Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Болезни и вредители (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Весенняя обработка пасеки от варроатоза (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5787)

Юрій Чугай 06.03.2019 22:16

Re: Весенняя обработка пасеки от варроатоза
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 258194)
Не може антибіотик попасти в мед зі шпону ніяк. Може попасти тільки якщо згодувати його бджолам з сиропом.

Ну а як з амітразом тоді? Не думаю, що його бджоли до меду зложують - він випаровується, розпадається і частково залишається на рамках, бджолах і меду. Через певний час його кількість зменшується (або він розпадається), до умовно не шкідливих доз. Принаймні, я так собі це бачу. На кожному препараті пишуть мінімальний термін використання до медозбору щоб препарат встиг "вивітритись".
Чому ви думаєте, що з вологих, пахучих полосок у мед нічого не попаде? Пахне - випаровується, вологе - бджоли на лапках на рамки перенесуть....

Димас 06.03.2019 22:25

Re: Весенняя обработка пасеки от варроатоза
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 258364)
Ну а як з амітразом тоді?

Що Ви маєте на увазі? Амітраз не антибіотик. В мед не попадає, є данні що він за сутки розпадається.
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 258364)
Чому ви думаєте, що з вологих, пахучих полосок у мед нічого не попаде? Пахне - випаровується, вологе - бджоли на лапках на рамки перенесуть....

Мало віриться що лапками бджоли занесуть щось до меду. І наскільки я знаю, коли в медові знаходили антибіотик, то самі пасічикі зізнавалися що давали антибіотики з сиропом для лікування бджіл. Щоб антибіотик попав через пластини, такого не чув.

Юрій Чугай 07.03.2019 22:39

Re: Весенняя обработка пасеки от варроатоза
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 258365)
Що Ви маєте на увазі? Амітраз не антибіотик. В мед не попадає, є данні що він за сутки розпадається.

Мало віриться що лапками бджоли занесуть щось до меду. І наскільки я знаю, коли в медові знаходили антибіотик, то самі пасічикі зізнавалися що давали антибіотики з сиропом для лікування бджіл. Щоб антибіотик попав через пластини, такого не чув.

Амітраз для прикладу. Розпадається може і за добу, але продукти розпаду можуть живуть довше...
Якось Руденко в лекції казав, що сучасна апаратура може визначити в меду і нікотин який пасічник курить біля бджіл. Доза препарату може бути мізерна, а може і ні. Кожен сам вирішує в що йому вірити...

Alexandr L 08.03.2019 16:17

Re: Весенняя обработка пасеки от варроатоза
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 258451)
Якось Руденко в лекції казав, що сучасна апаратура може визначити в меду і нікотин який пасічник курить біля бджіл. Доза препарату може бути мізерна, а може і ні. Кожен сам вирішує в що йому вірити...

Похоже Руденко пошутил.

kroxaru 08.03.2019 16:26

Re: Весенняя обработка пасеки от варроатоза
 
Цитата:

Сообщение от Alexandr L (Сообщение 258496)
Похоже Руденко пошутил.

Нет не шутил.
Обобщил для понимания.

LLS14 09.03.2019 23:53

Re: Весенняя обработка пасеки от варроатоза
 
Поставил я два дня назад полоски экопола в часть семей что успел. Сегодня было интересно или подействовал (смотрел только в рогатых, потомучто под сеткой заслонка с фанеры обклеенная фольгоизолом и хорошо видно) в среднем 2-10 клещей нащитал. Одна семья была рекордсмен 27 штук.
хотя осенью 2 раза обработал тактиком через варомор и сыпалось прилично

Юрій Чугай 10.03.2019 16:07

Re: Весенняя обработка пасеки от варроатоза
 
Цитата:

Сообщение от LLS14 (Сообщение 258612)
Поставил я два дня назад полоски экопола в часть семей что успел. Сегодня было интересно или подействовал (смотрел только в рогатых, потомучто под сеткой заслонка с фанеры обклеенная фольгоизолом и хорошо видно) в среднем 2-10 клещей нащитал. Одна семья была рекордсмен 27 штук.
хотя осенью 2 раза обработал тактиком через варомор и сыпалось прилично

В мене також були рекорди осінню по кліщу. Зробив висновок, що ефективність обробки біпіном далеко не дотягує до 98 % (на час обробки розплоду вже не було).

Ворон 10.03.2019 16:55

Re: Весенняя обработка пасеки от варроатоза
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 258640)
В мене також були рекорди осінню по кліщу. Зробив висновок, що ефективність обробки біпіном далеко не дотягує до 98 % (на час обробки розплоду вже не було).

Все залежить від виробника препарату,я обробляв угорським тактиком,купленим колегою в країні виробника,задоволений на всі 100%.;)

Охронка 10.03.2019 19:54

Re: Весенняя обработка пасеки от варроатоза
 
Хто обробляв препаратом Варофлу як себе показав

МЭД 10.03.2019 20:01

Re: Весенняя обработка пасеки от варроатоза
 
Цитата:

Сообщение от Охронка (Сообщение 258652)
Хто обробляв препаратом Варофлу як себе показав

Никак! Клещ радостно с запахом шорошо пропитанного шпона продолжал размножаться в семьях! Не советую!


Текущее время: 16:17. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot