Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Рейсмусы (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Самодельный рейсмус (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=174)

МедАль 31.07.2013 19:06

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 37076)
якщо є змога, позбирайте трохи грошей але візміть заводську серйозну річ(станок)

Колеговіталий,бачу, ми в цьому питанні однодумці. В моїй майстрні є все, але я теж придивляюсь до моделі Енергомаша 1922 (ясна річ, 1924 за багатьма параметрами кращий, але ж мені не потрібна ширина фуговки і рейсмуса на 300! У мене ж бо "альпійці", тому й 200 з верхом!). То може хоч коротко поділетесь враженнями від післяпродажної зборки цього верстата у себе вдома? Бо я неодноразово читав: то інструкції немає, то якогось залізяччя бракує...

Ворон 31.07.2013 20:54

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от віталий (Сообщение 37076)
якщо є змога, позбирайте трохи грошей але візміть заводську серйозну річ(станок)

Для серйозних станків треба бути столярем і вміння виготовляти не тільки вулики і все що звязано з бджільництвом,а все по столярці(вікна,двері і тд....) інакше він довго буде стояти поки ви відробити на ньому його вартість.

МедАль 31.07.2013 21:13

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 37091)
Для серйозних станків треба бути столярем і вміння виготовляти не тільки вулики і все що звязано з бджільництвом,а все по столярці(вікна,двері і тд....) інакше він довго буде стояти поки ви відробити на ньому його вартість.
__________________

Ваша правда, колего Ворон, але зважте й на таку ситуацію: коли вулики не для прибутку, а для душі, то чому б і хорошому верстату не стояти б отак просто в майстерні, щоб тільки своєю присутністю милувати око! Хоча й на існуючому обладнанні можу зробити і віконну раму, і ті ж фільончасті двері і т. п., не кажучи вже про вулики.
Тут швидше спрацьовує принцип: у мене має бути - і не інакше. А іще російською: "Кто как хочет, так и .... " (по рифмі).

Ворон 31.07.2013 22:42

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от медаль (Сообщение 37093)
щоб тільки своєю присутністю милувати око!

Для краси можна купити набагато цікавіші речі,як станок за 14 000 тисяч з хвостиком,краще вже купити Мерс останьої моделі,це більш логічно,хоча я проти механізмів для краси,не розумію людей які купляють дорогі речі які не приносять полегшеня при праці,Маю на увазі станок,від добра,добра не шукають.

МедАль 01.08.2013 06:35

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 37104)
краще вже купити Мерс останьої моделі,

Ваша правда, колегоВорон, та тільки два Мерса мені непотрібно. Останній час їжджу на Мерсі Віто, і тримаю його зосім не для того, щоб тільки милував око, а просто як засіб пересування.
Знову ж таки, останнім часом милує око бурштинова картина, яку купив у майстрів з Рівного. Це я Вам кажу не з метою якось дешево похизуватися, а просто підкреслюю, що у кожного є свій "пунктик", тобто уподобання.

Ворон 01.08.2013 07:46

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от медаль (Сообщение 37120)
та тільки два Мерса мені непотрібно. Останній час їжджу на Мерсі Віто, і тримаю його зосім не для того, щоб тільки милував око,

Два Мерси вам не потрібні,навіщо ж тоді вам два станки????
Цитата:

Сообщение от медаль (Сообщение 37093)
то чому б і хорошому верстату не стояти б отак просто в майстерні, щоб тільки своєю присутністю милувати око!


МедАль 01.08.2013 08:33

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 37123)
навіщо ж тоді вам два станки????

Цитата:

А для того, що морально і фізично застаріле обладнання комусь або продам, або подарую, аби самому залюбки працювати на новому універсальному верстаті, та ще й задоволення від цього отримувати.

Voblin_UA 01.08.2013 09:38

Re: Самодельный рейсмус
 
У нас опять власть меняется. Готовый рейсмус - штука однозначно хорошая, но прикинули финансовые возможности, и... Денег-то он стоит немалых весьма, поди найди, вынь да полож... :( Так что тоже ещё тот вопрос... Решили пока начать со строгального с циркуляркой, а к нему уже и рейсмус приколхозить. Вал на 250 трёхножевой есть, мотор тоже найдём, металл на столы есть, уголка или квадрата гривен на 250 понадобится - это не тот бюджет... Будем пока стараться так. Сегодня и начнём. Как будут результаты - напишу.

Ilia1 01.08.2013 09:57

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 37123)
Два Мерси вам не потрібні,навіщо ж тоді вам два станки????

А у меня два мерса 124 и 210Т в идеальном стане:ok:...хочу еще смарт родстер:ah: Мерсов много не бывает:old:(ИМХО)

Немолодий 01.08.2013 22:45

Re: Самодельный рейсмус
 
Цитата:

Сообщение от Ilia1 (Сообщение 37134)
Мерсов много не бывает

Как говорится: "Каждому своё."

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Сообщение от Voblin_UA (Сообщение 37132)
...штука однозначно хорошая, но прикинули финансовые возможности, и...

Это, пожалуй, одна из причин самодельных конструкций в нынешнее время. Раньше нельзя было купить ибо станки просто не продавались, а теперь вот другая причина самопального творчества.


Текущее время: 20:32. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot