Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Фрезеры (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=32)
-   -   Фрезы в пчеловодческой мастерской (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1746)

Копыч Роман Викторович 11.12.2014 18:47

Re: Фрезы в пчеловодческой мастерской
 
Voblin_UA, дякую за фото:ok:. Скажіть буд-ласка, сточували Ви зуби на наждаку? Це ж скільки потрібно наждачних дисків щоб так обточити:(?

Voblin_UA 11.12.2014 18:49

Re: Фрезы в пчеловодческой мастерской
 
Цитата:

Сообщение от Копыч Роман Викторович (Сообщение 72135)
Voblin_UA, дякую за фото:ok:. Скажіть буд-ласка, сточували Ви зуби на наждаку? Це ж скільки потрібно наждачних дисків щоб так обточити:(?

Я не знаю, то моєму батькові робили ще за радянських часів. Думаю, якщо правильні диски брати, проблеми не буде :)

vodolej 11.12.2014 19:40

Re: Фрезы в пчеловодческой мастерской
 
Цитата:

Сообщение от Копыч Роман Викторович (Сообщение 72135)
Скажіть буд-ласка, сточували Ви зуби на наждаку? Це ж скільки потрібно наждачних дисків щоб так обточити?

І таке питання сьогодні? Бистро зрізати можна "болгаркою". Але тут вже виникає питання балансировки. Краще звернутись до спеціалістів на виробництві а вони свою справу знають.

pzelovod2013 17.12.2014 09:57

Re: Фрезы в пчеловодческой мастерской
 
Уважаемые колеги.Подскажите где можно купить цангу с гайкой на ручной фрезер ТИТАН ПФМ-185.Зарание спасибо.

Александр Влад. 17.12.2014 10:06

Re: Фрезы в пчеловодческой мастерской
 
Цитата:

Сообщение от pzelovod2013 (Сообщение 72613)
Уважаемые колеги.Подскажите где можно купить цангу с гайкой на ручной фрезер ТИТАН ПФМ-185.Зарание спасибо.

Скинь телефон в личку,созвонимся буду на рынке куплю,передам.

amator 19.12.2014 00:25

Re: Фрезы в пчеловодческой мастерской
 
Уважаемые пчеловоды, подсажите, кто делает выборки под фальцы дисковой фрезой, какие минимальные и оптимальные обороты фрезера? Хочу поставить на фуганок, там есть посадочное место. На него ставил наборную фрезу для изготовления гофновских разделителей, так ей необходимо за три прохода снимать. Иначе цепляет и рвет заготовку. Получится на таком станке в один проход фальцы делать или для этого фрезер с бОльшим числом оборотов?

Voblin_UA 19.12.2014 08:50

Re: Фрезы в пчеловодческой мастерской
 
У меня бесфальцевые, а выборка под плечики 11х11 делается вышепоказанной фрезой на 460-ваттном УБДН-1 за один проход не напрягаясь.

МедАль 19.12.2014 09:16

Re: Фрезы в пчеловодческой мастерской
 
Цитата:

Сообщение от amator (Сообщение 72778)
выборки под фальцы дисковой фрезой, какие минимальные и оптимальные обороты фрезера? Хочу поставить на фуганок

На 3-х тысячах получатся и фальцы, и разделители за один проход. На меньших оборотах будет рвать и заминать.

верес 19.12.2014 22:31

Re: Фрезы в пчеловодческой мастерской
 
Цитата:

Сообщение от amator (Сообщение 72778)
подсажите, кто делает выборки под фальцы дисковой фрезой, какие минимальные и оптимальные обороты

як правило це написано на фабричних фрезах, якщо ні, то орієнтуйтеся на рекомендовану швидкість різання при ручній подачі - не менше 40 м/с, це забезпечить найкращі умови з ТБ.

amator 20.12.2014 13:22

Re: Фрезы в пчеловодческой мастерской
 
верес, пробачте, не менше чи не більше 40 м/с? Адже зараз я роблю виборки чверті пилкою. На двусотому корпусі ледь не плакав :D Є ідея використовувати фрези на свому фуганку, щоб робити виборки за один прохід, а не за три. Але не маю досвіду використання. З обертами вже пояснили, з фреземи наче зрозуміло. А яка швидкість різання щоб не рвало і не палило заготівку? Чи це залежить від фрези та швидкості обертів?


Текущее время: 08:37. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot