Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Справочник медоносных растений (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Одуванчик (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1101)

Jon Doe 24.04.2016 08:38

Re: Одуванчик
 
У меня другие, сегодня попробую сфотографировать.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ворон 24.04.2016 09:31

Re: Одуванчик
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 133991)
Одна прилетела на поилку

Такі одинокі бджоли є у нас,я думав що це медоносні бджоли,які живуть родинами.:ah:;)

Jon Doe 24.04.2016 09:43

Re: Одуванчик
 
Добавил фотографии(вылезла фича форума, не смог добавить текст). Выглядит как обычная пчела, только раза в два меньше по габаритам.

Osmievod 12.06.2016 01:41

Re: Одуванчик
 
та что возле поилки - осмия Cornuta, в этом году к концу апреля все "отошли" оставив потомство.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] Этих можно легко разводить.
А та что на одуванчике - земляная, она позже вылупляется, как земля прогреется. Таких не пробовал, они живут в грунте, им места даже в городе хватает.

Андрей Андреевич 01.04.2023 14:13

Re: Одуванчик
 
Стикнувся з такою проблемою (хоча це не проблема, а непорозуміння .... може я недопонімаю)
На ОЛХ даю багато об"яв , проблем ніколи не було... дав об"яву що продам насіння ОДУВАНЧИКА ( КУЛЬБАБИ) й виставив фотку як його можна зібрати (коли кошу в саду садовою косілкою, то на ній збирається весь пух з одуванчиків і чистенький як вата , но не плотний)...через пару днів вже мав кінчатись срок об"яви і от сьогодні об"яву забанили, мотивуючи що це "заборонені препарати" для продажу.
В мобільній версії ОЛХ щось не можу найти зворотнього звязку з модератором й вияснити. Може щось підскажете що не так з ОДУВАНЧИКОМ, може я чогось не знаю.:kill:

Андрей Андреевич 02.04.2023 17:33

Re: Одуванчик
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 298579)
В мобільній версії ОЛХ щось не можу найти зворотнього звязку з модератором й вияснити.

...все , накінець з модератором звязався...
Ніякої заборони немає, просто "робот" виборочно банить об"яви які йому кажуться підозрілими ... чому йому одуванчик не понравився незрозуміло... Сказали зробити нову об"яву.

gardener 02.04.2023 17:42

Re: Одуванчик
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 298580)
. чому йому одуванчик не понравився незрозуміло....

треба було кульбабу продавати

Андрей Андреевич 03.04.2023 10:23

Re: Одуванчик
 
Цитата:

Сообщение от gardener (Сообщение 298581)
треба було кульбабу продавати

...проти "іскуствєного інтелекта" не попреш, даже він знає що хорошо , що погано....
Об"ява була лаконічна : НАСІННЯ КУЛЬБАБИ, ОДУВАНЧИКА.
Якщо честно, то я даже не задумувався думав , що кульбаба це кульбаба (вообще думав що це місцевий діалект) , а одуванчик це насіння кульбаби те що вже літає з парашутиком.


Текущее время: 08:13. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot