Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Купил пакет пчел (что дальше?) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=10)

Serioga 05.05.2013 21:57

Re: Купил пакет пчел (что дальше?)
 
Цитата:

Сообщение от vetalyon (Сообщение 31724)
У меня размер рамки по боковым планкам по наруже 280мм внутри 260мм а у него по наруже 295мм а в нутри 265мм. Придется помучиться пока на свои переведу

Я тоже недавно занялся пчелами, но считаю что стандартов нужно придерживаться. Да и не важно, как я считаю, это АКСИОМА. Тут обсуждались размеры узковысокой рамки [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

yarko 09.05.2013 12:42

Re: Купил пакет пчел (что дальше?)
 
купив бджолосімї, пересадив у вулик, поставив по 2 суші і по 1вощині пока, але зверху немає утеплювача, лише лляна ткань, кришка вулика правда утеплена(піноплас 35плотності) але стоять недалеко від річки, і температура в ночі падає нижче 10 напевно, думаю чим би їх утеплити зверху на рамками, потрібно і швидко накрити і єфективно, є пропозиції нарізати кусочками екструд.пінопласт, що скажите ви, досвідченні пасічники...?

Elek 09.05.2013 19:13

Re: Купил пакет пчел (что дальше?)
 
Цитата:

Сообщение от yarko (Сообщение 32047)
купив бджолосімї, пересадив у вулик, поставив по 2 суші і по 1вощині пока, але зверху немає утеплювача, лише лляна ткань, кришка вулика правда утеплена(піноплас 35плотності) але стоять недалеко від річки, і температура в ночі падає нижче 10 напевно, думаю чим би їх утеплити зверху на рамками, потрібно і швидко накрити і єфективно, є пропозиції нарізати кусочками екструд.пінопласт, що скажите ви, досвідченні пасічники...?

Мне кажеться пенопласта хватит.У меня Старое ватное одеяло,(тоньше только картон)зато крышки дерево 10-13мм и оцинковка.(ИМХО)

МЭД 09.05.2013 21:06

Re: Купил пакет пчел (что дальше?)
 
Цитата:

Сообщение от yarko (Сообщение 32047)
купив бджолосімї, пересадив у вулик, поставив по 2 суші і по 1вощині пока, але зверху немає утеплювача, лише лляна ткань, кришка вулика правда утеплена(піноплас 35плотності) але стоять недалеко від річки, і температура в ночі падає нижче 10 напевно, думаю чим би їх утеплити зверху на рамками, потрібно і швидко накрити і єфективно, є пропозиції нарізати кусочками екструд.пінопласт, що скажите ви, досвідченні пасічники...?

Да положите пока тряпки какие ни будь старые:штаны ,рубашки,футболки и т д,чисое только ,пока нет нормального утеплителя!

yarko 11.05.2013 13:07

Re: Купил пакет пчел (что дальше?)
 
Цитата:

Сообщение от МЭД (Сообщение 32064)
Да положите пока тряпки какие ни будь старые:штаны ,рубашки,футболки и т д,чисое только ,пока нет нормального утеплителя!


так у цьому то й усе діло, не хочу що-небуть, а одразу хороший утеплювач, тому і прошу путньої поради)

Ворон 11.05.2013 14:00

Re: Купил пакет пчел (что дальше?)
 
Цитата:

Сообщение от yarko (Сообщение 32178)
так у цьому то й усе діло, не хочу що-небуть, а одразу хороший утеплювач, тому і прошу путньої поради)

В мене на пасіці всі матраси ватяні,заказував в себе на ринку в виробників матрасів,потрібно було дати розмір матрасів і завдаток,через неділю заказ виконали,можете заказати в інтернет магазині,в них на порядок дорожче.

yarko 11.05.2013 16:09

Re: Купил пакет пчел (что дальше?)
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 32180)
В мене на пасіці всі матраси ватяні,заказував в себе на ринку в виробників матрасів,потрібно було дати розмір матрасів і завдаток,через неділю заказ виконали,можете заказати в інтернет магазині,в них на порядок дорожче.

а в яку приблизно ціну став один(які розміри і товщина, плотність вати чи які там характеристики) і як давно ви замовляли, хотілося б приблизно знати вартість
і яка ваша оцінка використання матрасів, що під час експлуатації ви помітили?

Ворон 11.05.2013 18:30

Re: Купил пакет пчел (что дальше?)
 
Цитата:

Сообщение от yarko (Сообщение 32182)
а в яку приблизно ціну став один(які розміри і товщина, плотність вати чи які там характеристики) і як давно ви замовляли, хотілося б приблизно знати вартість
і яка ваша оцінка використання матрасів, що під час експлуатації ви помітили?

Боковий на лежак-25 грв,Верхній на лежак-40 грв,товщина 6-7 см,заказував торік весною.

Добавлено через 9 минут
Цитата:

Сообщение от yarko (Сообщение 32182)
і яка ваша оцінка використання матрасів,

Експлуатація матрасів нормальна,головне унеможливити доступ мишей,які мої матраси можна подивитись у мене в альбомі.

Elek 12.05.2013 15:28

Re: Купил пакет пчел (что дальше?)
 
Вложений: 3
У меня (как и у товарища) на деревяной потолочине (10мм) лежит холстина(простынь) Ватное одеяло (обрезано и обшито) и крыша.

МедАль 22.06.2013 20:02

Re: Купил пакет пчел (что дальше?)
 
Цитата:

Сообщение от yarko (Сообщение 32178)
не хочу що-небуть, а одразу хороший утеплювач, тому і прошу путньої поради

Я би порадив Вам одне: не зациклюйтесь на цьому і не робіть проблему. У Вас попереду ще дуже багато більш серйозних птьань, до яких маєте бути готовими. Правильно радять хлопці: використайте будь-яке ганчір"я - все, що є під рукою. Я завжди нашвидку утеплював пустими мішками (мішковиною). З часом пошиєте оксамитові подушечки. (Вибачайте за жарт).


Текущее время: 10:18. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot