Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Ульи (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Вываривание ульев в парафине (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1262)

Happy hiver 27.02.2019 09:19

Re: Обо всём и ни о чем...
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 257734)
Шановні колеги! Порадьте де можна придбати парафін для виварюваня вуликів.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ромен 27.02.2019 18:30

Re: Обо всём и ни о чем...
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 257752)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Дякую ,а чиїми послугами Ви користувалися?

Andruhan 27.02.2019 18:42

Re: Вываривание ульев в парафине
 
Искал и нашёл на ОЛХ.

Ромен 27.02.2019 20:23

Re: Вываривание ульев в парафине
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 257788)
Искал и нашёл на ОЛХ.

А можна більш конкретно, я теж знайшов ,Житомир ,Харків .Дніпро,просто думав можливо хтось брав в конкретному місті ,відгуки,пред оплата,повна оплата ,чи оплата по факту,доставка ,чесно кажучи не хочу десь вляпатися.

Andruhan 27.02.2019 21:11

Re: Вываривание ульев в парафине
 
Первый раз-ездил в Днепр забирал из рук-в руки, второй- из Кировоградской обл., Новой Почтой, наложкой.

АНД 27.02.2019 21:41

Re: Вываривание ульев в парафине
 
В одному кг парафіну скільки є літрів:):ah:

Vorobeyko 27.02.2019 21:56

Re: Вываривание ульев в парафине
 
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 257817)
В одному кг парафіну скільки є літрів

Приблизительно 1.1-1.2 л

Юрій Чугай 27.02.2019 22:35

Re: Вываривание ульев в парафине
 
Хтось мав досвід проварювання в парафіні і в олії соняшниковій (рафінованій/ нерафінованій), якась різниця помітна при експлуатації?
Олія видається мені більш дешевим (особливо нерафінована) і безпечним варіантом (якщо не заморочуватись над тенами і терморегуляторами).

Кудлянин 28.02.2019 06:01

Re: Вываривание ульев в парафине
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 257823)
Хтось мав досвід проварювання в парафіні і в олії соняшниковій (рафінованій/ нерафінованій), якась різниця помітна при експлуатації?
Олія видається мені більш дешевим (особливо нерафінована) і безпечним варіантом (якщо не заморочуватись над тенами і терморегуляторами).

Если я не ошибаюсь , Алексей Борец проваривает в масле . И посмотри видео на Булатов 100 - Сергей Повзло проваривает в олейне .

Happy hiver 28.02.2019 10:19

Re: Вываривание ульев в парафине
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 257823)
Хтось мав досвід проварювання в парафіні і в олії соняшниковій (рафінованій/ нерафінованій), якась різниця помітна при експлуатації?
Олія видається мені більш дешевим (особливо нерафінована) і безпечним варіантом (якщо не заморочуватись над тенами і терморегуляторами).

Якщо Вам так здається, то Вам не здається :confused:
З парафіном треба застосовувати суворі заходи безпеки. А з олією Ви не будете мати клопоту. Куди налили, там і проварюєте.
Я проварював вулики з олією. Мені подобається. Але я виварював з додаванням каніфолі і воску. Зараз ті корпуси, що знаходяться на вулиці, тобто всю зиму вони були у контакті із снігом, то вони трохи загубили верхній шар. Тому їх я буду проварювати ще раз.
Олексій проварює лише у олії і потім їх фарбує водоемульсіонкою.


Текущее время: 12:53. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot