Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Законодательная база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=653)

колян" 25.12.2020 18:31

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Мир всем!
От почитал я тут и теперь ясно,почему же это пчеловоды не могут договорится между собой ,а заготовители могут?
:appl:

kroxaru 25.12.2020 18:52

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от колян" (Сообщение 288841)
От почитал я тут и теперь ясно,почему же это пчеловоды не могут договорится между собой ,а заготовители могут?

Тому что у заготовителей заборов по 2.5 метра нету?

seim 25.12.2020 19:09

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 288840)
Для чого витрачатись на такий високий забор біля НЕЗАКОННОЇ пасіки??? В чому вигода? Якщо Вашого сусіда покусають бджоли і він звернеться до суду , то всерівно уникнути відповідальності Вам не вдасться.

Чого Ви вирішили що моя пасіка незаконна? Ваші кури в сараї незаконні?

Лиза 25.12.2020 19:26

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 288843)
Чого Ви вирішили що моя пасіка незаконна? Ваші кури в сараї незаконні?

Ваша пасіка незаконна тому із той законодавчої бази, що я Вам вище написала виконаний лише один пункт ветеринарних правил розміщення пасік - є забор 2,5 метра.
Напишіть мені законодавчу базу по птахівництву, і я Вам скажу, законні мої кури чи ні.

kroxaru 25.12.2020 19:34

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 288844)
Ваша пасіка незаконна тому із той законодавчої бази, що я Вам вище написала виконаний лише один пункт ветеринарних правил розміщення пасік - є забор 2,5 метра.

А вопросик можно?
Забор должен быть в чистом исполнении 2.5 метра?
А рельеф грунта на участке учитывать надо?
Или это бюрократическая отмазка??

seim 25.12.2020 19:54

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 288844)
Ваша пасіка незаконна тому із той законодавчої бази, що я Вам вище написала виконаний лише один пункт ветеринарних правил розміщення пасік - є забор 2,5 метра.
Напишіть мені законодавчу базу по птахівництву, і я Вам скажу, законні мої кури чи ні.

той один пункт не виконано. В мене немає взагалі забору на межі с сусідською ділянкою. І ніхто поки не зобов'язує мене його виконувати. Людям мої бджоли не заважають, претензій ніхто не висловлював. По закону я маю право тримати бджіл на власній або арендованій земельній ділянці. Я їх там і тримаю. А чому Ви вирішили що пасіка незаконна? І яка пасіка вважається законною?

Лиза 25.12.2020 20:15

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 288849)
той один пункт не виконано. В мене немає взагалі забору на межі с сусідською ділянкою. І ніхто поки не зобов'язує мене його виконувати. Людям мої бджоли не заважають, претензій ніхто не висловлював. По закону я маю право тримати бджіл на власній або арендованій земельній ділянці. Я їх там і тримаю. А чому Ви вирішили що пасіка незаконна? І яка пасіка вважається законною?


Тобто по одному ж тому закону " Закон " про бджільництво"" Ви бачите, що маєте право тримати бджіл на власній або орендованій ділянці. А далі статті цього ж Закону не читаєте, де написано, що Ваша пасіка повинна бути зареєстрована в сільській раді, на пасіку повинен бути ветеринарно-санітарний паспорт і кожного року Ваша пасіка повинна підлягати ветеринарно-санітарному обстеженню. А якщо Ви ще і реалізуєте мед то повинні зареєструвати потужності.

TvaleriN 25.12.2020 21:12

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от Лиза (Сообщение 288851)
А якщо Ви ще і реалізуєте мед то повинні зареєструвати потужності.

До цього моменту все вірно, цілком згоден. А на рахунок "повинні зареєструвати потужності" - не згоден! Будь ласка, вкажіть на вимого діючого законолавства.

бігунець 25.12.2020 21:39

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 288786)
....не подавав на дотацію, не подаю і не буду подавати. Колег вітаю , хто получив... но чомусь сумно на душі від такої "радості" . Зараз "малий" проходить строчну в ЗСУ і отримує заробітну плату аж 350 грн ...а ми радіємо 200грн на сім"ю ...не хочу я таких 200грн , хоча б сума була максимальною у мене ... як я в очі дітям дивитись буду??? які службу несуть???
П.С. Мене в сільраді під натиском агітували оформляти, сказав що якщо хочете оформіть ці кошти на школу ,або на лікарню....а мені головне бджіл не травіть , тоді все буде Ок.flag_ua ... коли ми ту халяву перестанемо обожнювати? ... лиш би щось урвати на халявув.

Андрійович, невже думаєте, що ці гроші пішли б на зарплату солдатам?
І чому халява? Мої бджоли позапилювали безліч рослин ріпаку, гречки, соняху, збільшили врожаї, збільшився прибуток фермерів, відрахування налогів.
Подав, тільки не отримав і не знаю, чи отримаю.

Лиза 25.12.2020 22:31

Re: Використання коштів державного бюджету, передбачених для доплат за бджолосім'ї
 
Цитата:

Сообщение от TvaleriN (Сообщение 288852)
До цього моменту все вірно, цілком згоден. А на рахунок "повинні зареєструвати потужності" - не згоден! Будь ласка, вкажіть на вимого діючого законолавства.

ст.20. Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів"
п.8. Операторам ринку забороняється здійснювати обіг харчових продуктів, отриманих з потужностей, що не пройшли державної реєстрації або не отримали експлуатаційного дозволу відповідно до цього Закону, та/або використовувати такі харчові продукти у виробництві інших харчових продуктів.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 21:51. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot