Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2019 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5668)

Alexandr L 16.12.2019 11:28

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от alexashka (Сообщение 276988)
Сегодня у нас +12, облет , машина вся в поносе как при первом облете. Не знаю как такая зима повлияет на пчел, зима похоже как в Крыму.

Перезимуют нормально и в такую зиму. Будет больший расход кормов и возможно излишняя влажность в ульях где не оптимальная вентиляция.

Альгамбра 16.12.2019 11:54

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
сильные (очень сильные - больше восьми улочек) облетывались вчера. Было + 9 и солнце. Сильные (восемь) - небольшие одиночные вылеты. Остальные только увеличили уровень шума. Но потепление продолжается. Будет хорошо, если пасека облетится

бігунець 16.12.2019 13:19

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Не утерпів, заглянув на пасіку. Обліт у 2-х сімей, ще з 4-х вилітають. Решта мовчки сидять.

Лиза 16.12.2019 13:46

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
:) У нас в тени +5. Заглянула в один улей, сидят у передний стенки в состоянии глубокой спячки, никто никуда не собирается вылетать. На мой визит почти никакой реакции. Пчелы зимуют с утеплением - по бокам пенопласт ( не до дна) сверху полипропиленовый мешок и синтепоновый матрас.
Пернатых на пасеке пока нет.

Волкотрубенко 16.12.2019 14:21

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Вчера из некоторых неплохо вылетали. Сегодня тепло, думаю, тоже полетят, но я этого не увижу, так как на работе.

Димас 16.12.2019 14:27

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 277019)
Вчера из некоторых неплохо вылетали. Сегодня тепло, думаю, тоже полетят, но я этого не увижу, так как на работе.

Зимы нет, и наверное не будет. Климат поменялся конкретно. Раньше в школу в октябре ходили помню, был заморозок -8, а теперь в декабре +8 норма. Одно хорошо - экономия на отоплении:)

Юрій Чугай 16.12.2019 14:40

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
В мене +8 в тіні і сонячно, майже з усіх вилітало по кілька бджіл. В кількох вуликах (середнячках) були сильні обльоти.
Заїхав на батьків точок, там моїх два вулика стоїть. Хотів забрати рамки з просушки з підкришника. Одни з підкришників був доверху забитий листям, рамки поїдені - завелась "деревна" миш (самої миші у вулику не було). Льоток був не переведений в зимове положення, поки переводив і витрушував сміття... люлей отримав наче літом. Сім"я активна, доволі крупна, лише вона сіла біля задньої стінки, буду контролити через тиждень-два чи пролізе миш в льоток 7-9мм.
Раніще думав, що мишам нема чого робити в рутах без утеплення (дві зими льотки не всім скорочував), а тут вони самі собі утеплення через льоток наносили:confused:

Жека 86 16.12.2019 14:47

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Сьогодні повноціний обліт +15 .Ось Вам і зима .

Юрій Чугай 16.12.2019 16:36

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Вложений: 3
З обіду ще потепліло на градус-два. Тепер літали майже всі (а ті, що не літали, мабуть, вже облетілись). Загалом обліт тривав 2-3 години. Тепер вже точно не буду переживати за пізній розплід. Хто хотів скинути зайвий баласт, той його скинув:ura1:
Побачив біля пасіки перших пернатих (але не синиць), до цього і горобці не залітали.
На сусідніх пасіках лежаки:
дадани - в деяких вилітали одиничні бджоли;
укр рамка - сиділи всі по вуликах.

Андрей Андреевич 16.12.2019 17:22

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 277036)
Тепер вже точно не буду переживати за пізній розплід. Хто хотів скинути зайвий баласт, той його скинув

...тепер тільки щоб розплід не "погнали"... також сьогодні літали не по дєтски...пасіка і сад гуділи ...
П.С. ...на контрольних НОЛЬ:rofl2:


Текущее время: 08:38. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot