Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2018 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4934)

Ворон 22.07.2018 17:24

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Gnat (Сообщение 240851)
Карпатка місцева. Рижоватої бджоли не має, матки темні. По миролюбності все нормально, але вот якась зміна погоди чи ще чогось і вона стає агресивною.

Перший день за дві неділі з хвостиком,коли немає дощу,на пасіці всі працюють незважаючи нінащо,але завтра опять дощі на неділю,катаклізм природи,про гречаний мед можна забути,треба готуватись до складання гнізд на зиму і якісно провести закорм і обробку від кліща.:old:

Gnat 22.07.2018 17:28

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 240831)
Агресивність карпатки думаю пов'язана с наявністю інших пород в вашому регіоні зокрема бакфасту. Зараз це вже умовна назва помісі бджіл "карпатка". Бо карпатка миролюбива бджола. І сім'ї з тими матками яких Ви помістили у відводки можуть бути ще агресивніші якщо ці матки спаруються з трутнями бакфаст. Це моя така думка з приводу підвищення агресії місцевої бджоли на основі карпатки. Раніше карпатка такою агресивною у вашому регіоні не була?

Так матки неплідні облетяться не відомо на якому труті, бакфаст трута майже немає на пасіці переважає карпатка.Я не можу сказати , що мої карпатки злі як собаки, я з ними працював на рівні з бакфастом до вчорашньго дня:ah:. Скоріше це якийсь вплив погоди ну і дуже вони не люблять коли біля вулика якийсь тип косою махає:) Вот і дали жару. Доречі оглядав сьогодні 4 сімї біля хати , верхній корпус на 70% залитий і печатка 25%. Тянуть будяк разом з колючками в льоток:ok:

бігунець 22.07.2018 17:57

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Gnat (Сообщение 240853)
бакфаст трута майже немає

Якщо не помиляюся, такого трутня взагалі не існує.
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 240852)
,катаклізм природи

Та тоже почали набридати кожноденні дощі. Хорошого в міру, а то воно стане... не хороше. Кажись, вологи достатньо, треба щоб і грибів було в лісі. Поїхав сьогодні з дочкою, ледь на сковорідку лисичок назбирали. Промокли. Але один є позитивний момент (по бджолам, бо й так поїздка один позитив) - одна з колод заселена бджолами.:)

ozi 22.07.2018 18:49

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 240844)
Я давно перестав паритись кольором матки,мені головне щоб бджолопродукти бджоли заготовляла справно і до мене ставилась толерантно,все інше я зроблю сам.;)

Так і я не із за коліру міняв. Злі були як собаки.

Віталій В 22.07.2018 19:30

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от ozi (Сообщение 240858)
. Злі були як собаки.

В 2016р купив карпатку із Іванофранківська, в том же 16 - том році одна добра, спокійна та продуктивна сім'я пішла на тиху зміну, на одному маточнику зробив відводок та працював з цією сімєю вес 2017р, з весни 2018р сім'я як з глузду зїхала, при першому огляді разів з десять вжалила і стала якась напів агресивна, тихої зміни не було точно за цією сімєю нагляд був добрий як вона в мене була запасна як маточна, але на ній маток не закладав із за з'явившої агресії, виходить у мене два варіанта:
1) я все таки прозівав та була зміна матки ( що мало припускаю )
2) у старої матки не тої якості бджоли.

бігунець 22.07.2018 20:07

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 240861)
виходить у мене два варіанта:
1) я все таки прозівав та була зміна матки ( що мало припускаю )
2) у старої матки не тої якості бджоли.

А може просто все, закінчилася сперма доброго трутня і почала поступати злого.:)

Віталій В 22.07.2018 20:15

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 240868)
А може просто все, закінчилася сперма доброго трутня і почала поступати злого.:)

Бприблизно таке хотів сказати але, трішки засоромився :ah:

Alexandr L 22.07.2018 20:43

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Раньше писал, что одна пчелосемья заболела аскоферозом. Лечил отваром чистотела – обрызгивал пчел на рамках и улей внутри, также давал 0,5 литра медовой сыты с отваром чистотела – 250 мл меда и 250 мл отвара чистотела. Матку не менял, в новый улей не пересаживал. Сейчас визуально следов аскофероза не видно ни на рамках с расплодом ни на дне улья, буду наблюдать далее. Непонятно, что делать с медом, который пчелы принесли и запечатали, в улье все рамки «заняты» - запечатанный мед, расплод, перга, матке некуда червить. В интернете есть мнения, что мед можно откачивать и использовать и что использовать нельзя.

Кудлянин 22.07.2018 20:45

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Alexandr L (Сообщение 240874)
Раньше писал, что одна пчелосемья заболела аскоферозом.

Аскофероз лечит только сильный взяток !

Small_Bee 22.07.2018 20:52

Re: Сейчас на пасеке 2018
 
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 240869)
Бприблизно таке хотів сказати але, трішки засоромився


Можно сказать, что один "пчелиный аист" смену сдал и на смену заступил другой :D


Текущее время: 16:48. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot