Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Цена на мед (по регионам) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=18)

Злой Сашка 28.01.2013 14:02

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Кумедна виходить історія.... тобто, якщо я набрав меду (не важливо в якій тарі) поїхав на ярмарок в іншу область і через 4 дні повертаюся до дому:kap:, то справка вже не дійсна. Виникає ситуація із гайцами - чистиї води корупція, та незаконні дії. Бред якийсь :-k:-k:box2:

МЭД 28.01.2013 14:09

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сообщение от Tcvetkov70 (Сообщение 21019)
Ага, будете перевозить 5 тонн мёда и справку за 15 гривень .Анализ одной пробы стоит где то 30 гр(приблизительно) .И в форме2 указывается количество мест и действительна только 3 дня.

Да Вы позвоните по указанному номеру в лабораторию и узнайте ,что Вы этот вопрос жуюте может, не может я Вам с Alekzandrom подтвердил.

Tcvetkov70 28.01.2013 20:16

Re: Цена на мед (по регионам)
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

МЭД 28.01.2013 22:18

Re: Цена на мед (по регионам)
 
:)Ув.Tcvetkov70 ,это все интерестно. Но пора перевернуть страницу вчерашнего дня! Не вводите форумчан в заблуждение.Все данные стары! Все поменялось с этого года с января даже цены на осенне-весенний подмор еще не установлены.Требования трошки другие!:old:

віталий 29.01.2013 00:49

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сообщение от Tcvetkov70 (Сообщение 21061)
p://www.honey-friend.org.ua/inter...eterinary.html

Яким чином Ф-2 формує ціну меду в 2013 році?,може дані в статті застарілі.

З ДРУГОГО БОКУ ЯКЩО ПОДИВИМОСЬ СОНЯХ - низькооплачувальний мед, тому і відповідно у вас і такі прибутки. Тому шукайте більщих грощей в гречці, липі , чи може в акації,а то ви хочете компенсувати свої втрати чи доходи за рахунок дешевих бджолопакетів. Можливо це зговір скупщиків меду, і потрібно з ними розбиратись. Я хоч і не планую продавати пакети бджіл цього року, але я буду захищати кожногго пакетчика України, піду навіть в оффтопік, але правдива цінау в 450 грн буду відстоювати. Кожен пакет собівартість свою відпрацьовує в перший рік, а в слідуючі при грамотному утриманню дає прибутки. Прогнозую ціну меду в 16 грн за кг, за рахунок популяризації бджільництва апімодії -2013, пакет карпатських бджіл -500-800грн.

Alekzander 29.01.2013 01:19

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 21091)
Прогнозую ціну меду в 16 грн за кг, за рахунок популяризації бджільництва апімодії -2013,

Грош цена такому прогнозу, и каким образом Конгресс Апимондии, который пройдет в середине сентября, повлияет на цену пакета, который будет продаваться в апреле-мае. И Вы как то определитесь:
или так
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 21091)
ціну в 450 грн буду відстоювати.

или так
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 21091)
пакет карпатських бджіл -500-800грн.


shev-mike 29.01.2013 08:02

Re: Цена на мед (по регионам)
 
У нас (північ Лугнської області) спекулятни скуповують мед по 8 гривень. На пропозиції підвищення ціни хоча б до 12 не реагують. (а смайліка з кулеметом нема?) хоча :hunt:

віталий 29.01.2013 10:18

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сообщение от Alekzander (Сообщение 21092)
Грош цена такому прогнозу, и каким образом Конгресс Апимондии, который пройдет в середине сентября, повлияет на цену

За кордоном (в Європі ) якщо запитати любого перехожого що ви чули про Україну? -відповідь - Чорнобиль. Думаю що після конгресу апімодії у нас відкриються нові рини збуту меду та бджільницького інвентарю, ну і опісля вже виросте ціна на бджолопакет(ИМХО). Якщо держава дає кошти на проведення цього конгресу, то значить повинна бути і хоч якась віддача(ИМХО).

Ворон 29.01.2013 11:07

Re: Цена на мед (по регионам)
 
(ИМХО)
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 21096)
Думаю що після конгресу апімодії у нас відкриються нові рини збуту меду та бджільницького інвентарю, ну і опісля вже виросте ціна на бджолопакет. Якщо держава дає кошти на проведення цього конгресу,

Мечтать не вредно,нічого не зміниться,довіра до людей,так як і до країни виробляється роками,а в нас одна корупція і все прихватно.(ИМХО)Теріторіал но ми в центрі європи,а де-факто десь коло Африки.(ИМХО)

vodolej 29.01.2013 11:08

Re: Цена на мед (по регионам)
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 21096)
За кордоном (в Європі ) якщо запитати любого перехожого що ви чули про Україну? -відповідь - Чорнобиль. Думаю що після конгресу апімодії у нас відкриються нові рини збуту меду та бджільницького інвентарю, ну і опісля вже виросте ціна на бджолопакет(ИМХО). Якщо держава дає кошти на проведення цього конгресу, то значить повинна бути і хоч якась віддача(ИМХО).

Дуже наівно. Якщо в Європі підніметься ціна на мед то збагатяться перекупщики а закупівельні ціни опуститься до $1 за кг
А тут вже думати про варіанти виходу з цієї кризи.(ИМХО)
1. Зростання пасіки до величини яка б дозволяла добувати мед великими партіями і самому вже без посередників виходити на світовий ринок. Це класика а реальність в Україні інша. Поперше це величезний корупційний налог і наобхідність "криші"(ИМХО)
2. Створення об'єднання бджолярів яке б мало право юридичної особи (організації) і таким чином виходити на світовий ринок минаючи посередників. Але ж знову потрібно бути виконати "умови" реальності України.(ИМХО):old:


Текущее время: 18:58. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot