Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Медогонки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Электрический привод для медогонки своими руками... (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1781)

Виталий 84 23.09.2014 20:56

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Ни в коем случае не хочу хаять г 108. На сегодняшний день (всилу нашей бедности и безысходности) это один из лучших двигателей для медогонки. В 2010 году,когда я делал свой привод, информации было очень мало. Мне сказали что можно использовать г108, я нашол его но он оказался не рабочим. Провозившись с ним 3 дня я плюнул и начал искать чтото другое, мне попался вентилятор охлаждения Ауди100 (сигара). Собраный на его основе привод радует меня ужэ 4 сезона,но рабочий гена лежит на чердаке и ждет своей участи. Управление реостатом.

Берендей 24.09.2014 06:01

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Наткнулся на недорогого гену Г 108м может кому понадобиться. [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Немолодий 24.09.2014 20:16

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 66801)
Наткнулся на недорогого гену Г 108м может кому понадобиться. [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Уже продан. Забираю оба и Г-108 и Г-112.

Берендей 25.09.2014 10:16

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Вложений: 3
Хоть и пользуюсь приводом Свеклова и доволен его работай как слон но все же "таки на всякий случай" прикупил себе гену Г 108м. По моему удалось найти достойный экземпляр.
С уверенностью сказать могу только одно к ручной медогонке не вернусь ни когда.

Немолодий 25.09.2014 14:00

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 66863)
Хоть и пользуюсь приводом Свеклова и доволен его работай как слон но все же "таки на всякий случай" прикупил себе гену Г 108м. По моему удалось найти достойный экземпляр.
С уверенностью сказать могу только одно к ручной медогонке не вернусь ни когда.

Отличный экземпляр! Поздравляю с приобретением!

верес 28.09.2014 18:13

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от SERGE (Сообщение 53240)
Есть мысль задействовать шаговый двигатель от переднего колеса электровелосипеда..

цікава думка, щоби щось міг в електроніці, то прийняв би активну участь в розробці, а так лише можу сказати щоби я хотів бачити в такому варіанті ел/приводу медогонки. адже на мою думку з кроковим двигуном можна мабуть буде реалізувати наступне;
1- прямий привід ротора, без пасів, ременів і інших пристроїв передачі обертального руху, які знижують ККД приводів обертання, тож зменщується навантаження на двигун, відповідно і споживання ел/ен,
2 - мабуть можна досягнути великого крутного моменту при тривалому (N- хвилин) плавному розгоні від 0 до максимальних обертів, (можна і багатоступінчастому наростанню) , але без загрози перегріву обмоток двигуна.
3 - можливість програмування такого параметру як оберти ротора та контролю фактичних обертів під час роботи, з відображенням на цифрових індикаторах,тако ж на них же має бути інформація про тривалість (залишок) часу роботи, за якою програмою працює блок керування, нащо це все - думаю, що необхідні оберти та час залежать від сорту меду, від температури, також від конструкції ротора, тобто його діаметра, тож з часом, маючи практику, можна буде безпомилково вибирати оптимальні режими - оберти,час,неперевантажуюч и АКБ і двигун), і досягати високої прдуктивності на відкачуванні меду.
П.С. мрію про такий блок керування, але сам незроблю, віхід один - купити, але в кого.
про мотор колесо [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Виталий 84 28.09.2014 21:11

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Вот попался мне какойто гена,надписей ни каких нет. Очень похож на г108, только корпус не окрашен (стального цвета), в статоре 4 обмотки и 4 щетки. При подключении как г108, не работает,потребляет 6 ампер.Подскажите пожалуйста кто знает что это такое и с чем это едят?.

Немолодий 29.09.2014 08:23

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Виталий 84 (Сообщение 67081)
Вот попался мне какойто гена,надписей ни каких нет. Очень похож на г108, только корпус не окрашен (стального цвета), в статоре 4 обмотки и 4 щетки. При подключении как г108, не работает,потребляет 6 ампер.Подскажите пожалуйста кто знает что это такое и с чем это едят?.

Это по описанию похоже на Г-51 с какой то военной техники. Полистайте странички этой ветки форума.
Вот здесь: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] и здесь:[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

верес 29.09.2014 09:32

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
знайшов ось такий варіант керування ел/приводом медогонки, пробував дати посилання, виходить не те , тож на словах - пульт який приглянувся, змонтовано на медогонці фірми ВИ-ВА-ЛТД, м. Донецьк.(знайшов "НА ТОЧКУ") але технічних характеристик незнаю. Дуже схоже (візуально) є в інтернеті, відео "цех з відкачування меду", де медогонка 32 рамкова, радіальна, з дуже схожим пультом, (різниця в тому що він має примусове охолодження), живиться від АКБ на 12в, показано весь цикл відкачування, як на мене досить круто, цифровий дисплей показує оберти і залишок часу роботи медогонки.
можливо в когось є про такий блок інформація, про його ТХ.

Andruhan 29.09.2014 09:35

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 67108)
знайшов ось такий варіант керування ел/приводом медогонки,

Не та ссылка!


Текущее время: 15:11. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot