Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Куплю (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=78)
-   -   Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3782)

Харьковчанин 05.11.2018 15:45

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Здравствуйте, Анатолий! в открытом доступе появилась информация, что у Меганома недавно вернули партию меда из-за нахождения антибиотика, необходимость утилизации меда и т.д.
1. как это технически возможно при наличии своей лаборатории?
2. вам вынесли штраф от импортера, запрет на дальнейший экспорт (то есть любые санкции)?
3. не скромно конечно, но все же... какой убыток от этой сделки (мед+утилизация+Ваши расходы и тд)?
Если не коммерческая тайна, прокомментируйте пожалуйста. спасибо за ответы!

gopher 05.11.2018 18:43

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от Харьковчанин (Сообщение 248082)
Здравствуйте, Анатолий! в открытом доступе появилась информация, что у Меганома недавно вернули партию меда из-за нахождения антибиотика, необходимость утилизации меда и т.д.
1. как это технически возможно при наличии своей лаборатории?
2. вам вынесли штраф от импортера, запрет на дальнейший экспорт (то есть любые санкции)?
3. не скромно конечно, но все же... какой убыток от этой сделки (мед+утилизация+Ваши расходы и тд)?
Если не коммерческая тайна, прокомментируйте пожалуйста. спасибо за ответы!

Пасічники постійно застосовують нові ліки з новими антибіотиками, а тест-системи на них з'являються нізніше (наприклад, синтоміцин). В результаті одну партію не встигли вчасно перевірити, для однієї анулювали митну декларацію, одну розформували у себе на складі. А взагалі - антибіотиків набагато більше, ніж перевіряють експортери при вхідному контролі.
Усе інше - комерційна таємниця!:ah:

gopher 22.11.2018 19:52

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- різнотрав'я та акацієвий мед за ціною 45-75 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза. Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г), мінімальний розмір партії - 150 кг.
- цьогорічний зрілий соняшниковий мед за ціною 37-39 грн./кг в залежності від якості та розміру партії (партія 800 кг - 40 грн/кг). Мінімальний розмір партії - 400 кг. ОМФ < 5, Діастаза > 14.
Максимальна вологість для усіх видів меду 18 процентів. При перевищенні ціна на кожен 1 процент знижується на 2 проценти.
Оплата протягом 1,5 місяця після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 1742877 - Марк, 067 5683379 - Анатолій.flag_ua

gopher 08.01.2019 21:14

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- різнотрав'я та акацієвий мед за ціною 45-75 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза;

- цьогорічний зрілий соняшниковий мед за ціною 38-40 грн./кг в залежності від якості та розміру партії . ОМФ < 5, Діастаза > 14.

Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г)
Оплата протягом 1 місяця після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 1742877 - Марк, 067 5683379 - Анатолій.flag_ua

gopher 14.02.2019 00:01

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- різнотрав'я та акацієвий мед за ціною 40-70 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза;

- цьогорічний зрілий соняшниковий мед за ціною до 38 грн./кг в залежності від якості та розміру партії.

Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г)
Оплата протягом 1 місяця після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 1742877 - Марк, 067 5683379 - Анатолій.flag_ua

Волкотрубенко 14.02.2019 00:09

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 256670)

- цьогорічний зрілий соняшниковий мед за ціною до 38 грн./кг в залежності від якості та розміру парті

А что, уже начали качать в этом году?:rofl2:

МЭД 14.02.2019 00:24

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 256671)
А что, уже начали качать в этом году?

В Аргентине ,таки Да!:)

gopher 14.02.2019 00:29

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 256671)
А что, уже начали качать в этом году?

В аграрному бізнесі, коли кажуть "рік", то мають на увазі "маркетинговий рік", який починається з середини року (липень) і закінчується в червні, коли закінчується збір починається продаж. Хоча це умовно - кукурудзу можуть косити і в листопаді.
По меду в північній півкулі новим медом торгують з липня, тобто починається рік.:old:

Волкотрубенко 14.02.2019 00:29

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от МЭД (Сообщение 256673)
В Аргентине ,таки Да!:)

Слышал Очколас говорил, что в Аргентине меда сейчас не мерянно и непочем. :ura1: Наверное, Анатолий рассчитывает что они к нему будут везти . Цену привлекательную выставил.:rofl2:

gopher 14.02.2019 00:41

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 256675)
Наверное, Анатолий рассчитывает что они к нему будут везти

Як сказав ДенСяо Пін: "Не має значення, якого кольору кішка, аби вона мишей ловила." На мою думку, це стосується і великих кішок.(Моя думка)


Текущее время: 06:57. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot