Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Породы пчел (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=59)
-   -   Серые горные кавказские пчелы (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=118)

MMM 07.04.2014 16:20

Re: Серые горные кавказские пчелы
 
ну только не думайте как и все что воруют они берут нектар и падь и фрукты с самой низкой сахарийностью и низких темпиратурах чем они и отличались при слабых взятках

Ворон 07.04.2014 17:28

Re: Серые горные кавказские пчелы
 
Цитата:

Сообщение от MMM (Сообщение 57874)
ну только не думайте как и все что воруют они берут нектар и падь и фрукты с самой низкой сахарийностью и низких темпиратурах чем они и отличались при слабых взятках

Уточніть з чого беруть нектар і падь,бо я ще такого осінню не зустрічав.

Шлема 08.04.2014 03:48

Re: Серые горные кавказские пчелы
 
[quote="Ворон;57882"]Уточніть з чого беруть нектар і падь,бо я ще такого осінню не зустрічав.
Вельмишановний пане Вороне!Беруть з усього що потрапить під хоботок груші, яблуні, виноград то що, крім того для заклеювання гнізд беруть фарбу, смолу та гудрон повірте це не жарт. Доречи даремно Ви думаєте що не завозили в нашу з вами країну африканку але судячи з моєї інформаціїї не прижилась. На жаль я вас не переконаю але гречне прохання придивіться як що Ваша ласка до печатки своїх карпаток невже не зустрічалась вдавлена темна мокра печатка. З повагою Шлема.

Adamovich 08.04.2014 08:52

Re: Серые горные кавказские пчелы
 
Цитата:

Сообщение от Шлема (Сообщение 57927)
невже не зустрічалась вдавлена темна мокра печатка

Я поймал около 10-ти роёв - ни у одного не было сухой печатки!

Ворон 08.04.2014 09:09

Re: Серые горные кавказские пчелы
 
Цитата:

Сообщение от Шлема (Сообщение 57927)
!Беруть з усього що потрапить під хоботок груші, яблуні, виноград то що, крім того для заклеювання гнізд беруть фарбу, смолу та гудрон повірте це не жарт.

Це все можна сказати і про карпатку.
Цитата:

Сообщение от Шлема (Сообщение 57927)
але гречне прохання придивіться як що Ваша ласка до печатки своїх карпаток невже не зустрічалась вдавлена темна мокра печатка.

Пока,в себе на пасіці такого не жустрічав,вся печатка біла(суха),фото рамок з медом вже виложував на форумі.

MMM 08.04.2014 21:36

Re: Серые горные кавказские пчелы
 
карпатка хороша на сильных взятках а на средних и слабых хуже только полные улья пчёл и куча роёв а качать 1-2 рамки

Ворон 08.04.2014 21:43

Re: Серые горные кавказские пчелы
 
Цитата:

Сообщение от MMM (Сообщение 57978)
карпатка хороша на сильных взятках а на средних и слабых хуже только полные улья пчёл и куча роёв а качать 1-2 рамки

Не знаю як ви пасічникуєте,але щороку беру по магазину кожного з медів,а це майовий,різнотравя,з липи і із гречки,правда вагончиком кочую і беру в ньому по два магазини,гнізда ніколи не качаю,аж до складання гнізд на зиму. П\с.в магазин входит 15-17 л. меду.

MMM 08.04.2014 21:59

Re: Серые горные кавказские пчелы
 
низнаю может вы и лучший пчеловод чем я и у вас лучшие угодия но с карпаткой у меня неполучилось

Ворон 08.04.2014 22:10

Re: Серые горные кавказские пчелы
 
Цитата:

Сообщение от MMM (Сообщение 57984)
низнаю может вы и лучший пчеловод чем я и у вас лучшие угодия но с карпаткой у меня неполучилось

Написав те що є,пасічникував і продовжую пасічникувати з карпаткою,мене в даній породі все задовільняє,від добра,добра не шукають,заводити іншу породу не буду,пасічник я не кращий,бо пасічники з вуликами рута мають набагато кращі результати,буду пробувати пасічникувати в них і я,час покаже що і як.

MMM 08.04.2014 22:46

Re: Серые горные кавказские пчелы
 
я с вами полность согласен от добра добра не ищют и сколько пчеловод столько и мнений и дай бог нам здоровья за ними ухаживать


Текущее время: 06:19. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot