Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Кормовая база пчеловодства (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=63)
-   -   Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти" (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3894)

ДобровоЛ 18.10.2016 03:33

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 156907)
В моїй місцевості такого немає вже більше пять років,земляний бум.все давно розорано і засіяно,тобіш обробляється,торік розорали 120 га пасовища,бо худобу повирізували,бо "хороша" ціна на молоко і мясо,і почало заростати бур"янами,тому прийшла потужна техніка і за добу все зробила чорним пасовище.:confused:

А по ярах та вибалках, узліссях, межах та лісополосах ? Оце і є неугіддя.(ИМХО) Тобто неугодне для посіву, бо трактор туди ніяк не долізе.:rofl2:

Добавлено через 5 минут
Цитата:

Сообщение от АНД (Сообщение 156913)
Ворон в моїй теж таке і це не бум земельний а деребан правильно називається, даже кладовище на котрім вже давно не хороннять хтозь з сельсовета уже хоче під сад використати:confused:но вони не знають, що я там ваточника корінням насадив +для 100%схожості насіня підсипав:ok::rofl2:(хрин вам а не черешні):D

:rofl2: О! С-с-с-у-упер! Підсійте ще й мордовника - не пожалієте, гарантую!:ok:flag_ua
А цвинтар вони не мають права зачіпати допоки 30 років (якщо я не запам"ятував) не пройде з часу останнього поховання і хоча б однієї доглянутої могили вже не буде. :old:

Санек)))) 18.10.2016 09:47

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Нектаропродуктивность мордовника , по разным оценкам, от 600 до 800 кг с гектара, чем он хорош, что очень незначительно на него влияют погодные условия. Нектар выделяется в любом случае. И то что он цветет поздно, в конце июля, августе, можно использовать вместо зимнего закорма.
В этой статье довольно хорошо все описано: [Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

SHVN 18.10.2016 23:50

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Мордовник 2-летний в этом году цвёл 05.07-25.07, а многолетний 15.07-10.08. Подсолнух зацвёл 07.07. Когда в километре цветёт 10 га подсолнуха сотку мордовника в 50 м от пасеки пчёлы не видят! В прошлом году мордовник зацвёл на 10 дней раньше подсолнуха и в эти дни пчёл на нём было немеряно. Единственный выход перенести цветение мордовника на более поздний срок.(ИМХО)

Стрельчук Олег 19.10.2016 21:13

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Цитата:

Сообщение от SHVN (Сообщение 157213)
Мордовник 2-летний в этом году цвёл 05.07-25.07, а многолетний 15.07-10.08. Подсолнух зацвёл 07.07. Когда в километре цветёт 10 га подсолнуха сотку мордовника в 50 м от пасеки пчёлы не видят! В прошлом году мордовник зацвёл на 10 дней раньше подсолнуха и в эти дни пчёл на нём было немеряно. Единственный выход перенести цветение мордовника на более поздний срок.(ИМХО)

У меня такого количества подсолнуха нет наверное в моем случае сработает .Рассадил в разных местах от пасеки .Буду надеется что приживется .(семена Добровола ) :ok:

Санек)))) 20.10.2016 08:37

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Цитата:

Сообщение от Стрельчук Олег (Сообщение 157305)
У меня такого количества подсолнуха нет наверное в моем случае сработает .Рассадил в разных местах от пасеки .Буду надеется что приживется .(семена Добровола ) :ok:

Зацветет через год

Valik1986 20.10.2016 10:52

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
весной розбросал по оврагам пол мишка семян, будем надеяться что что то примется и в предстоящем сезоне увижу цветение

Стрельчук Олег 20.10.2016 23:16

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Цитата:

Сообщение от Valik1986 (Сообщение 157378)
весной розбросал по оврагам пол мишка семян, будем надеяться что что то примется и в предстоящем сезоне увижу цветение

Пол мешка :confused: я посадил пол кило и получилось нормально:) Ну и овраги там у Вас:ok:

Юрій Чугай 21.10.2016 06:46

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Не спішіть мити під мед бідони. Посіяв і я 30 соток на пробу біля пасіки в 2015р.. Чи то земля така бідна чи то засуха така була , але в 2016 цвіло не більше 1% рослин. Тай ті якісь невдалі - не більше 1.5 м.. Коли цвів іншого взятку не було. Ос на ньому море, а бжділ не бачив жодного разу. Всхожість відмінна вже в 2015 пагонів-розеток було дуже багато - ніде ногою ступити, але нажаль більшість з них так і лишились пагонамив 2016 Чекаю цвітіння в 2017.

Стрельчук Олег 21.10.2016 09:01

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 157480)
Не спішіть мити під мед бідони. Посіяв і я 30 соток на пробу біля пасіки в 2015р.. Чи то земля така бідна чи то засуха така була , але в 2016 цвіло не більше 1% рослин. Тай ті якісь невдалі - не більше 1.5 м.. Коли цвів іншого взятку не було. Ос на ньому море, а бжділ не бачив жодного разу. Всхожість відмінна вже в 2015 пагонів-розеток було дуже багато - ніде ногою ступити, але нажаль більшість з них так і лишились пагонамив 2016 Чекаю цвітіння в 2017.

Насколько я понял Мордовник двухлетние растение .Он набирает обороты роста .:)

Юрій Чугай 23.10.2016 07:01

Re: Мордовник шарголовий (крутай) всі "за" і "проти"
 
А як не набере в перший рік наберає на другий і вже тоді цвіте на третій - так пишуть про більшість дворічних.


Текущее время: 10:44. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot