Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Медогонки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Электрический привод для медогонки своими руками... (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1781)

vit 19.07.2015 17:27

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от vit (Сообщение 85114)
Христос Воскрес. Шановні колеги, з допомогою форуму та особистих консультацій Володимира Максимовича (Немолодой) підійшов до завершальної стадії переобладнання медогонки на електричний привід. В якості привода використав генератор г-108. Діаметри шківів згідно рекомендацій 37 та 210мм, але при випробовуванні візуально видно що кількість обертів недостатня. В чому може бути проблема?

При пробному використанні приводу на весняному відкачуванні був розчарований...:( Оберти дійсно малі, приходиться збільшувати час для повного відкачування. Недостатьня сила двигуна, приходилося на старті допомагати набрати оберти. Регулювання обертів візуально ледь помітне.:hunt: Але... Все генальне - просте. При відкачуванні в ці вихідні в польових умовах, на всякий випадок батько сказав взяти ручний привід, я особливо і не впирався, надії на привід було мало. І тут понеслось... Привід відпрацював чудово. оберти супер, регулювання швидкості супер... :ura1: Вся причина була в використанні в домашніх умовах звичайного зарядного для автомобільних акумуляторів. а в полі акумулятор від буса 80А.:rtfm: Ручну корбу можна здавати на металолом.

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 87124)
Траверса медогонки все же щупленькая и прицепить на нее пластину с Г-108 не убедительно, будет болтать на стороны . Наверное надо бы закрепить так что бы пластина упиралась бы и на край корпуса медогонки , как бы на три точки

Транспортував привід окремо від медогонки для зручності. На виїзді, так як на привід було мало надії, прикрутив на цей один болт і не хотів щукати ключа піджав руками. Так пів дня він і відкачував, ніякої вібрації, ніяких провертань.:ok:

Anatolij 19.07.2015 23:03

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
У меня зарядное самодельное - вес около 12 кг., ток заряда 0-10А, крутит без проблем и разгоняется легко.

Немолодий 19.07.2015 23:14

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от vit (Сообщение 94587)
Привід відпрацював чудово. оберти супер, регулювання швидкості супер...

Ну от. Все чудово. Про що я і говорив з самого початку. Подальших успіхів!

Andruhan 08.08.2015 22:07

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Yaroshko (Сообщение 96196)
Електропривід Влодимира Науменко (mag58), Бурякова - свеклова це ATtiny13 і ніяк не ATmega8.

:ah:Вам хорошо, Вы с паяльником дружите, а мне они одинаковые, что ATtiny13, что ATmega8:(, лиш бы медогонку крутили и рамки не рвало, авторам ВСЕХ рабочих приводов, облегчающих наш нелёгкий труд, респект и уважение!:ok:

Andruhan 10.08.2015 15:15

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Вложений: 1
Пошарил на OLX, нашёл вот такого гену, зимой переберу, будет на запас! Кому надо, там ещё есть, чуть дороже но сравнительно не дорого!

Сезик 26.10.2015 19:21

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Что за генератор Г303 подойдет ли на медогонку?

Ворон 26.10.2015 19:39

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Сезик (Сообщение 103540)
Что за генератор Г303 подойдет ли на медогонку?

Це генератор на постійних магнітах,а ми мову ведем про генератори постійного струму,від колишньої совдепівської техніки.

Kagarlik 27.11.2015 22:35

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 65785)
Сергей, у меня на радиалке, такой-же кран, он, когда полностью открыт, спадает с плоскости горловины и, не отпустив болта, на место не стаёт. Я изготовил упор, чтоб он не соскакивал, отверстие открывается полностью. Мож кому интересно- могу сфоткать.

Мне интересно у моей тоже такой кран.

Andruhan 28.11.2015 11:13

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Цитата:

Сообщение от Kagarlik (VLADIM) (Сообщение 107569)
Мне интересно у моей тоже такой кран.

Чуть позже сфоткаю!:beer:

Raketin 12.12.2015 13:14

Re: Электрический привод для медогонки своими руками...
 
Г-108 ... Запустил от аккумулятора. Рукой останавливается. Так должно быть?


Текущее время: 10:49. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot