Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Экспорт украинского мёда (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=980)

Алексей борец 10.12.2016 20:09

Re: Экспорт украинского мёда
 
Цитата:

Сообщение от я ес.альфа.и.омега (Сообщение 165055)
надо с чего то начинать понять даже на уровне районов о создании организации их мнения предложения .

Объединять пчеловода для экспорта меда на форуме начинал по-моему Клим, если не ошибаюсь. Свяжитесь с ним, если считаете нужным

Voblin_UA 10.12.2016 20:10

Re: Экспорт украинского мёда
 
Накормили тролля? ;)
После того, что написал Дет Котэ, дальнейшее общение уже не имело смысла (ИМХО) - точнее не скажешь.

Sirko 11.12.2016 23:12

Re: Экспорт украинского мёда
 
Мене як початківця пасічника досі мучить питання - що дає вступ до спілки пасічників? Читаючи цю тему багато разів бачив давайте об"єднуватись, а спілки для чого? На форумі мабуть є пасічники які в спілках, чи є з них зиск?
По темі експорту. Ціна росте тоді коли нема або обмежена кількість товару. Це просто як повітря. Судячи зі статистики меду в нас "завалісь" тому очікувати на лояльність заготівельників марна справа.
Для виходу на рентабельність бачу два варіанти. Перший це виходить на рівень вище за рахунок технологічності або збільшення кількості сімей і здавати мед по тій ціні яку дають. Другий це шукати прямі контракти з заготівельниками за "бугром", але тут потрібно 20т. Як і де їх взяти це вже друге питання. До цього ж треба як мінімум знати мову, законодавство, бухгалтерію (просто так бакси до вас ніхто не пришле навіть на карту Привату :) ) і санітарні вимоги для меду в тій або іншій країні. Чи є в пасічника який тримає більше 100-200 сімей час на все вище вказане? Якшо є то вперед! Під лежачий камінь вода не тече!

Костя Куценко 14.12.2016 12:17

Re: Экспорт украинского мёда
 
Цитата:

Сообщение от Sirko (Сообщение 165396)
мучить питання - що дає вступ до спілки пасічників

Цитата:

Сообщение от Sirko (Сообщение 165396)
шукати прямі контракти з заготівельниками", але тут потрібно 20т.

Одно из основных направлений общества пчеловодов (привожу пример нашего районного об- ва)отстаивать права пчеловодов и конечно же ищем рынок сбыта мёда за рубежом,а для этого нужен объём для того что бы можно было заявить о себе на рынке за "бугром".

Владимир Татомир 14.12.2016 21:31

Re: Экспорт украинского мёда
 
Костя Куценко, если вдруг у Вас объемов не хватит, мы могли бы своими тоннами подмогти, вот дорожку за кордон ищите, а мед есть и очень достойного качества.

Анатолий84 15.12.2016 12:27

Re: Экспорт украинского мёда
 
Рост экспорта: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Костя Куценко 15.12.2016 16:48

Re: Экспорт украинского мёда
 
Цитата:

Сообщение от Анатолий84 (Сообщение 165970)
Рост экспорта:

Да, для нардепов большая подмога,но не нам.В этом году наша квота прошла через румынскую границу в течении нескольких суток и что самое интересное почти весь мёд с Востока Украины.

Сезик 15.12.2016 18:15

Re: Экспорт украинского мёда
 
Объясни по подробней.

Костя Куценко 15.12.2016 19:00

Re: Экспорт украинского мёда
 
Цитата:

Сообщение от Сезик (Сообщение 166020)
Объясни по подробней.

А чё объяснять,в этом году в начале осени я был в Румынии, к стати тоже по поводу пчеловодства собирались ученые со всего мира, был симпозиум. есть такая организация Колос, там поднимались такие больные вопросы как варроатоз и слет пчел. При выезде с Румынии на границе встретился со знакомыми таможенниками, вот они и рассказали откуда мед и о том что квота вывоза меда была исчерпана за несколько суток, вот и все подробности.

АНД 15.12.2016 20:48

Re: Экспорт украинского мёда
 
Цитата:

Сообщение от Костя Куценко (Сообщение 165776)
Одно из основных направлений общества пчеловодов (привожу пример нашего районного об- ва)отстаивать права пчеловодов и конечно же ищем рынок сбыта мёда за рубежом,а для этого нужен объём для того что бы можно было заявить о себе на рынке за "бугром".

Напишу від себе, КОСТЯ запросив мене до себе на симпозіум по зльоту бжіл осіню і боротьбі з кліщем вароа, сімпозіум сподобався:ok: тембільше що виступав:old: Череватов ВОЛОДИМЕР Федоривич (доцент,кандидат біологічних наук) від мене людина котра кожинь день з вулика заради науки відбирає по 100 бжіл для вивчення даже зльоту бжіл в осіньо зимовий період ,велика людина і науково підкована,(ИМХО)flag_ua короче вроді я входжу вце обшество з Тернопільщини, якщо Констянтин мене приняв?, ппередцим агітірував свою месну вату, так і на місці вони залишились ну що поробиш коли динозаври не вірять що надвигається глобальна зміна.(ВАТА ЦЕ ТІ ЩО ДУМАЮТЬ ЩО САМІ ГРОШІ ДО НИХ ПРИЙДУТЬ БЕЗ ЇХ ВМІШАТІЛЬСТВА)з повагою до всіх , і відкрию вам одну тайну ЮРА приблудівшийся якраз нас і познайомив,:ok:(ИМХО)міняйте вулицю, ато ЮРІЙ цезарь всіх буде по попі бить:nunu::rofl2: фото зустрічі[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Добавлено через 19 минут
справа доцент, зліва наш Костя Куценко котрий організував цю зустріч і котрий між прочим багато раз зімною рекламували форум,+вроді двох чоловік затягнув я в цю секту відгукніться (ИМХО)на цій зустрічі познайомився з таким Сергійом в котрого пасіка вроді налічує 325 сім, з його слів він кочує в моєму районі Борщівський. співпраця буде мені навідь дуже корисна із за того що не маю побратимів по кочовці +людина займається пакетами продажов і медом на експорт:ura1:. По зльоту бжіл і просіданю сімей КОСТЯ багато чого може розказати на форумі, я так не приподам(ИМХО):ah:


Текущее время: 11:49. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot