Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кочевое пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Платформы (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=589)

Ворон 14.03.2017 15:37

Re: Платформы
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Вл. (Сообщение 182874)
У мене стандартна петля, яка і була на на цьому тракторному причепі і тягну тросом, але все думаю зробити трубу з шарнірним накінечником з обох боків. З цим варіантом можно буде спускати з невеликих ухилів і не думати, що причеп дожине трактора .

Насамперед це стосується ТБ,жостка сцепка,і ніяких тросів,пошкодуйте техніку і людей.:confused:

Володимир Jos 14.03.2017 15:47

Re: Платформы
 
В нас практично немає ні схилів, ні підйомів. Хіба що десь виїзд на насип на дорогу. Все рівне. Для ознайомлення, скільки в нас грузять в легкові авто селяни. Приклад буде мій особистий, і це не максимальна вага. Без прицепа: Москвич 2140 -1100 кг, Уаз 452-2700кг, ЗАЗ 968 - 500кг, Москвич 2141 -800 кг, Волга 31029-1000кг, Волга 2412 1200 кг, Таврія - 600кг... В Форд Сієру теж запхав був кількасот кг. Але "буржуйська" техніка, офігіла, що то не автобан, і лягла на міст. З прицепами набагато більше... Краї в нас засушливі, якщо літом буає зранку дощ, то ввечері вже й сліду нема. вітер пилюку ганяє. Почитав на форумі, що в людей 66 газон в лісах закопують, і крім трактора нічого не їде... Тут правда теж так буває іноді. Минулого року, хто стояв на рапсі, метрів 400-500, витягувались трактором. Канал поряд, і йде підтоплення, і трохи дощів весною було. flag_ua

Юрий Вл. 14.03.2017 19:26

Re: Платформы
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 182875)
Насамперед це стосується ТБ,жостка сцепка,і ніяких тросів,пошкодуйте техніку і людей

Ворон, Ви , напевно, не зрозуміли - те, що я писав про трос - це перевезення платформи на декілька десятків метрів максимум і звичайно я при цьому уважний, бо техніка моя і я сам за кермом :) . Здається я бачив фото вашої платформи (або павільону - не пам'ятаю) на одній осі. Мене цікавить як Ви робили підвіску ( ресори, амортизатори або жорстка ) ?

Ворон 14.03.2017 19:40

Re: Платформы
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Юрий Вл. (Сообщение 182893)
Ворон, Ви , напевно, не зрозуміли - те, що я писав про трос - це перевезення платформи на декілька десятків метрів максимум і звичайно я при цьому уважний, бо техніка моя і я сам за кермом :) . Здається я бачив фото вашої платформи (або павільону - не пам'ятаю) на одній осі. Мене цікавить як Ви робили підвіску ( ресори, амортизатори або жорстка ) ?

В мене павільйон,і підвіска жорстка,я також сам тягаю вагончик,і головна моя спеціальність механізатор,але тягнути на тросі механізм без тормозів ніколи небуду,шкода тягач і своє здоровя.:ah:о

Юрий Вл. 14.03.2017 20:14

Re: Платформы
 
Зрозуміло. Питаю, бо є бажання зробити ще одну, цього разу невелику ( біля 3 м ) одноосну платформу . Все є, окрім ресор і скоріше за все теж буду робити жорсту підвіску, бо раніше, поки не мав платформи, мені допогав знайомий вивозити пасіку на причепі без амортизаторів, все проходило нормально. Тим більше, у мене будуть колеса досить великого розміру - ГАЗ-53.
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 182895)
але тягнути на тросі механізм без тормозів ніколи небуду

Не зрозуміли, ну і ладно :) .

Andruhan 14.03.2017 20:28

Re: Платформы
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Вл. (Сообщение 182899)
Все є, окрім ресор і скоріше за все теж буду робити жорсту підвіску, бо раніше, поки не мав платформи, мені допогав знайомий вивозити пасіку на причепі без амортизаторів, все проходило нормально. Тим більше, у мене будуть колеса досить великого розміру - ГАЗ-53.

Робіть з ресорами!

Юрий Вл. 14.03.2017 20:35

Re: Платформы
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 182903)
Робіть з ресорами!

Понимаете, появилась красивая придумка конструкции платформы, вот только рессоры туда красиво :) пока не придумал, как вставить, получается с большим утяжелением. Кроме этого, для 2-осной там без рессор нельзя, т.к не везде дорога, как стол гладкая, а вот на одноосных с этим проще ( мне так кажется ).

Володимир Jos 14.03.2017 20:47

Re: Платформы
 
Зовсім без ресор, чи пружин, мабуть буде дуже жорстко... Скати нівелювати удари від ям зовсім не зможуть. А дорог без ям, в нас практично немає... Хіба що тягати потихеньку трактором. Але потихеньку виходить тільки перші кількасот метрів, потім "траса вогонь".

Хто на якій швидкості тягає платформи? Перепитавши деяких людей, хто цим займається, прийщов до висновку, що практично всі платформи, які буксируються легковими авто, біля 60 км час, починають виляти

Andruhan 14.03.2017 21:06

Re: Платформы
 
Цитата:

Сообщение от Юрий Вл. (Сообщение 182904)
вот только рессоры туда красиво пока не придумал, как вставить, получается с большим утяжелением. Кроме этого, для 2-осной там без рессор нельзя, т.к не везде дорога, как стол гладкая, а вот на одноосных с этим проще ( мне так кажется ).

Была у меня кочевая будка без рессор, колёса низкого давления(задние с комбайна Нива), так когда переезжал на новое место в будке всё перемешивалось- картошка в банке с салом, а сало- в ведре с картошкой!:confused:;)

Юрий Вл. 14.03.2017 21:15

Re: Платформы
 
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 182910)
Зовсім без ресор, чи пружин, мабуть буде дуже жорстко...Хто на якій швидкості тягає платформи?...

Дальше 20 км от дома не уезжаю . Скорость 20-25 км/час , так шо...

Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 182914)
Была у меня кочевая будка без рессор, колёса низкого давления(задние с комбайна Нива), так когда переезжал на новое место в будке всё перемешивалось- картошка в банке с салом, а сало- в ведре с картошкой!

Вот будка у меня всегда была на рессорах, но что не закрепил ( не сложил в ящики), после переезда находится тогда, когда оно уже не нужно :) .


Текущее время: 07:10. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot