Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Куплю (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=78)
-   -   Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3782)

vodolej 20.12.2019 21:27

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 277168)
ТОВ "Меганом-АП" продовжує закупівлю меду в Кривому Розі;
- різнотрав'я та акацієвий мед за ціною 26-55 грн/кг в залежності від результатів пилкового аналізу та співвідношення фруктоза/глюкоза;
- соняшниковий та ріпаковий мед за ціною до 26 грн./кг в залежності від якості та розміру партії .
Визначаємо ціну за наданими зразками (до 100г)
Оплата протягом 1,5 місяця після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики. Можливий аванс.
Наша адреса: Кривий Ріг, вул. Окружна, 12
Звертатись: т/ф. 056 4095717, тел. 067 1742877 - Марк, 067 5683379 - Анатолій.

Цікаво, збільшилась чи зменшилась кількість зданого меду в порівнянні з минулим роком?

gopher 20.12.2019 21:48

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 277268)
Цікаво, збільшилась чи зменшилась кількість зданого меду в порівнянні з минулим роком?

Збільшилась і кількість зданого меду і кількість поверненого меду (не домовились за ціною і якістю) і кількість проданого меду.:beer:

Валерьевич 22.12.2019 14:22

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 277168)
Оплата протягом 1,5 місяця після надання усіх документів (ветсанпаспорт, паспорт та ідент.код власника пасіки) та обов'язкової перевірки на антибіотики.

Я так розумію надав всі документи а через півтора місяці отримуеш гроші! А потім забираете мед?

gopher 22.12.2019 16:18

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от Валерьевич (Сообщение 277366)
Я так розумію надав всі документи а через півтора місяці отримуеш гроші! А потім забираете мед?

Спочатку Ви надсилаєте зразки (до 100г) для визначення якості і ціни меду, потім, якщо Ви здатні на ціну і Ви або ми доставляємо мед до нас на склад,зважуємо, підписуємо закупівельний акт і ретельно відбираємо зразки для аналізу на антибіотики (інколи ми відбираємо зразки у Вас на складі і пломбуємо Вашу тару). Після цього, якщо мед нормальний, то ми беремо його в роботу або просимо забрати, якщо там є антибіотики. Гроші - через 1,5 міс. після підписання закупівельного акту.flag_ua

seim 22.12.2019 18:58

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 277372)
Спочатку Ви надсилаєте зразки (до 100г) для визначення якості і ціни меду, потім, якщо Ви здатні на ціну і Ви або ми доставляємо мед до нас на склад,зважуємо, підписуємо закупівельний акт і ретельно відбираємо зразки для аналізу на антибіотики (інколи ми відбираємо зразки у Вас на складі і пломбуємо Вашу тару). Після цього, якщо мед нормальний, то ми беремо його в роботу або просимо забрати, якщо там є антибіотики. Гроші - через 1,5 міс. після підписання закупівельного акту.flag_ua

В зв'язку з чим відстрочка оплати 1,5 місяця?

gopher 22.12.2019 19:38

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 277382)
В зв'язку з чим відстрочка оплати 1,5 місяця?

Мало контрактів, за якими за нормальною ціною можна відправити мед (за 2,5 фури відравленого меду ждемо оплату, 1 жде відвантаження, 3 в перевірці, 1- забруднена антибіотиками). Невідшкодований ПДВ - 250 тис.грн, авансований податок на прибуток - 100 тис.грн. Все це приводить до недостатнього рівня обігових коштів.:kill:

seim 22.12.2019 23:13

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 277384)
1- забруднена антибіотиками

А що з таким медом далі робите? Повертаєте назад пасічникам?

Димас 22.12.2019 23:50

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 277384)
Все це приводить до недостатнього рівня обігових коштів.

Беріть кредит або припиняйте діяльність. Недостаток обігових коштів - це лише власна проблема Вашого підприємтсва.

Берендей 23.12.2019 00:04

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 277398)
Беріть кредит або припиняйте діяльність. Недостаток обігових коштів - це лише власна проблема Вашого підприємтсва.

А зачем???? ведь на этом можно сэкономить :kopilka: а кредиты пусть берут сами пчеловоды :grabli:

Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 277270)
Збільшилась і кількість зданого меду і кількість поверненого меду (не домовились за ціною і якістю) і кількість проданого меду.:beer:


Димас 23.12.2019 00:07

Re: Купимо в Кривому Розі соняшниковий, акацієвий та мед з різнотрав"я
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 277401)
А зачем???? ведь на этом можно сэкономить

Да, что-то напоминает начало 2000-х. Берем мед по доллару, а деньги ждите...Может к лету , вместе с тарой:)


Текущее время: 08:26. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot