Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кочевое пчеловодство (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Кочевка 2019 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5764)

Юрій Чугай 08.11.2019 22:09

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 274871)
Пропонують 160 грн. за кіло лісового меду.

За такою ціною багато не продаси. Поставте 5 вуликів в перспективному лісі і як продасте з них мед за такою ціною, то можете сміливо ставити ціну на свій сонях по 100 за кг:neigh:....

бігунець 08.11.2019 23:19

Re: Кочевка 2019
 
Якщо будете брати, то пишіть, надішлю сонях по 100. Продав лісового не менше центнера по тій ціні.

Юрій Чугай 09.11.2019 13:42

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 274896)
Якщо будете брати, то пишіть, надішлю сонях по 100. Продав лісового не менше центнера по тій ціні.

Лісовий по 220 грн/л, коли конкуренти продають по 130-150 - так і Берендея з комерційного сенсея посунути не довго:appl:.
Ну от за зиму ще центнер продасте - і скільки вам сімей треба в лісі?
Монофлор не люблю, будь-який (до речі, соняшник на смак ще більш-менш), він має якийсь "обмежений" смак.

бігунець 09.11.2019 15:03

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 274921)
Лісовий по 220 грн/л, коли конкуренти продають по 130-150 - так і Берендея з комерційного сенсея посунути не довго:appl:.
Ну от за зиму ще центнер продасте - і скільки вам сімей треба в лісі?
Монофлор не люблю, будь-який (до речі, соняшник на смак ще більш-менш), він має якийсь "обмежений" смак.

Наскільки відомо, по стільки продають з рамочних, невже ви думаєте, що і з колод по стільки продам. Ну не по 220, а по 200 розійшовся. І читайте уважніше, у мене його вже нема. До того ж, це не я придумав ціну, це мені запропонували на наступний рік зайнятися стільниковим лісовим медом по тій ціні. Взагалі не розумію, що вас так заціпилу в моїх словах. Успіхів.

Юрій Чугай 09.11.2019 18:48

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 274922)
Наскільки відомо, по стільки продають з рамочних, невже ви думаєте, що і з колод по стільки продам. Ну не по 220, а по 200 розійшовся. І читайте уважніше, у мене його вже нема. До того ж, це не я придумав ціну, це мені запропонували на наступний рік зайнятися стільниковим лісовим медом по тій ціні. Взагалі не розумію, що вас так заціпилу в моїх словах. Успіхів.

Ціна здивувала. Треба ж відділяти котлети від мух: лісовий мед, сотовий лісовий і з колод. Ціна у всіх різна буде.
Те що запропонували, то добре. Аби виконали обіцянку.

torris 09.11.2019 21:29

Re: Кочевка 2019
 
yu1986ra, ви приїдьте до Василя і поїдьте з ним у ліс, потім полізете хоч на одне бортьове дерево і оглянете сімю бджіл в колоді, попребуєте його на смак а потім вже напишете тут ціну лісовому меду!
я впевнений на всі 100% ви ніколи його не пребували на смак, не кажучі вже за все решта та собівартість його...

Юрій Чугай 10.11.2019 21:28

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от torris (Сообщение 274945)
yu1986ra, ви приїдьте до Василя і поїдьте з ним у ліс, потім полізете хоч на одне бортьове дерево і оглянете сімю бджіл в колоді, попребуєте його на смак а потім вже напишете тут ціну лісовому меду!
я впевнений на всі 100% ви ніколи його не пребували на смак, не кажучі вже за все решта та собівартість його...

Я вірю, що мед деколи "солоним" буває, але мова велася не про систему утримання бджіл, а про цінову політику. Пан бігунець просто не уточнив за який саме мед така ціна через це весь сир бор.
Так, для загального розвитку, меді було б цікаво подивитися на колоду "з близька". Хоча я глибоко переконаний, що мед з рамкового вулика і колоди був би однаковим на смак, якби вони стояли "під одним деревом" і мед відбирався б в одну пору (по одній технології). Це моя особиста думка, прошу голосно тапочками не кидатись, якщо що.(ИМХО)

Владимир Татомир 10.11.2019 22:57

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 274999)
просто не уточнив за який саме мед така ціна

Цена 200 за литр из рамочного улья, в который пчелы принесли мед из леса совсем не завышена. Колодный вообще то еще поболее цена, в виду его малого количества и эксклюзивности.

Юрій Чугай 11.11.2019 01:00

Re: Кочевка 2019
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 275014)
Цена 200 за литр из рамочного улья, в который пчелы принесли мед из леса совсем не завышена. Колодный вообще то еще поболее цена, в виду его малого количества и эксклюзивности.

Можливо в степовій зоні "лісовий мед" і звучить як "ЛІСОВИЙ МЕД", але не в моєму регіоні (де багато лісу). Та й на ОЛХ лісовий (б"ють себе п"яткою в груди доводячи, що то таки лісовий) мед продають по 130-150 грн/л. Я не кажу, що ціна завищена (якщо купують, то хай всім буде добре), я кажу, що за такою ціною багато не продаси (з власного досвіду, може в когось є і ін. досвід), а отже і вуликів до лісу бігунцю можна не багато відправляти.
За ціну на "колодний" мед я все розумію, але то чистий маркетинг(ИМХО) (вище я пояснював чому).

В моїх краях я лісовий з ожини/крушини продавав по 180 - ажіотажу і черг не було.

Владимир Татомир 11.11.2019 08:21

Re: Кочевка 2019
 
[quote="yu1986ra;275020"]Можливо в степовій зоні "лісовий мед" і звучить як "ЛІСОВИЙ МЕД", але не в моєму регіоні (де багато лісу).[/quoteМой друг в Ивано Франковщине, имеет два десятка ульев, стоит в лесу, мед продает так.


Текущее время: 04:43. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot