Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Жалобы, замечания, предложения в работе форума! (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Пожелания! (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=203)

Ворон 23.04.2016 08:07

Re: Пожелания!
 
Цитата:

Сообщение от gvf (Сообщение 133840)
Ось така у мене катавасія з тими кнопочками.

Це катавасія не з кнопочками,аз планшетом,заходьте з ноута або компа,і проблема відпаде сама собою.

glider 23.04.2016 08:36

Re: Пожелания!
 
Цитата:

Сообщение от gvf (Сообщение 133840)
Адміни, а є можливість рознести іконки "не согласен", "спасибо".... з нумерацією сторінок по різним місям?

Покалдую на дасуге, хотя, честно говоря не сильно себе представляю как сделать єто удобоваримо. Кроме того не имею возможности тестировать все на планшетаз с различніми разрешениями, а адаптивность булки, к сожалению, желает лучшего.

gvf 23.04.2016 09:05

Re: Пожелания!
 
glider, іконки находяться прямо над нумерацією сторінок в правому нижньому куту. Їх би хоч якось здвинуть вліво...


Ворон, а може мені краще вулик з краником купити і не заходити на цей форум? В мене є інші, більш нагальні, застосування моїм грошам ніж купівля ноута чи стаціонарного компа. Та й мобільність планшета ні в яке порівняння з ноутом не йде. Планшет завжди при мені, крім робіт на дачі. Куди я б не йшов (їхав), я завжди беру його. Це і навігатор, і фотік, і блокнот, ну і сам інтернет також. Він як частина мого тіла. От тільки 3G - модем з інтернетом від Інтертелекому посіяв і ніяк не знайду його, а Київстарівський 2G не дозволяє дивитись ютьюбівські фільми.

Ворон 23.04.2016 09:13

Re: Пожелания!
 
Цитата:

Сообщение от gvf (Сообщение 133861)
Ворон, а може мені краще вулик з краником купити і не заходити на цей форум? В мене є інші, більш нагальні, застосування моїм грошам ніж купівля ноута чи стаціонарного компа. Та й мобільність планшета ні в яке порівняння з ноутом не йде. Планшет завжди при мені, крім робіт на дачі. Куди я б не йшов (їхав), я завжди беру його. Це і навігатор, і фотік, і блокнот, ну і сам інтернет також. Він як частина мого тіла. От тільки 3G - модем з інтернетом від Інтертелекому посіяв і ніяк не знайду його, а Київстарівський 2G не дозволяє дивитись ютьюбівські фільми.

Це ваша справа на що ви будете витрачати свої кошти,мені просто шкода вашого зору,бо як я не намагався прочитати на планшеті повідомленя форуму,через пять хвилин читаня,букви починають займатись сексом,я немав на мені поглумитись з вашого проханя,просто я уявив як буду сліпати в планшеті,от і все.

glider 24.04.2016 07:05

Re: Пожелания!
 
Цитата:

Сообщение от gvf (Сообщение 133861)
Ворон, а може мені краще вулик з краником купити і не заходити на цей форум?

Так зачем мне тогда упираться и ковырять код форума?
Может это и есть решение проблемы? ;)

gvf 24.04.2016 09:05

Re: Пожелания!
 
glider, ми з Ворон, порозумілись. І наш з ним діалог ніяк не стосується тієї проблеми.
Ну, якщо моє побажання таке важке для виконання, то не потрібно тоді ковирятись. Проїхали.

glider 24.04.2016 11:05

Re: Пожелания!
 
gvf, Ви смайлик в повідомлені бачили? ;)
Всі такі вразливі - просто капець. Якби форумчани побачили ту кількість бруду та матюків, які ми з Дімою отримуємо в приіват та на пошту, тоді б можна було позмагатись у витримці та толерантності :)

gvf 24.04.2016 15:20

Re: Пожелания!
 
Моя цитата + Ваша відповідь для мене прозвучала як натяк на вихід. Так, я дуже вразливий, особливо після постійного ігнорування мойого ДН. Прошлого року там якось, після мойого звернення, мабуть тимчасово, ту ситуацію виправили, а цього року все повторилось. Тепер мені то просто не цікаво і я по іншому відношусь до форуму.
А Дімі, до речі, я завжди, або майже завжди, дякую якщо він моє повідомлення переніс.
Дякую.

glider 24.04.2016 20:20

Re: Пожелания!
 
Давайте тепер вважати, що я теж дуже вразливий!
Вибачте, якщо я когось образив!

rawwzz 29.05.2016 10:14

Re: Пожелания!
 
Скорее вопрос чем пожелание - почему на форуме не работает кнопка в видео "во весь экран"?


Текущее время: 16:04. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot