину в банки на закрутку. І час від часу, коли згадую про цю заначку, банки відкриваю і хвилин 5--10 провітрюю, без переливання. Мені здається, що це пом'якшує смак і видаляє "дух деревини". Можливо, це суб'єктивно...

B1ad325 13.02.2017 14:16

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цветков АА, Підскажіть а де взяти хлористий калій? в гуглі водиш то вибиває якісь ліки в ампулах!

davolodya 13.02.2017 14:35

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 178145)
Підскажіть а де взяти хлористий калій? в гуглі водиш то вибиває якісь ліки в ампулах!

По великих містах є гуртівні хімреактивів, багато з них торгують через інтернет, доставка перевізником за Ваш рахунок. Один з таких СФЕРА 7 у м.Львів. Пошукайте трохи ближче, таких магазинів по Украïні є багато

Urik 13.02.2017 20:44

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от B1ad325 (Сообщение 178145)
Цветков АА, Підскажіть а де взяти хлористий калій? в гуглі водиш то вибиває якісь ліки в ампулах!

По моему речь шла о поваренной соли.

Немолодий 15.02.2017 20:41

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Якраз по темі.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Дід Роман 08.12.2018 12:27

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 72837)
А ось горілку з воскодавнику хвалять. Приємний запах і смак, а головне, наступного дня не болить голова.

а можна конкретніше,з воскодавника-це про що?

zelya343 30.12.2018 00:36

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Как-то жаль что не появляется коллега Цветков АА. Он является противником ректификации, ратует за дистилляцию. Я как-раз только этой зимой запустил свою рект. колонну. Результатом просто ошеломлен. Продукт раньше пробовал, с теорией и технологией знаком не по-наслышке, но только теперь дошли руки самому вплотную заняться. Да, так вот, видел бы Алексей Алексеевич (и нюхал) какую жуткую гадость представляют собой головы!!! А он говорил о борьбе с хвостами, как будто голов и не существует. А при ректификации большая часть времени уходит как-раз на отбор голов, которых в концентрированном виде всего-то пустяк. Но именно головы - главная проблема, капля этого *добра* - и все коту под хвост. Это похуже чем ложка дегтя в бочке меда.
Но продукт - чистое здоровье! Если уж жена моя пьет с удовольствием, то это таки говорит о чем-то. Дух самогона она не переносит и чует его за версту.

Немолодий 30.12.2018 08:34

Re: Алкогольні напої з використанням продуктів бджільництва
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 252776)
... Я как-раз только этой зимой запустил свою рект. колонну. Результатом просто ошеломлен...
Но продукт - чистое здоровье!

Вітаю.:poz: Ще одним "колоністом" прибавилось.:ok: Голосую за кожне Ваше слово!:appl:
Успіхів і з Новим роком!


Текущее время: 05:52. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot