Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Воскотопки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=38)
-   -   [Вопрос]: Центрифуга для добуваня воску (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4089)

Ворон 16.01.2017 19:53

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 172397)
Дуже хочу вірити в це! Успіхів!:appl:

Завтрашній день покаже хто з нас прав,тому небудем гадати,рамок в мене небагато,десь коло 200,думаю за день осилю.;)

Urik 16.01.2017 22:08

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Григорович і бажано фотофіксацію для історії. Давай!!! Ми за тобою. :beer:

Ворон 17.01.2017 20:52

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Вложений: 4
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172404)
тому небудем гадати,рамок в мене небагато,десь коло 200,думаю за день осилю.

Так,осилити всі рамки не вийшло,нехватило часу,бо прийшов сусід,щоб допомогти віремонтувати підводу,тому 2.5 годин працював сваркою і болгарко,бо сусід взавтра мусить забрати в людей молоко,але все по порядку,почав перетопку с мерви після сонячної воскотопки,взяв один мішочок і зважив,його вага 12 кг,після центрифуги вийшло 1.600 грам,більше після сонячної топити не буду,не вартує шкірка вичинки,скільки перетопив рамок не знаю не рахував,взавтра порахую рамки і зважу віск,щоб знати скільки вийшло з однієї рамки.

Добавлено через 9 минут
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 172381)
А если упростить и проволочки заменить на стальной тросик с штукенцией для его натяжения и крепить его сразу к полу.

Поставив міцнішу проволку,але не тут то було,під час центрифугуваня трішки трісла пласмасова ручка,за яку кріпилась проволка,тому поставив на кожен кут стільця пружину,яку терміново шукав по мастерні,поки не побачив розкладушку,виробництва совдепії,тому взв з неї чотири пружини,зняв на фото,всеодно половину разів центрифугуваня,треба було притримувати руками,а половина працювала сама,все залежало як розпріділиться сировина,правда працював майже в футболці,бо палив цілий день,а відкрити двері не можна,бо мороз,а так все в нормі,ще один захід до обіду,із воском буде закінчено,мені сподобалось.,ось декілька фото під час роботи і після,спеціально для Юри.;)

Кудлянин 18.01.2017 08:07

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172595)
я,спеціально для Юри

Как всегда - все для Юры .....Ярослав , забираю свои последние слова , высказанные в моем пост № 8 в этой теме и снимаю шляпу . Супер !!!! Зря ты прервал интригу в этой теме - нам бы еще потрепаться , посоветовать тебе кое что , а ты бах и факт по лицу ...Если можно фото нижней части слитка .

Ворон 18.01.2017 08:24

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Кудлянин (Сообщение 172732)
Как всегда - все для Юры .....Ярослав , забираю свои последние слова , высказанные в моем пост № 8 в этой теме и снимаю шляпу . Супер !!!! Зря ты прервал интригу в этой теме - нам бы еще потрепаться , посоветовать тебе кое что , а ты бах и факт по лицу ...Если можно фото нижней части слитка .

Як говорять у нас-"Не люблю робити,з морди халяву",я довго "рив" форуми і ютуб щоб рішитись на покупку центрифуги,так і центрифугу вибирав більше двох місяців,придбав барабан від машинки автомат,щоб робити таку як бачив в ютубі,а тут найшов готове рішеня і з нержавйки,тепер вся сировина піде через центрифугу,бо побачив що вона стоєть на голову вище від воскопреса,сонячна буде топити світлу некондицію і вирізки з воскобудівнх рамок,фото зробю пізніше.:ok:

Urik 18.01.2017 10:12

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172595)
ось декілька фото під час роботи і після,спеціально для Юри.

Григорович я ж "скотиняка" вдячна при нагоді "отомщу", е трохи думок як вийти з положення з вібраціями та дисбалансом, на разі не маю часу цим займатись, та й цетрофугу тільки днями заберу. Але обіцяю "як тільки так зразу" і надіюсь що спільними зусиллями "доробимо вуха" цьому "бульльбулятору" бо він того вартий, та й ми також.:frend:
Все ж поділюсь своєю задумкою, може хто що умніше підскаже, потрібно сам двигун з барабаном відносно корпуса центрофуги кріпити не жорстко а через пружини, встановити їх між головгою болтів (4шт.) і корпусом центрофуги, вони і будуть гасити всі коливання, жорстке кріпленяя всіі кострукції нічого дасть.(ИМХО)

Ворон 18.01.2017 10:32

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Вложений: 3
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 172758)
Все ж поділюсь своєю задумкою, може хто що умніше підскаже, потрібно сам двигун з барабаном відносно корпуса центрофуги кріпити не жорстко а через пружини, встановити їх між головгою болтів (4шт.) і корпусом центрофуги, вони і будуть гасити всі коливання, жорстке кріпленяя всіі кострукції нічого дасть.

Я опісля так і зробив,поставив по пружинці в кутах стільця,робота зразу стала плавніша без ривків,пішов зважив,те що натопив,вчора,перетопив 52 рамки і вийшло 8.600 грам "грязного" воску.:ah:;)

Andruhan 18.01.2017 10:48

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172772)
вийшло 8.600 грам "грязного" воску.

Ярослав, а крутиш з мішком?

Димас 18.01.2017 11:11

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172772)
перетопив 52 рамки і вийшло 8.600 грам "грязного" воску.

Примерно такой же выход воска и после прессования.

Ворон 18.01.2017 11:40

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 172775)
Ярослав, а крутиш з мішком?

Так Андрію.з мішком зшитим із мішковини.
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 172783)
Примерно такой же выход воска и после прессования.

Все може бути,я показав і відчитався за своє,і ніде не вказав що центрифуга.це панацея,але я для себе рішеня найшов,і вклався в 500 грв.

Димас 18.01.2017 11:50

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172790)
Все може бути,я показав і відчитався за своє,і ніде не вказав що центрифуга.це панацея,але я для себе рішеня найшов,і вклався в 500 грв.

Я и не против. Как вариант переработки воска, почему бы и нет. Автору идеи - респект.

sahulka 18.01.2017 12:37

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172790)
,я показав і відчитався за своє,і ніде не вказав що центрифуга.це панацея

А это кто сказал?

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172733)
тепер вся сировина піде через центрифугу,бо побачив що вона стоєть на голову вище від воскопреса

Ни фига она не лучше.

Ворон 18.01.2017 12:59

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от sahulka (Сообщение 172798)
А это кто сказал?

Добавлено через 1 минуту
Ни фига она не лучше.

Я висловив своє баченя,але нікого не агітував закидати інші девайси.(інтесна ви людина,якщо немає до чого докулупатись і поставити звичне не згідний,чи ви по житю людина гам ..ста,):confused:

верес 18.01.2017 13:04

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Ворон мене заінтригував центрифугою, хоч раніше завжди проходив повз цю тему.
Тож вибачте можливо за некомпетентні питання, наперед парирую відсилання на ютуб, інтернет через мобілку, можливості обмежені.
Тепер по сутті. Що краще, прес, чи центрофуга. Неамаю ні того ні іншого, але схиляюся до останнього, по причині що речі після сучасної пралки менш вологі як після радянських віджимаючих вальців, а вони мені нагадвють за принципом воскопрес.
Тепер про конструкцію, я собі уявляю її такою, барабан- має бути двостянковий, це покращить розпреділення маси по периметру бака, черпз внутрішній можна буде подавати температуру, краще з парогенератора, зовнішній корпус бака має бути розбірним
Або при наймні легкознімним щоби зпростити видалення мерви.
Тобто я до чого, як я зрозумів з фото представлених Вороном попередньо суш розварюється, потім чарпаком вся та суміш черпаком переноситься до центрофуги, а якщо суш закладати відразу в барабан і там розігрівати її, віск частково вийде, а решту вжевідкачати. Звичайно це ускладнить пристрій, але маю таку ідею, які можете зспропонувати резюме.

Добавлено через 4 минуты
п.с. перепрошую за орфографію, тицяю в одну вибиває іншу, а редагувати на люмї(всетаки нокіі) 630 проблемно.

Ворон 18.01.2017 13:14

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 172808)
Ворон мене заінтригував центрифугою, хоч раніше завжди проходив повз цю тему.
Тож вибачте можливо за некомпетентні питання, наперед парирую відсилання на ютуб, інтернет через мобілку, можливості обмежені.
Тепер по сутті. Що краще, прес, чи центрофуга. Неамаю ні того ні іншого, але схиляюся до останнього, по причині що речі після сучасної пралки менш вологі як після радянських віджимаючих вальців, а вони мені нагадвють за принципом воскопрес.
Тепер про конструкцію, я собі уявляю її такою, барабан- має бути двостянковий, це покращить розпреділення маси по периметру бака, черпз внутрішній можна буде подавати температуру, краще з парогенератора, зовнішній корпус бака має бути розбірним
Або при наймні легкознімним щоби зпростити видалення мерви.
Тобто я до чого, як я зрозумів з фото представлених Вороном попередньо суш розварюється, потім чарпаком вся та суміш черпаком переноситься до центрофуги, а якщо суш закладати відразу в барабан і там розігрівати її, віск частково вийде, а решту вжевідкачати. Звичайно це ускладнить пристрій, але маю таку ідею, які можете зспропонувати резюме.

Відповім по порядку.перше я мав преса,але примітивного,здарував початківцю,мені працювати з ним не сподобалось,бо при віджимі,все бризкало довкола,потім пожичав в колишнього колгоспного пасічника,він також був не досконалий,бо пресував ся в алюмінієвій кастрюлі,де разом із пресом і застигав,після повного пресуваня,але вседно оставались каплі воску в середині спресованої маси.я іх бачив при розламувані круга,пар подавати побоявся,бо при розборці центрифуги побачив що є потреба в сальнику,тому в кришці прорізав круглий отвір і купив нового буд. фена,але гріти.виявилось що непотрібно,бо перша закладка добре розігріває корпус,тому нічого не налипає,я закладав в лляний мішок,попередньо розварену воскосировину,розварюю сировину,погружаючи рамки цілком,в гарячу воду.:ah:

Димас 18.01.2017 13:42

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 172808)
Тепер по сутті. Що краще, прес, чи центрофуга.

Думаю, нет смысла открывать отдельную тему: что лучше?
Центрифуга - это электрика и пр., то есть что-то со временем может выйти со строя. В прессе ломаться нечему, кроме как мешок иногда рвется. По выходу воска вряд ли что-то пресс превзойдет. Может центрифуга с ним на одном уровне, точно конечно не кажу, так как не проверял. Если бы я выбирал, то выбрал бы пресс.
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172810)
він також був не досконалий,бо пресував ся в алюмінієвій кастрюлі,де разом із пресом і застигав,після повного пресуваня,але вседно оставались каплі воску в середині спресованої маси.я іх бачив при розламувані круга

Ворон, то такой пресс был, одно название. Нормальный так давит, что выгибается прут 12 длиной 10 см в дугу. В мерве после пресса воска минимум, почти нет.

Немолодий 18.01.2017 13:43

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172733)
тепер вся сировина піде через центрифугу,бо побачив що вона стоєть на голову вище від воскопреса,

Сміливе твердження. Може через те, що якісним, продуктивним пресом не працювали:
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172810)
я мав преса,але примітивного

Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 172810)
він також був не досконалий


верес 18.01.2017 15:23

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
...ну ось, як зввжди, аргументи відходять на другий план, вперед виривається ..." В кого краще...", думав написати доступніше....
Але все ж таки про аргументи, Ворон написав, 52 рамки (мабуть формат Дадана) = 8600гр грязного воску. Результат здається аж занадтто. 8600:52=~165 гр /з рамки. Скільки відкинути на очистку, відсотків з 10-15, 165-15%=140рг. Вощина дадана ~72-74гр, стільки ж добавляють бджоли ( так пишуть), можливо і менше, тобто вихід воску майже (теоретично) 100%.
Хто відстоює свою цяцьку, воскопрес, який вихід при пресуванні.
І який час треба для переробки 52 рамок.
Цікавлюся ...не токмо.. Порівняти, існує проблема, куда піти, прямо, ліворуч чи на...
А що думає по цьому питанню товарищ Малевич, щось він незаглядує в цю тему, цікаво, знаючи що в нього є свої оригінальні рішення.

Димас 18.01.2017 15:29

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 172832)
...ну ось, як зввжди, аргументи відходять на другий план, вперед виривається ..." В кого краще..."

Верес, Ви спитали думку інших, я відповів. Чи Ви хотіли щоб я купив центрифугу, провів досліди, спеціально для Вас, а потім написав : Вересе, купуйте пресс, він на 5 граммів з рамки більше видавлює. Я так розумію, Ви вже визначились приблизно, і шукаєте підтверждення своїх думок в постах інших авторів. Кожен бажає чути те, що хоче. Так приємніше. Якщо чесно, то мені байдуже, що ви будете робити для отримання воску, ми просто спілкуємося.

Ворон 18.01.2017 15:30

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 172832)
А що думає по цьому питанню товарищ Малевич, щось він незаглядує в цю тему, цікаво, знаючи що в нього є свої оригінальні рішення.

Він сюда не заглядує,бо тут треба виложувати щось своє,ав нього все за сімома замками,тому колего
верес, марна трата часу на підтверженя чи спростуваня.

верес 18.01.2017 15:43

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Дмитре ну не зовсім так, звичайно кожний чоловік відстоює вибране, я ще не незнаю на чому зупинитися, тим більше купувати ні те ні інше небуду. Тому встряг в дискусію з метою техрозвідки, щоб зробити щось обов'язково своє врахувавши те що підтверджено іншими, План такий. Рамкова воскотопка (від парогенератора), читав в Топоріна мерва пише суха, незнаю чи так, тому на заключному етапі бачу ценрофугу з розігрівом тим же парогенератором, але плани то ще не кінець. Тому і розпитую.

Немолодий 18.01.2017 16:03

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 172832)
І який час треба для переробки 52 рамок.

Своїм пресом я переробляю 80 рамок за 150 хв. "И без никаких фокусов" - (Мюллер). Це час від запалювання сірника під чаном з водою, в якому розварюється воскосировина (вирізаю з рамок ножем під час нагрівання води) і до укутування посудини з водою старим одягом для якомога тривалішого остигання воску. По виходу воску-то окрема тема. Я вже про це писав.
( [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] )
А взагалі то кожен сам вибирає на які граблі наступати. Тут я повністю підтримую Дімаса:
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 172833)
мені байдуже, що ви будете робити для отримання воску

Я ж від свого преса не збираюся відмовлятися.

Andruhan 18.01.2017 18:25

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 172842)
Своїм пресом я переробляю 80 рамок за 150 хв.

Це, включно з очисткою рамок від суші?;)

AmpirV 18.01.2017 20:14

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Перечитал очередную войну миров, на этот раз между центрифугами и прессовщиками, написал на пол страницы, что здесь (в этой теме) не спор у кого лучше или толще (слиток), а описание удачного проекта, достойного подражания, но потом всё стёр и просто хочу сказать, что даже если кто то удосужится экспериментально доказать, (например отжав сухую мерву после пресса в центрифуге и наоборот) что пресс или центрифуга обогнали друг друга на 30 гр с килограмма, то и после этого эти оба агрегата будут мирно стоять рядом на одной полке. А мы готовы друг другу фейсы размазать, но не допустить чьего то первенства. Все способы хороши,:old: и каждому своё. Мне намного дешевле сделать центрифугу, практически все есть уже и бесплатно, а купить воскопресс или сделать его с нуля - он у меня не окупится той мизерной разницей. А у кого то есть хороший винт, куча уголков и подходящая ёмкость, естественно ему будет дешевле и выгоднее сделать пресс. Когда то Леопольд говорил- "Ребята, давайте жить дружно", :frend1:, :beer: ну иногда и так :frend: Это(ИМХО)

Димас 18.01.2017 20:23

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от AmpirV (Сообщение 172891)
Перечитал очередную войну миров, на этот раз между центрифугами и прессовщиками

Цитата:

Сообщение от AmpirV (Сообщение 172891)
Ребята, давайте жить дружно",

Виктор, Вы сильно преувеличиваете. Никакой войны не было. Центрифуга рулит. По крайней мере замысел удачный.
Интересно было бы отжимать воск в современных машинах на оборотах больше тысячи. В старых центрифугах наверное обороты не сильно большие. А потом если еще нажать слив, чтобы горячий воск сразу стекал через шланг в миску, вообще было бы круто. Интересно это реально технически или воск всё забьет в стиралке?:)

AmpirV 18.01.2017 20:28

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 172894)
Интересно было бы отжимать воск в современных машинах на оборотах больше тысячи.

Мой агрегат по паспорту отжимал когда бельё то на скорости до 900 оборотов, старая добротная машина "ARDO", как будет крутить мерву - посмотрим.

Немолодий 18.01.2017 21:08

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от AmpirV (Сообщение 172891)
Перечитал очередную войну миров, на этот раз между центрифугами и прессовщиками

Вірніше було б написати "центрифужниками"-чудне слово, схоже на биндюжники.:D
Це Ви занадто. Про яку війну мова? Іде нормальний цивилізований обмін думками. Я працюю з воскопресом, Ярослав пробує центрифугу. Прес мене повністю влаштовує і по продуктивності і по ефективностф і по надійності. Ярослав задоволений своїм агрегатом. Критикувати центрифугу не маю морального права, поскільки з нею не працював. Одне лише мене турбує-наскільки довговічнною і надійною буде вона при такому дисбалансному режимі роботи. Буде все добре-радітиму разом з Ярославом, Юрієм та Андрієм. Про що і писав.
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 172397)
Дуже хочу вірити в це! Успіхів!:appl:

Щодо продуктивності преса то зараз є думка ще її дещо підвищити. Але то вже весною.
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 172863)
Це, включно з очисткою рамок від суші?;)

Лише вирізав сушини з рамок. Чиститиму рамки пізніше.

Ворон 18.01.2017 21:40

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 172894)
Виктор, Вы сильно преувеличиваете. Никакой войны не было. Центрифуга рулит. По крайней мере замысел удачный.
Интересно было бы отжимать воск в современных машинах на оборотах больше тысячи. В старых центрифугах наверное обороты не сильно большие. А потом если еще нажать слив, чтобы горячий воск сразу стекал через шланг в миску, вообще было бы круто. Интересно это реально технически или воск всё забьет в стиралке?:)

Діма,по технічних характеристиках центрифуги Цента,яку ми обговорюєм,тобіш яка є у мене,вона має 1350 об/хв.:ah:

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 172912)
Одне лише мене турбує-наскільки довговічнною і надійною буде вона при такому дисбалансному режимі роботи.

Дисбалансу як такого немає,якщо все робити в міру,інакше її не застосовувалиб для віджиму стіраних мокрих речей.

Добавлено через 29 минут
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 172912)
Вірніше було б написати "центрифужниками"-чудне слово, схоже на биндюжники.

Правильніше не "центрифужники",а "віджимачі",бо віджимаєм в мерви віск,як в далекі 90.:rofl2::neigh::neigh:

Urik 19.01.2017 20:59

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Вложений: 10
В честь праздника грешить в мастерской сильно не стал, но и на диване целый день улежать не смог. Полез в "закрома" и достал на свет божий свою отслужившую верой и правдой "Сибирь". И если честно не понял почему все зациклились на центрифугах типа "Цента" или как там ее. Во первых у Сибири частота вращения 2700 во вторых барабан с двигателем крепится к корпусу через своего рода демпфер, который будет гасить все вибрации, и не надо изобретать велосипед, к тому же стоят сальники и двигатель защищен от попадания влаги. В третьих бак от стиралки прекрасно подходит для проварки даже 300й рамки. Куча всяких патрубков и отверстий как для слива воска так и для подвода пара. Греть бак можно как вмонтировав ТЕНы так и подставив под низ инфракрасную горелку (изолировав двигатель). Используя тандемом оба отделения и грея бак для вываривания, подогреваем и бак ценрифуги. Емкость барабана 1,5-2 кг белья, то же что и у Центы. Ну вобщим буду доводить до ума и ее. Немного фото.

Ворон 19.01.2017 21:21

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 173118)
В честь праздника грешить в мастерской сильно не стал, но и на диване целый день улежать не смог. Полез в "закрома" и достал на свет божий свою отслужившую верой и правдой "Сибирь". И если честно не понял почему все зациклились на центрифугах типа "Цента" или как там ее. Во первых у Сибири частота вращения 2700 во вторых барабан с двигателем крепится к корпусу через своего рода демпфер, который будет гасить все вибрации, и не надо изобретать велосипед, к тому же стоят сальники и двигатель защищен от попадания влаги. В третьих бак от стиралки прекрасно подходит для проварки даже 300й рамки. Куча всяких патрубков и отверстий как для слива воска так и для подвода пара. Греть бак можно как вмонтировав ТЕНы так и подставив под низ инфракрасную горелку (изолировав двигатель). Используя тандемом оба отделения и грея бак для вываривания, подогреваем и бак ценрифуги. Емкость барабана 1,5-2 кг белья, то же что и у Центы. Ну вобщим буду доводить до ума и ее. Немного фото.

Юра,тепер твоя черга "летіти" в космос.;):rofl2:

Добавлено через 2 минуты
Юра,зроби фото самого барабана,наскільки він дирявий збоку.

Urik 19.01.2017 22:01

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 173131)
Юра,зроби фото самого барабана,наскільки він дирявий збоку.
__________________

Я і планував з обіду зробити фото вже закріпленого двигуна і барабана, та щось лінь матінка здолала. :) Завтра навряд чі вийде, буду знйнятий, а от в суботу може і дофотографую.
Да чуть не забув, Григорович ти свій "грязненький" віскще нікуди не сплавив? Бо чув що уряд штатів приняв рішення зробити воскову копію Абами і дають не погану ціну, а втебе колір один в один. :rofl2:

Ворон 19.01.2017 22:05

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 173153)
Да чуть не забув, Григорович ти свій "грязненький" віскще нікуди не сплавив? Бо чув що уряд штатів приняв рішення зробити воскову копію Абами і дають не погану ціну, а втебе колір один в один.

Я ще в своєму житі воску не продавав,і вощини також,правда позапрошлий рік подарував пачку другу ліснику Юрі,в суботу перетоплю начисто,або буду опять довіджимати остальні рамки.

Andruhan 19.01.2017 22:27

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 173118)
Во первых у Сибири частота вращения 2700

За счёт большего диаметра, у Центы, при меньших оборотах, центробежная сила может быть не меньше!

Urik 20.01.2017 06:32

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 173161)
За счёт большего диаметра, у Центы, при меньших оборотах, центробежная сила может быть не меньше!

Если сравнивать влажность белья после Сибири с отжимом 2700об\мин и нынешним Индезитом с 1000об\мин, у которого барабан вдвое больше, то результат сравнения не в пользу последнего. После Сибири белье вынималось СУХОЕ!!! Сегодня если бог даст заберу Центу, и тогда "померяемся диаметрами".:)

vasil 20.01.2017 09:24

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 173161)
За счёт большего диаметра, у Центы, при меньших оборотах, центробежная сила может быть не меньше!

F=mv^2/r ( в сколько раз увеличим радиус - в столько уменшится центробежная сила, но увеличив скорость , например в два раза , центробежная сила увеличится в четыре раза )
вот пчему После Сибири белье вынималось СУХОЕ!!!

Andruhan 20.01.2017 09:49

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от vasil (Сообщение 173203)
F=mv^2/r ( в сколько раз увеличим радиус - в столько уменшится центробежная сила, но увеличив скорость , например в два раза , центробежная сила увеличится в четыре раза )

Надо будет показать эту формулу производителям медогонок, чтоб они такого большого диаметра не делали...:)
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 173195)
Если сравнивать влажность белья после Сибири с отжимом 2700об\мин и нынешним Индезитом с 1000об\мин, у которого барабан вдвое больше, то результат сравнения не в пользу последнего. После Сибири белье вынималось СУХОЕ!!!

Может, если б в Сибирь загрузил 5 кг белья, тоже было не совсем сухое;)

Ворон 20.01.2017 10:01

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Urik (Сообщение 173195)
Если сравнивать влажность белья после Сибири с отжимом 2700об\мин и нынешним Индезитом с 1000об\мин, у которого барабан вдвое больше, то результат сравнения не в пользу последнего. После Сибири белье вынималось СУХОЕ!!! Сегодня если бог даст заберу Центу, и тогда "померяемся диаметрами".:)

Якщоб я заказав даний девайс,інтересно скільки змене здер би перевізник,за такий габарит і вагу в 45 кг.,напевно вийшло так я написав за кондуктор,девайс вийшовби не алюмінієвий,а срібний.:confused:

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 173208)
Может, если б в Сибирь загрузил 5 кг белья, тоже было не совсем сухое

Загрузка така сама як ів центи,тобіш 1.5 кг,допускається 2 кг не часто,Юра проведе тест драйв,і все стане на свої місця,осталось трішки почекати.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 173208)
Может, если б в Сибирь загрузил

Одна перевага є,на око,це устойчівість.

Волкотрубенко 20.01.2017 13:27

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от vasil (Сообщение 173203)
F=mv^2/r ( в сколько раз увеличим радиус - в столько уменшится центробежная сила, но увеличив скорость , например в два раза , центробежная сила увеличится в четыре раза )
вот пчему После Сибири белье вынималось СУХОЕ!!!

Формулу центробежной силы написали правильно а вывод в нашем случае не правильный. Скорость это не число оборотов а путь пройденый за единицу времени. Длина окружности 3.14*d. Или 2*3.14*r.
Так что уменьшая радиус автоматически уменьшается скорость при неизменных оборотах. А скорость в формуле имеет квадратичную зависимость. Так чтоб говорить однозначно необходимо подставить данные. Зависимость от радиуса не прямолинейная.

Ворон 20.01.2017 16:05

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Вложений: 3
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 173208)
Может, если б в Сибирь загрузил 5 кг белья,

Найшов в інеті фото барабана сибірі,на мій погляд,його прийдеться "дирявити" дрелькою,щоб віск з водою виходили з мерви,але як рівномірно це зробити,це питаня на засипку.(ИМХО)

Andruhan 20.01.2017 16:42

Re: Центрифуга для добуваня воску
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 173282)
Найшов в інеті фото барабана сибірі,на мій погляд,його прийдеться "дирявити" дрелькою,щоб віск з водою виходили з мерви,але як рівномірно це зробити,це питаня на засипку

Він конусний, дирявити не треба, все виходитиме ч-з нижні отвори!


Текущее время: 21:59. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot