Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2021 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6676)

Ворон 30.03.2021 19:55

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Вложений: 1
В нас сьогодні цілий день хмурно температура піднялась до +14"С,але сонце не показалось, бджоли літали тільки на воду. :)

Viktor56 30.03.2021 20:03

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Я не розумію чому ,але мої массово в поїлки не йдуть,може завтра буде інакще,зато в пусті вулики йдуть масово,шукають мед,якби це був травень ,сказав би ,що шукають місце для роя.

Ворон 30.03.2021 20:07

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Viktor56 (Сообщение 291770)
Я не розумію чому ,але мої массово в поїлки не йдуть,може завтра буде інакще,зато в пусті вулики йдуть масово,шукають мед,якби це був травень ,сказав би ,що шукають місце для роя.

В мене ідуть, і добре, пусті вулики пусті, і закриті, міль спати не буде.

Ромен 30.03.2021 20:09

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Закінчив сьогодні ревізію, замінив днища, скоротив по максимуму сім'ї , та утеплив. Результатом зимівлі задоволений , відійшов відводок із запасною маткою, + дві сім'ї безматочні, дав запасні, працюють далі, сила сімей порівняно з прошлими роками, краща, несуть пилок, а от печатного розплоду майже немає матки днів 5-6 назад тільки почали працювати, мене це радує, нерозходували дарма свій ресурс.

darveter94 30.03.2021 20:37

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Вы правы,именно такая ситуация на пасеке.
В прошлом году 28/3 - было печатка и молодая пчела.

Вова-сад 30.03.2021 20:55

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Розплоду мінімум, деякі матки тільки почали сіяти, перги нуль, але є молода, вже цьогорічна бджола, матки в лютому сіяли нормально, пока була перга, потім припинили. Є вже нектар на рамках, пилок носять як блисне сонце так, що зимівля закінчилась 29 березня.
Днища почистив - підмору в деяких сімях є багатенько, сипонулась трохи бджола. Зимівля задовільна, могла бути краща.

Олег20 30.03.2021 22:35

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Интересно, ситуация у всех почти одинаковая, что на севере, что на юге. Зимовка прошла нормально, а вот тепло никак не настанет, весна поздняя. У нас из 10 дней только 3 лётной погоды и судя по всему такое будет до мая. Развития нет, хоть первый облёт и ревизия была ещё в конце февраля. В прошлом году майского мёда почти не было, а в этом ситуация ещё хуже. В прошлом году у нас абрикос зацвёл 7.04, а сейчас даже намёка нет:(

bvv 31.03.2021 06:48

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Олег, будь оптимистом. Все еще впереди и развитие и взятки. Я наоборот надеюсь что этот год по медосбору будет лучше чем прошлый.:)
Уточни если можно, что это за ревизия была в конце февраля...

Олег20 31.03.2021 10:37

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Цитата:

Сообщение от bvv (Сообщение 291777)
Олег, будь оптимистом. Все еще впереди и развитие и взятки. Я наоборот надеюсь что этот год по медосбору будет лучше чем прошлый.:)
Уточни если можно, что это за ревизия была в конце февраля...

Ваши слова да Богу в уши! Весенней ревизией называется наведения порядка в улье после зимовки, очистка доньев от подмора, влаги и т.д., сокращение гнёзд и т. д.

Кулик 31.03.2021 11:53

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Цитата:

Сообщение от bvv (Сообщение 291777)
Уточни если можно, что это за ревизия была в конце февраля...

На півдні у кінці лютого випадають деньки коли температура піднімається до +20 у тіні. Зазвичай матки вже сіють. Тому завжди в цей час скорочую по силі, переглядаю на наявність розплоду та вигрібаю підмор. Ті кілька сімей що не почали сіять ще раз переглядаю десь через неділі дві (в основному це слабачки ), якщо так і не почали сіять чи пропала матка, об'єдную.


Текущее время: 20:05. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot