Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Мёд (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Якість меду в продажу: свіжий зріз (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6388)

seim 26.11.2020 11:54

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 287795)
В цьому році був такий випадок. Стояв на фацелії з напарником. Він каже: "Володя, не літають наші бджоли на фацелію". Потім, коли відкачав мед, каже: "Не має тут фацелії, липою пахне". Ок, відправив на аналіз в Київ мед, пояснив свою стурбованість. Коли прийшла посилка, фахівець з пилкового аналізу каже: "По запаху відчуваю, що тут липи 20%". А коли ця людина провела аналіз меду, то виявилось, що там пилку липи 1%, а фацелії 90%.

А процент содержания меда в общей массе пропорционален проценту содержания той же пыльцы? Может в меде одного растения пыльцы почти нет а в меде другого растения пыльцы значительно больше? Если липового меда в откаченном меде было 1%, то вряд ли два независимых друг от друга человека почувствовали бы там липовых запах. А анализы в Украине это скользкая и неоднозначная тема. То что Вам надо, то и напишут.
Цитата:

Минулий рік теж цікавий був. Стояла посуха, фацелія виділяла погано. Але цвів буркун, і жовтий, і білий. Багато буркуну. В пилку його майже не знайшли. А інший би всім казав, що то донниковий (буркуновий) мед. Зато липи виявилося 10%. Довго шукав, де цвіте та липа. Але знайшов.
А остальные 90% чем оказались? Сколько там процентов пыльцы фацелии было?

Happy hiver 26.11.2020 12:34

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 287803)
А процент содержания меда в общей массе пропорционален проценту содержания той же пыльцы? Может в меде одного растения пыльцы почти нет а в меде другого растения пыльцы значительно больше? Если липового меда в откаченном меде было 1%, то вряд ли два независимых друг от друга человека почувствовали бы там липовых запах. А анализы в Украине это скользкая и неоднозначная тема. То что Вам надо, то и напишут.

Робив для себе, тому аналізи робили добре і якісно. Що стосується відсотку, то тут з Вами згоден, що відсоток пилку і відсоток меду може бути різним. Але пилковий аналіз на сьогодні є єдиний спосіб виявлення фальсифікованого меду. Приклад? Будь ласка. В цьому році Леонора Адамчук зробила пилкові аналізи меду з акації (багато різних зразків). Одночано ці зразки були направлені в Німеччину. В тих зразках, які Німеччина визначила, як якісні зразки, Леонора Адамчук забракувала по пилковому аналізу. Тобто меди фальсифіковані так, що ніяке коштовне обладнання не виявить фальсифікату. Я знаю, як роблять цей фальсифікат. Але писати тут не буду.

Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 287803)
А остальные 90% чем оказались? Сколько там процентов пыльцы фацелии было?

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Перед адміном вибачаюсь за спам і прошу перенести наше обговорення в іншу тему. :ah:

liberal2005 26.11.2020 18:26

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 287795)
Відповім Вам однією історією. Є такий Булатов-100, всі знають його. Так от, він розповідав: "Стою на медовій ярмарці в Харкові, скрізь багато пасічників. Підходить чоловік і питає: "У Вас є соняшниковий мед?". Булатов: "Звісно є!". Чоловік: "Як мені пощастило, бо Ви єдиний пасічник, який продає соняшниковий мед на цій ярмарці. А мені потрібен саме цей мед, тому що він допомогає моїм ниркам".

Це я пишу до того, що у пасічників якось ніколи не буває соняшникового меду, зате буває або "квітковий" (соняшник теж квітка ;) ), або в кращому випадку соняшник з різнотрав'ям.

Тільки на коштовні меди. На соняшник не роблю. А наприклад по фацелії обо'язково. В цьому році був такий випадок. Стояв на фацелії з напарником. Він каже: "Володя, не літають наші бджоли на фацелію". Потім, коли відкачав мед, каже: "Не має тут фацелії, липою пахне". Ок, відправив на аналіз в Київ мед, пояснив свою стурбованість. Коли прийшла посилка, фахівець з пилкового аналізу каже: "По запаху відчуваю, що тут липи 20%". А коли ця людина провела аналіз меду, то виявилось, що там пилку липи 1%, а фацелії 90%.

Минулий рік теж цікавий був. Стояла посуха, фацелія виділяла погано. Але цвів буркун, і жовтий, і білий. Багато буркуну. В пилку його майже не знайшли. А інший би всім казав, що то донниковий (буркуновий) мед. Зато липи виявилося 10%. Довго шукав, де цвіте та липа. Але знайшов.

А у нас с фацелією і гірчицею,вийшов нежданчик! Ми сіяли 8 га, із за весінньої посухи вона зацвіла за два тиждні до першого соняха, тому в роздріб продава як різнотравя+соняшник, але чого в меду більше незрозуміло, по кольору соняшник, на смак близько до соняшника, але ось стоїть пару бідонів на вулиці, то мед не дубіє. Закристалізувався і мягкий, як пластилин.

Юрій Чугай 26.11.2020 19:09

Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 287804)
Робив для себе, тому аналізи робили добре і якісно. Що стосується відсотку, то тут з Вами згоден, що відсоток пилку і відсоток меду може бути різним. Але пилковий аналіз на сьогодні є єдиний спосіб виявлення фальсифікованого меду. Приклад? Будь ласка. В цьому році Леонора Адамчук зробила пилкові аналізи меду з акації (багато різних зразків). Одночано ці зразки були направлені в Німеччину. В тих зразках, які Німеччина визначила, як якісні зразки, Леонора Адамчук забракувала по пилковому аналізу. Тобто меди фальсифіковані так, що ніяке коштовне обладнання не виявить фальсифікату. Я знаю, як роблять цей фальсифікат. Але писати тут не буду.


[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Перед адміном вибачаюсь за спам і прошу перенести наше обговорення в іншу тему. :ah:

Казка про людину, яка на медовому ярмарку шукала соняшниковий мед і не могла знайти свідчить лише про "високий" рівень чесності продавців/пасічників.:rofl2:
До мене коли телефонують по гречаний, то всі питають : "а гречка у вас чиста, без домішків". Відповідаю - "перевіяна". Після короткої розмови виявляється, що всі (навіть перекупи) шукають смак, а не 100% відповідність сорту.
Доречі, хто по чому купує/продає гречаний?

seim 26.11.2020 20:55

Re: Якість меду в продажу: свіжий зріз
 
В таблице указано присутствие липы и вереска. Они цветут в разное время. Вы мед в сентябре качали? И что-то сомнительно чтобы вереск в Харьковской области был.

Ромен 26.11.2020 22:40

Re: Якість меду в продажу: свіжий зріз
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 287811)
В таблице указано присутствие липы и вереска. Они цветут в разное время. Вы мед в сентябре качали? И что-то сомнительно чтобы вереск в Харьковской области был.

Це іще нормальні показники,я липу на аналіз здавав на дві фірми ,так там не більше 20% нарахували ,питаю ,а 80% чого,говорять різні трави:D:D,попросив ,щоб пояснили чому ж ті трави не виділяли до та після цвітіння липи, то почали пояснювати ,що у них европейські таблиці і де які сорта лип у них неростуть ,тому ті пилкові зерна нерахуються:rofl2::rofl2::neigh:

Happy hiver 27.11.2020 11:27

Re: Якість меду в продажу: свіжий зріз
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 287811)
В таблице указано присутствие липы и вереска. Они цветут в разное время. Вы мед в сентябре качали? И что-то сомнительно чтобы вереск в Харьковской области был.

По вереску в мене у самого було питання, відповідь на яке мене не влаштувала.
Справа в тому, що пилок вересу має унікальне і відмінне від інших пилкових зерен зерно. Точніше воно єдине складається з 4 зерен одночасно скріплених між собою. Їх там 7 видів. І це не обов'язково верес. Це може бути вересова група. Поруч були болота, тому може щось таке росло, по своїй структурі схоже на нього.
Хоча інша людина вказувала, що то не вересова група, а все ж таки липа, точніше різновид липи.

Юрій Чугай 27.11.2020 12:29

Re: Якість меду в продажу: свіжий зріз
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 287811)
В таблице указано присутствие липы и вереска. Они цветут в разное время. Вы мед в сентябре качали? И что-то сомнительно чтобы вереск в Харьковской области был.

Також, це помітив, але писати не став. Це ж мед, там всяке може бути. Та й аналіз різний буває.(ИМХО)

Сергей Харьковчанин 17.12.2020 17:30

Re: Якість меду в продажу: свіжий зріз
 
Вложений: 2
Есть у нас в Харькове сеть супермаркетов "Рост". Так вот на кассе по чеку выиграли банку "Меда". Я такой отравы еще в жизни не видел. Фальсификат в чистом виде. Вода, пережженый сажар, загуститель и ароматизатор. Естественно на упаковке ни слова о производителе. Годиться только на самогон.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Happy hiver 17.12.2020 17:54

Re: Якість меду в продажу: свіжий зріз
 
Цитата:

Сообщение от Сергей Харьковчанин (Сообщение 288565)
Есть у нас в Харькове сеть супермаркетов "Рост". Так вот на кассе по чеку выиграли банку "Меда". Я такой отравы еще в жизни не видел. Фальсификат в чистом виде. Вода, пережженый сажар, загуститель и ароматизатор. Естественно на упаковке ни слова о производителе. Годиться только на самогон.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Они в месяц продают 2 тонны такого меда. Это обычный растопленный мед. Он стоит у них в отделе фермерских продуктов.


Текущее время: 18:05. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot