Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Сетка-маска пчеловода. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3335)

rawwzz 22.05.2016 07:05

Re: Сетка-маска пчеловода.
 
Добавлено через 7 минут
[QUOTE]
Цитата:


сетка супер-тонкая, дырка на дырке. Хватило на 2 сезона с 2 я ремонтами. Тьфу.
Я думаю,что это не от типа маски зависит, евро не евро. А от того какую сетку воткнёт туда конкретный производитель.

Добавлено через 11 минут
[QUOTЕ]
Цитата:



От ветра на голове крутится как флюгер,
А вот это да, есть у неё такая неприятная особенность.

Санек)))) 22.05.2016 22:17

Re: Сетка-маска пчеловода.
 
Не знаю у меня евромаска, приблизительно такая как на рекламе на нашем форуме, только зеленоватая. сетка и куртка плотные, единственный минус - жарко в ней летом, а так, на качество сетки не жалуюсь.

бігунець 13.05.2019 21:56

Re: Сетка-маска пчеловода.
 
За два дня ужалений получил уйму. В лицо, шею, голову. малейшая искра... Хотя нет, там даже искры не надо, кажется пчелы перегрызают и лезут, лезут. Сегодня полдня только и думаю, что о металлической сетке - это чтобы мои злюки даже не пролезли.

А если серьезно, посоветуйте маску пчеловода, чтобы надежно и на долго.

Андрей Андреевич 14.05.2019 10:30

Re: Сетка-маска пчеловода.
 
бігунець, ...хоча й дорого , но вже мої товариші також в таких [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
...в мене є дві куртки (моя і помощніка) і комбез...куртки удобніші, комбез при відборі меду класний. Куртці одній вже шостий рік пішов...поломалисся "молнії" (перешили другі) і вже "розкисла" сєтка вінтєляціона на плечах (помощнік заштопала) ...ну і манжети на руках тільки 3 роки витримали...працюю почті кожен день... за весь час один раз ужалили на плечі і усе.
ПС ...я таку агресію у своїх бджіл наблюдаю , коли до мене на пасіку приїзжають "ліві"люди ,а в них в машині висить "вонючка"...через ту вонючку , мої бджоли "дуріють" і масово начинають йти в атаку ... даже на машину ... може й у Вас щось подібне трапилось

бігунець 14.05.2019 12:45

Re: Сетка-маска пчеловода.
 
Одеваюсь, чтобы не жалили. Потею. Дуреют. К тому же все говорят, что в этом году очень агрессивные пчелы.

Вадим Попов 14.05.2019 14:46

Re: Сетка-маска пчеловода.
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 263628)
Одеваюсь, чтобы не жалили. Потею. Дуреют. К тому же все говорят, что в этом году очень агрессивные пчелы.

Купив 3 відводки. Не перебирав, просто взяв з тих сімей, де найбільше бджоли і розплоду було. На миролюбивість не вибирав. Сьогодні погода не ахті, але вирішив переселити. Працював в легкому светрі та масці. Не отримав жодного жала. Бджоляр, в якого брав відводки, сказав, що це не "найдобріші" бджоли.
З усього ОЗК маю лише маску, стамеску і димар)

torris 14.05.2019 20:38

Re: Сетка-маска пчеловода.
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 263628)
К тому же все говорят, что в этом году очень агрессивные пчелы.

я так бы так не сказал, как всегда....

бігунець 14.05.2019 21:45

Re: Сетка-маска пчеловода.
 
Справлюся. Всі, з ким розмовляв, кажуть, що бджоли в цьому році надто агресивні.

Ворон 14.05.2019 21:55

Re: Сетка-маска пчеловода.
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 263607)
За два дня ужалений получил уйму. В лицо, шею, голову. малейшая искра... Хотя нет, там даже искры не надо, кажется пчелы перегрызают и лезут, лезут. Сегодня полдня только и думаю, что о металлической сетке - это чтобы мои злюки даже не пролезли.

А если серьезно, посоветуйте маску пчеловода, чтобы надежно и на долго.

В мене ось така,матеріл ситець,буду заказувати такуж,не душна і добра в роботі,але за роки вже требує заміни,маю ще одну такуж,але матеріал хакі,як в воєних форма,дуже жарко в ній неспообалась,але це подарок,а відомо усім-"дарованому коню,в зуби не заглядають".:)

Владимир Татомир 14.05.2019 22:38

Re: Сетка-маска пчеловода.
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 263676)
Всі, з ким розмовляв, кажуть, що бджоли в цьому році надто агресивні.

В период рапса такое наблюдается, но не у всех.Один день пасека была занадто, дальше и сейчас нормально.


Текущее время: 12:52. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot