Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4146)

gopher 14.02.2023 18:03

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 298362)
Як це можете пояснити?

Не знаю. Пришліть зразок нам, будете мати ще один результат пилкового аналізу.flag_ua

Ромен 14.02.2023 19:54

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от gopher (Сообщение 298368)
Не знаю. Пришліть зразок нам, будете мати ще один результат пилкового аналізу.flag_ua

Дякую, але в цьому немає сенсу, я до вас мед на продаж не повезу, а Ви до мене не поїдете, крім того ця ціна, що є, не моя, а мати на руках бумажку яку не визнає жоден заготовач, я вже не говорю за експортера, не бачу сенсу. Ну а для себе, повірте, я добре знаю, що в мене в бочках, бо добре знаю свою медоносну базу.:beer:

ozi 14.02.2023 20:45

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 298371)
а мати на руках бумажку яку не визнає жоден заготовач, я вже не говорю за експортера, не бачу сенсу.

:appl:Точно подмечено! Браво!

Юрій Чугай 14.02.2023 21:10

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 298362)
В мене весь мед сортований, вся проблема в тому, що коли відправив зразок на пилковий аналіз мед з липи в ньому знайшли 8% липи, 36% соняха, а все інше різнотрав'я, тільки сонях іще не зацвів, а як липа не цвіте, то і різнотрав'я не виділяє. Відправляв на три різні фірми і скрізь різні показники липи у відсотках, а на одній фірмі сказали, що 36% соняха. Як це можете пояснити.

Скільки зараз коштує пилковий аналіз?
Раніше з цікавості хотів зробити пилковий аналіз своїх медів, але, з ваших слів виходить, то фількіна грамота...:ah:

Ромен 15.02.2023 10:46

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 298377)
Скільки зараз коштує пилковий аналіз?
Раніше з цікавості хотів зробити пилковий аналіз своїх медів, але, з ваших слів виходить, то фількіна грамота...:ah:

До війни 270 грв, а в прошлому році віддавав заготовачам, вони зразок відправляли на фірму з якою працюють, то безкоштовно, але бумажку на руки не дають. Можна поцікавитися у нашого експортера, він надасть більш коректну інфу.

zeus 18.02.2023 11:53

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 298371)
Дякую, але в цьому немає сенсу, я до вас мед на продаж не повезу, а Ви до мене не поїдете, крім того ця ціна, що є, не моя, а мати на руках бумажку яку не визнає жоден заготовач, я вже не говорю за експортера, не бачу сенсу. Ну а для себе, повірте, я добре знаю, що в мене в бочках, бо добре знаю свою медоносну базу.:beer:

Але ви хочаб отримаєте правдивий результат. Бо пану @gopher в цій ситуаціі немає смисла щось комбінувати.

Ромен 02.03.2023 16:35

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Таки до ждав, заготовач Бартніка прийма по 55грв/кг, пп ,,Рой'' так само, для особливих може бути збільшена до 60 грв. Красавчіки :). То де ж дно???

dorofik 02.03.2023 19:19

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 298452)
Таки до ждав, заготовач Бартніка прийма по 55грв/кг, пп ,,Рой'' так само, для особливих може бути збільшена до 60 грв. Красавчіки :). То де ж дно???

Зговір експортерів. Хочуть провчити 'ждунів ціни,'

liberal2005 03.03.2023 02:12

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Всі хто мав здати, ті здали в ціновому діапазоні 60-65 грн. Так що мова про ждунів, то ні про що!
У нас 60-61 у заготовувачів ( не всіх). У експортера, якщо см припхнеш 65.

Ромен 03.03.2023 10:44

Re: фактори ценообразования
 
Цитата:

Сообщение от liberal2005 (Сообщение 298456)
Всі хто мав здати, ті здали в ціновому діапазоні 60-65 грн. Так що мова про ждунів, то ні про що!
У нас 60-61 у заготовувачів ( не всіх). У експортера, якщо см припхнеш 65.

А що з ждунами не так?


Текущее время: 12:05. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot