Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Технологии и методы содержания пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Пчеловождение в альпийском улье (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=84)

Вадим Попов 12.10.2020 18:46

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 286839)
Не треба займатись дезінформацією про те, що вказаний Вами ролик якимось боком стосується теми про бджільництво в альпійських вуликах.

Насправді дядько зробив не зовсім вдалий гібрид з дадана та альпійського вуликів і сказав, що має винахід.

Насправді українські вулики з надставками різної висоти успішно і вже давно використовуються у нас в практиці. І такі вулики бувають і по 8. і побільше рамок. І зимують вони і розвиваються краще, ніж отой гібрид з даданом.

Ото і все.

Я не кажу, що цей ролик стосується теми про альпійця. Хоча той вулик, що у відео стосується теми альпійців рівно стільки ж як і

Цитата:

Сообщение от Михайло Михайлович (Сообщение 286734)
Конструкція забезпечує використання стандартної української рамки для гнізда і стандартної альпійської рамки Н108 для меду.


Гніздо-стандартне на вісім українських рамок. Медові корпуси стандарт Н108 на девять альпійських рамок. Переваги українського вулика для гнізда збережені. Переваги Альпійця Н108 для малих взятків також.



Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk

vodolej 13.10.2020 20:11

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 286792)
А що ж то за диво таке: магазини в півтора рази ширші за гніздо? Погано уявляю, навіть просторове мислення не допомагає. Хотілося б побачити... Це мабуть як водонапірна башта з тонким корпусом і широкою шляпкою, або як отой гриб, що його малюють як наслідок підриву атомної бомби...

Олексіє Володимировичу, це так званий вулик Лаврова, білоруського бджоляра. наберіть: "Лавров відео" і прогляньте. У нього в нижньому корпусі 12 українських рамок а зверху 12 рамок в магазині майже альпійських. І це добре працює - гарна зимівля і бурхливий весняний розвиток, в мене таких два вулика, але замість тих маленьких рамочок я поставив перпендикулярно 8 молурамок Дадана.

vsmityukh 13.10.2020 20:34

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Коллеги,
Один из пчелопакетов заметно просел к осени. Позавчера заглянул - пчелы почти 2 корпуса и не было матки. К счастью, один отводок или слетел или был разбит (осталась 1 матка и 1 пчела, смешно конечно), то эту матку подсадил в этот альпиец.
У меня вопрос, хватит ли такого количества пчелы для зимовки? Есть возможность занести в зимовник.
Спасибо

Отправлено с моего Redmi 6 через Tapatalk

михалыч1 15.10.2020 18:44

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 286870)
Олексіє Володимировичу, це так званий вулик Лаврова, білоруського бджоляра.

Даже вот так водят пчёл [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

vsmityukh 18.10.2020 22:11

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от vsmityukh (Сообщение 286875)
Спасибо

Ветка форума, смотрю, живая...

Отправлено с моего Redmi 6 через Tapatalk

МедАль 19.10.2020 07:13

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от vsmityukh (Сообщение 286944)
Ветка форума, смотрю, живая...

Та тю на Вас, дядько! Що Ви таке верзете! Эта ветка - живее всех живых, наше знамя, сила и оружие!flag_ua

Ромен 19.10.2020 19:45

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 286948)
Та тю на Вас, дядько! Що Ви таке верзете! Эта ветка - живее всех живых, наше знамя, сила и оружие!flag_ua

То дайте відповідь на повідомлення 2493 :D чоловік просив пораду.;)

МедАль 19.10.2020 23:02

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 286955)
То дайте відповідь на повідомлення 2493 чоловік просив пораду.

А що там радити? Є якісь варіанти? Тим більше, що чоловік вже прийняв рішення.
Маємо:
- у вулику залишилось півтора корпуса бджіл, але без матки;
-у другому вулику залишилась матка, але без бджіл.
Отже, чоловік питає, чи перезимує така сім"я, коли є можливість занести в зимівник?
Відповідаю: скоріш за все перезимує за умови якщо не пропаде матка.
У мене успішно зимував на волі нуклеус на неповному альпійському корпусі Н108.

77сем77 20.10.2020 09:42

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Пане МедАль, на якому меду зимують Ваші бджоли? Я чув що на сонячниковий мед не рекомендовано до зимівлі.

Вадим Попов 20.10.2020 10:02

Re: Пчеловождение в альпийском улье
 
Цитата:

Сообщение от 77сем77 (Сообщение 286964)
Пане МедАль, на якому меду зимують Ваші бджоли? Я чув що на сонячниковий мед не рекомендовано до зимівлі.

Соняшниковий не рекомендовано, але люди успішно зимують.

Надіслано від мого M2004J19C, використовуючи Tapatalk


Текущее время: 06:01. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot