Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Текущие вопросы начинающих (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=2800)

seim 01.05.2019 21:45

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 262810)
Ставлю стільки,скільки бджоли інтенсивно будують,потім воскбудівну заливають медом,це сигнал що будввати достатньо,ви можете ставити і 30 рамок,це ваші бджоли.:)

Бджоли інтенсивно будують і 20 рамок Дадан, якщо їм їх підставляти на заміну відбудованих. Коли мені потрібна була суш я так робив. Тобто ви втрачаєте дорогоцінний воск щорічно.

Ворон 01.05.2019 21:51

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 262816)
Бджоли інтенсивно будують і 20 рамок Дадан, якщо їм їх підставляти на заміну відбудованих. Коли мені потрібна була суш я так робив. Тобто ви втрачаєте 60% дорогоцінного воску щорічно.

Це всього ваша думка,а може і неваша,і невпевнений що правильна,на даний час маю 35 кг воску і 5 пачок вощини,правда вже неповні,щороку міняю третину всіх рамок на пасіці,щоб за 3ри роки поміняти всі рамки, умовно.;)

seim 01.05.2019 22:07

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 262817)
Це всього ваша думка,а може і неваша,і невпевнений що правильна,на даний час маю 35 кг воску і 5 пачок вощини,правда вже неповні,щороку міняю третину всіх рамок на пасіці,щоб за 3ри роки поміняти всі рамки, умовно.;)

якщо у бджіл воск виділяється незалежно від того скільки бджоли їдять корму і сім'я може відбудувати 20 рамок дадан а у вас будує 8 рамок, то по ваших же словах воскові пластівці губляться після того як відбудували 8 рамок. Бо вони могли б відбудувати загубленим воском набагато більше рамок. Це висновки з ваших слів.

Andruhan 01.05.2019 22:10

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 262759)
І нектар, пилок які переробляються в маточне молочко тут ні до чого. Як і воск сипеться з бджоли просто так як з "рогу изобилия".

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Без "халоп" но смысл...:beer: Маточное молочко, открою Вам секрет, оно тоже не из мёда и пыльцы!;)

Ворон 01.05.2019 22:12

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 262827)
якщо у бджіл воск виділяється незалежно від того скільки бджоли їдять корму і сім'я може відбудувати 20 рамок дадан а у вас будує 8 рамок, то по ваших же словах воскові пластівці губляться після того як відбудували 8 рамок. Бо вони могли б відбудувати загубленим воском набагато більше рамок. Це висновки з ваших слів.

Так і нетак,ще бджоли запечатують воском мед,який я відкачую і печатку перетоплюю,а це,після садів,після різнотрав'я,після липи,псля гречки,ще що пояснити?;):rofl2:

seim 01.05.2019 22:14

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Маточное молочко, открою Вам секрет, оно тоже не из мёда и пыльцы
а из чего?

Andruhan 01.05.2019 22:17

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 262827)
якщо у бджіл воск виділяється незалежно від того скільки бджоли їдять корму і сім'я може відбудувати 20 рамок дадан а у вас будує 8 рамок, то по ваших же словах воскові пластівці губляться після того як відбудували 8 рамок. Бо вони могли б відбудувати загубленим воском набагато більше рамок. Це висновки з ваших слів.

Не так вони й губляться! Воском бджола добудовує та запечатує воскові комірки зі зрілим медом.

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 262832)
а из чего?

Это продукт верхнечелюстных и глоточных желез рабочих пчёл. Возьмите, наконец, книжку и почитайте "Биологию медоносной пчелы"!:beer:

seim 01.05.2019 22:30

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 262833)
Не так вони й губляться! Воском бджола добудовує та запечатує воскові комірки зі зрілим медом.

а той воск що міг би піти на відбудову більше ніж 8 рамок куди дівається? Окрім того що мед воском запечатують. Бо сім'я здатна на виділення такої кількості воску. А раз вона здатна а пасічник не використовує цю здатність то він втрачає дорогоцінний воск. Я правильно міркую?

Добавлено через 3 минуты
Цитата:

Это продукт верхнечелюстных и глоточных желез рабочих пчёл.
вы это серьезно пишете? То есть из воздуха или из ничего воск получается? Если вес пчелы не изменяется а она выделяет воск непрерывно. Вы еще скажите что молоко корова производит не из травы или потребляемого корма а это продукт ее молочных желез.

Вадим Попов 01.05.2019 22:33

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 262835)
а той воск що міг би піти на відбудову більше ніж 8 рамок куди дівається? Окрім того що мед воском запечатують. Бо сім'я здатна на виділення такої кількості воску. А раз вона здатна а пасічник не використовує цю здатність то він втрачає дорогоцінний воск. Я правильно міркую?

Тільки якщо відбудовувати 20+ рам вощини, то бджодам треба вже буде активніше харчуватися - недобір меду


________________________________
На колір і смак - всі фломастери різні :ok:

Добавлено через 35 секунд
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 262810)
Ставлю стільки,скільки бджоли інтенсивно будують,потім воскбудівну заливають медом,це сигнал що будввати достатньо,ви можете ставити і 30 рамок,це ваші бджоли.:)

От я так само вважаю


________________________________
На колір і смак - всі фломастери різні :ok:

Добавлено через 1 минуту
Ще одне, а чи мржна воскобудівну використовувати для сотового меду? Ну, зі вставками.


________________________________
На колір і смак - всі фломастери різні :ok:

seim 01.05.2019 22:37

Re: Текущие вопросы начинающих
 
Цитата:

Тільки якщо відбудовувати 20+ рам вощини, то бджодам треба вже буде активніше харчуватися - недобір меду
якщо повернутися до першого мого повідомлення в цій темі то я щось інше написав?


Текущее время: 08:02. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot