Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Беседы на любые темы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Мое отношение к налогообложению пчеловодов (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4840)

Віталій В 17.11.2017 21:18

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
[QUOTE=Antton;209013]
Цитата:

Вам так просто здається.. Наприклад поліція живе за наші податки.. і як би ми її не любили, в разі скоення відносно нас правопорушення ми біжим до них..
З бжолярів одиниці що не працюють, виж розумієте що 90 - 95 % податки сплачує вчасно і прозоро, тому в мене питання чому я повинен сплачувати податки з домашнього господарства в данному випадку пасіка ? може краще на рибалку чі на пляж, і спина не болить і подптки ніхто не требує.
Цитата:

А ви не чекайте а боріться..
Якжеж тут бороться як кругом платники податків які поступово виростають до монополістів після чого тільки політики.
.
Цитата:

один 60л. з креветками, і 400л голандець з живородкою
А я не можу собі дозволити на 400 л як до сих пір з пасіки не вийшов навіть на нуль не маючи податків, в мене зустрічна пропозиція може податкоплатники почнуть платити прозоро ???

Antton 17.11.2017 21:26

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 209020)
тому в мене питання чому я повинен сплачувати податки з домашнього господарства в данному випадку пасіка

з домашнього господарства і не повинен.. До доходу 160 тис грн.
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 209020)
А якжеж тут бороться як кругом платники податків які поступово виростають до монополістів після чого виростають до політиків.

))) тут посміявся)))
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 209020)
може податкоплатники почнуть платити прозоро ???

Це вам на пошту податкову звітність відпраляти? чи як..

Віталій В 17.11.2017 21:39

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
Цитата:

Сообщение от Antton (Сообщение 209022)
Це вам на пошту податкову звітність відпраляти? чи як..

Я за своє життя не одоразово був платником податків в якості ФОП і то що... тому добре розумію і знаю як податки сплачуються, як підготовлюєця звітність, яким чином їх обійти і не сплатити... саме тому я вступив в цю бесіду.
Припустимо я згоден платити податки, як зняти податок з пасіки ?

МЭД 17.11.2017 21:39

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
Цитата:

Сообщение от Antton (Сообщение 208998)
Ви живете за рахунок тих хто їх сплачує..

Шановний , я живу за свій рахунок! Та вже давно ні кому ні чого не повинен !

seim 17.11.2017 21:40

Re: Мое отношение к налогообложению пчеловодов
 
дитячі садочки це взагалі тема дуже специфічна. Все фінансування і утримання дитини лежить на плечах батьків. Харчуються за рахунок батьківських коштів не тільки іхні діти, а "харчуються" і директора, виховательки і їхні сім'ї. І "харчуються" на дуже велики суми. Бо побори там не малі і обов'язкові. Корупція в дитячих садках неймовірна. Ті податки, які йдуть на фінансування з бюджету не вистачає навіть на банку фарби. Бо податки вже "з'їла" більш крупна риба "зверху". А ще півбанки потрібно вкрасти завхозу. Питання сплати податків в одній з найбільш корумпованій країні світу не варте виїденого яйця. Бо з сплачених податків 95% розкрадається. Навіщо такі податки потрібні?

Antton 17.11.2017 22:01

Re: Мое отношение к налогообложению пчеловодов
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 209027)
Все фінансування і утримання дитини лежить на плечах батьків. Харчуються за рахунок батьківських коштів не тільки іхні діти, а "харчуються" і директора, виховательки і їхні сім'ї. І "харчуються" на дуже велики суми. Бо побори там не малі і обов'язкові. Корупція в дитячих садках неймовірна.

то у вас там зовсім біда.. в мене діти в садочок ходили.. менша в цьму році випустилась, тому з перших рук як кажуть.. таких жахів як у вас нема .. правда прийшлось постаратись.. навіть звільнили одну виховательку і завідуючу.. але в садочку відносний порядок. Звісно .якщо все прийняти як є, і нічого не робити , то це буде продовжуватись. В школі, до речі теж все в найкращому вигляді.. ніяких поборів .. і навіть в школі харчування молодших класів за рахунок міського бюджету. Можливо все.. головне руки не опускати)).

Добавлено через 54 секунды
Цитата:

Сообщение от МЭД (Сообщение 209026)
Шановний , я живу за свій рахунок! Та вже давно ні кому ні чого не повинен !

Повірте вам це здається..

Добавлено через 4 минуты
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 209025)
Припустимо я згоден платити податки, як зняти податок з пасіки ?

Задкларували дохід, якщо вище 160 тис і сплатили з них податки.
Рано чи пізно але нас всіх заставлять подавати податкову декларацію.І тоді після так званої нульової, прийдеться пояснювати звідки взялося те чи інше майно, якщо доходи не відповідають витратам.

seim 17.11.2017 22:03

Re: Мое отношение к налогообложению пчеловодов
 
я рожеві окуляри не ношу. Бо якщо їх надіти, то буде так як ви написали. Майже як в Швейцарії та Німеччині.
Цитата:

Задкларували дохід, якщо вище 160 тис і сплатили з них податки
.
Ви податок платите з повної своєї зарплати чи з мінімально встановленої?

yuasaver 17.11.2017 22:03

Re: Чи повинен пасічник платити податок з доходу від реалізації меду
 
Цитата:

Сообщение от МЭД (Сообщение 209026)
Шановний , я живу за свій рахунок! Та вже давно ні кому ні чого не повинен !

і все ще думаєте що вам винні?

Віталій В 17.11.2017 22:08

Re: Мое отношение к налогообложению пчеловодов
 
Цитата:

Сообщение от Antton (Сообщение 209029)
Повірте вам це здається..

Скоріше це Вам здаєця що податкова не справедливо тиснить на Вас ( ФОП ) не звиртаючи уваги на пасіки.

Цитата:

, прийдеться пояснювати звідки взялося те чи інше майно, якщо доходи не відповідають витратам.
Я вас благаю... тільки не в цій державі, чі ви знаєте випадки що з когось спросили, ааа яй яй не проходить.

seim 17.11.2017 22:12

Re: Мое отношение к налогообложению пчеловодов
 
сільське господартво має низьку рентабельність. Тому для цієї галузі є невеликі поблажки. Для аграрних магнатів існують доплати у вигляді дотацій.


Текущее время: 07:12. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot