Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кормовая база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=63)
-   -   Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти" (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3894)

Valik1986 28.01.2015 19:25

Re: Мордовник шароголовый
 
Цитата:

Сообщение от Melissa (Сообщение 76872)
Годятся, сразу сейчас и сейте. Только не жалейте потом, т.к. извести его сложно. Раундап плохо цепляется за гладкую и плотную листву. Нужна многократная обработка с прилипателем

само собой я садить подобные растения буду там где обработкой земли заниматся никогда не будет! (карер по выработке глины, выровняли и загорнули родючим слоем земли) ничего нормального там расти не будет

Ykas 01.02.2015 22:24

Re: Мордовник шароголовый
 
Головатень - привередливая культура, даже если он и сорняк.

михалыч1 23.08.2015 19:17

Re: Мордовник шароголовый
 
Melissa, возник вопрос по сбору семян с мордовника,я посеял в этом году несколько грядок но он не принялся ,а род лесом нашёл 5-ь кустов,он уже отцвёл почти весь,когда можно снять шишки.

Melissa 23.08.2015 22:22

Re: Мордовник шароголовый
 
Срежьте со стеблем сразу после обесцвечивания шишек. Как только стебель начинает подсыхать. Мордовник быстро начинает осыпаться, потому лучше дозаривать на газете в сарае. Часть можно посеять под зиму. Странно, что семена не взошли. Обычно он лезет щетиной.

михалыч1 19.02.2016 21:56

Re: Мордовник шароголовый
 
Цитата:

Сообщение от Melissa (Сообщение 97811)
Часть можно посеять под зиму

Сегодня посеял Мордовник,на этот год соцветия не будет?Или с верху посеять фацелию или донник.

ДобровоЛ 15.10.2016 16:29

Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Хотів би обговорити цю тему "Мордовник шарголовий (крутай) : всі "за" і "проти"
Цікавить його надзвичайна медоносність. Пишуть у деяких довідниках, що його посіви на 1 га можуть забезпечити 175 бджолосімей. Цікаво - чому саме скільки, хто це перевіряв? І чи це не є таким, як у всій історії науки: "Греки писали, а далі усі просто переписують"(як казав у нас на факультеті журналістики покійний професор Бабишкін). Бо іншого розміру пасіки хоча б на 1 бджолосім"ю на 1 га я чомусь не зустрічав. І так - МОРДОВНИК ШАРГОЛОВИЙ:ok:

Добавлено через 22 минуты
Я маю з ним справу. Засіяв два роки тому 50 соток чорнозему. Жаль, що це не біля моєї пасіки. Але цього року я з сином вручну назбирав з тих посівів кг з 30 прекрасного насіння крутая і порозсівав вже побіля своєї пасіки на неугіддях. Тож чекатиму на результат. Пишуть, що при сприятливих умовах він видає до 1 000 кг нектару з 1 га. Влітку був на площі, де він вирощується, якраз у пору його цвітіння. То я спочатку думав, що туди прилетіли з п"яток роїв. Так перенасичена вона була бджолами.Але спробувати перевірити його нектароносність не мав, на привеликий жаль, можливості.:ah:

Ворон 16.10.2016 13:15

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Цитата:

Сообщение от ДобровоЛ (Сообщение 156758)
Пишуть, що при сприятливих умовах він видає до 1 000 кг нектару з 1 га.

От і вся справа і відповідь на ваше запитаня,при сприятливих умовах,тобіш на хорошій землі і відповідніх погодніх умовах,а на неугідях які можуть бути умови.

ДобровоЛ 16.10.2016 14:47

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 156872)
От і вся справа і відповідь на ваше запитаня,при сприятливих умовах,тобіш на хорошій землі і відповідніх погодніх умовах,а на неугідях які можуть бути умови.

Неугіддя і на чорноземах бувають.:ah: То у мене закинуті супісі. Там без гною нічого не хоче рости. Вигорає на сонці без дощів. Але ослятник(хаменерій вузьколистий)та золотарник ростуть добре і майже без мого втручання..;)

Ворон 16.10.2016 18:32

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Цитата:

Сообщение от ДобровоЛ (Сообщение 156878)
Неугіддя і на чорноземах бувають.:ah: То у мене закинуті супісі. Там без гною нічого не хоче рости. Вигорає на сонці без дощів. Але ослятник(хаменерій вузьколистий)та золотарник ростуть добре і майже без мого втручання..;)

В моїй місцевості такого немає вже більше пять років,земляний бум.все давно розорано і засіяно,тобіш обробляється,торік розорали 120 га пасовища,бо худобу повирізували,бо "хороша" ціна на молоко і мясо,і почало заростати бур"янами,тому прийшла потужна техніка і за добу все зробила чорним пасовище.:confused:

АНД 16.10.2016 19:02

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 156907)
В моїй місцевості такого немає вже більше пять років,земляний бум.все давно розорано і засіяно,тобіш обробляється,торік розорали 120 га пасовища,бо худобу повирізували,бо "хороша" ціна на молоко і мясо,і почало заростати бур"янами,тому прийшла потужна техніка і за добу все зробила чорним пасовище.:confused:

Ворон в моїй теж таке і це не бум земельний а деребан правильно називається, даже кладовище на котрім вже давно не хороннять хтозь з сельсовета уже хоче під сад використати:confused:но вони не знають, що я там ваточника корінням насадив +для 100%схожості насіня підсипав:ok::rofl2:(хрин вам а не черешні):D


Текущее время: 11:36. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot