Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Законодательная база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=97)
-   -   Создание единого реестра пчеловодов (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4871)

Ігнатович 05.12.2017 18:46

Re: Регистрация пасек
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 212131)
На чому ж вони тоді заробляти будуть, якщо половина меду відсіється? Хіба що будуть купувати дешевше, як зараз, по 38 грн , без аналізів і документів.

А чого ж "будуть" ... - мене в жовтні тричі перепитували чого я з документами по 45 , а не по 43 "як усі"

zelya343 05.12.2017 18:55

Re: Регистрация пасек
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (budgetary) (Сообщение 212075)
"Ініціатива була від спілки пасічників.

Цитата:

Сообщение от Happy hiver (budgetary) (Сообщение 212075)
"У спілки пасічників була ініціатива щодо формування реєстра

Что-то знакомое до боли. Лет так 30 и более тому назад нам говорили: "По многочисленным просьбам трудящихся". Что-то такое безликое, вряд-ли существующее. Оно попросило якобы, но у него ничего не спросишь, оно ничего тебе не ответит - НЕТУ ЕГО. Нет конкретных фамилий, имен та по батьковi. Это ОНО никогда ни за что не отвечает, но ОНО всегда добивается того что ему (интересно кому конкретно) нужно.
Есть хоть намек на конкретику: собрание, заседание, когда было, кто подписал? Если есть - буду приятно удивлен.

seim 05.12.2017 18:58

Re: Регистрация пасек
 
Цитата:

"Вночі наскільки я розумію не регламентується
что имеется в виду под этой фразой?

МЭД 05.12.2017 19:35

Re: Регистрация пасек
 
Цитата:

Сообщение от doc_doc (Сообщение 212126)
Передбачається, що кожній пасіці та вулику буде присвоєно номер задля забезпечення прослідкованості сировини та товару.

Так это тогда получается с их них слов ,что семью каждую нужно откачивать в отдельную тару и номеровать "мед с семьи №77 и т д." Бред.

gru.v 05.12.2017 19:41

Re: Регистрация пасек
 
Цитата:

Сообщение от МЭД (Сообщение 212150)
Так это тогда получается с их них слов ,что семью каждую нужно откачивать в отдельную тару и номеровать "мед с семьи №77 и т д." Бред.

скоріш за все що буде мед з пасіки № 77 а не від сім'ї, але все рівно дурня бо в кінцевому результаті мед від різних пасік все рівно перемішається

vodolej 05.12.2017 22:48

Re: Регистрация пасек
 
Зачем обсуждать инфу из канала ОБС (одна бабка сказала)? Кто нибуть может выложить хотя бы проект этого документа?
А це вже дещо:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Ромен 06.12.2017 00:21

Re: Регистрация пасек
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 212286)
Зачем обсуждать инфу из канала ОБС (одна бабка сказала)? Кто нибуть может выложить хотя бы проект этого документа?
А це вже дещо:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Моя думка, що це все нічого хорошого бджолярам не принесе ,дуже гладко стеле та твердо спати :(.

art. 06.12.2017 05:59

Re: Регистрация пасек
 
сначала нужно задуматься, почему у нас в стране так мало пасечников и ещё меньше промпасек... а все потому что это труд и не маленький, и не каждый захочет этим заниматься, а тут ещё и налогами обложат... убили промышленность, сельское хозяйство, народ обнищал, давайте ещё и пасечников прижмем, тогда и урожайность упадет. и никто не думает о последствиях подобных законопроэктов...
это все делается что бы из самой богатой страны сделать полигон для отходов...
я думал что мы достигли дна, ан нет, государство взяло лопаты и начало копать глубже...

бігунець 06.12.2017 10:18

Re: Регистрация пасек
 
Цитата:

Сообщение от art. (Сообщение 212363)
сначала нужно задуматься, почему у нас в стране так мало пасечников и ещё меньше промпасек... а все потому что это труд и не маленький, и не каждый захочет этим заниматься, а тут ещё и налогами обложат... убили промышленность, сельское хозяйство, народ обнищал, давайте ещё и пасечников прижмем, тогда и урожайность упадет. и никто не думает о последствиях подобных законопроэктов...
это все делается что бы из самой богатой страны сделать полигон для отходов...
я думал что мы достигли дна, ан нет, государство взяло лопаты и начало копать глубже...

Читаючи про майбутнє нововведення, згадалося.
Розмовляв я з однією людиною ще в середині осені. Хто читає мої пости згадає генерала, котрий щорічно приїзджає по колодний мед, ото він і говорив. Говорив, що бджільництво стає дуже популярним, ринок збуту меду існує, тож скоро прийдуть холдинги, інвестори і т. п. з промпасіками, а звичайні пасічники в кращому стануть найманими працівниками на цих пасіках. Я посміявся, мовляв кому та волокита з бджолами потрібна. Це навіть не корови, чи свині, а бджоли - комахи, для яких ще й медодаї треба, погода. Потрібна, - каже. - Думаєш ті інвестори пасічники. Ні, вони побачили, що можна отримати хороший дохід, тому й прийдуть. А Вася, Петя, коля, або стануть працювати на них, або шукатимуть іншу роботу. Ну, - кажу, - Вася в лісі буде бджіл тримати.
Генерал подивився на мене, хмикнув. І питає, що я зможу зробити, коли якась ділянка лісу - найкраща - буде надана інвестору для утримання бджіл. Або ж домовлятися і ділитися, або ж забирати свої колоди. Я тільки посміявся над песимистичним прогнозом. Найбільша з бід, що уявлялася - це що бджолосім"ї обкладуть налогом, як було давно колись. А тепер ось думаю, чи не мав генерал інформації про зацікавленність бджолами крупними інвесторами. Слід з ним буде поговорити і тоді обдумати, як вести бджіл далі.

Andruhan 06.12.2017 10:36

Re: Регистрация пасек
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 212379)
Говорив, що бджільництво стає дуже популярним, ринок збуту меду існує, тож скоро прийдуть холдинги, інвестори і т. п. з промпасіками, а звичайні пасічники в кращому стануть найманими працівниками на цих пасіках.

Вася, не такий страшний чорт, як його малюють! Тут на Семенівську пасіку ледве пасічників найшли, хоча й зарплату давали... А холдінгам та інвесторам теж спеціалісти потрібні будуть, з вулиці якщо наберуть, то вони в кінці серпня вощину будуть в вулики ставити(було й таке на пром. пасіці), а якщо попит на спеціалістів буде, то можна буде продати свій труд по достойній ціні!


Текущее время: 10:35. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot