Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Прочий инвентарь пчеловода (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=76)
-   -   Пасечная тележка (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=744)

N_Nemo 17.11.2015 10:49

Re: Пасечная тележка
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 105711)
Два рамконоса или 2 корпуса на 230, за раз подвести, думаю достаточно. Человека пока 2.
.

"Апетит приходит во время " до 30-50 ульев хватит , а дальше ??? будете складировать ненужный инвентарь ?? Подбирайте тот инструмент который вам нужен будет завтра имхо
Приятель отказался от таких полеуретановых колес - 1- маленькие плохо проходят неровности почвы и плохо амортизируют , те годятся больше для твердой ровной поверхности
И у меня и у него стоят на тележках колеса надувные советского образца и ниразу не клеились ,за 20 с чем то лет , а посадок поверьте видели немало ))) На апилифтах стоят тоже надувные но дорогие с нормальными подшибниками и все ок: ;)old:

вы одного помошника , не отдадите на дог условиях ??? :ah: А то не могу найти помошника нормального на пасеку , раньше справляся сам , а сейчас в сезон не успеваю:comp:

верес 17.11.2015 11:20

Re: Пасечная тележка
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 105695)
Выбираю тележку для перевозки корпусов от улья к медогонке. Какая лучше, строительная с одним колесом

мабуть краще саморобну, з низькою платформою на усилених вело колесах легще буде долати польові перешкоди, є можливість обладнати гальмами, така конструкція стійкіша і від будівельної тачки, і від "аппіліфта", перекинутися в такої конструкції невийде, маневреність висока, розворот на 360* намісці, з часом є можливість доробити мото привід коліс,(я за електро), платформа на два-три корпуса в один ряд,тобто неширока, а в висоту корпусами -за бажанням і силовими якостями "водія", ще, вона, платформа, має бути трансфрмером, тобто мати функцію аппіліфта, з можливістю її використання для проведення огляду вуликів. для зважування, навантаження-розвантаження, розміщення інструментів при проведенні оглядів, розвезенні підкормки і т.п.
П.С. тобто візок універсал, придатний для використання в польових умовах, на кочівлі, а при перевевенні його самого він повинен складатися -легко розбиратися і займати мінімум місця.
Такий візок потребує найменше зусиль для утримання йього в робочому положенні (стабілізація), тобто навантаження на руки мінімальні в порівнянні з буд/тачкою, чи аппіліфтом.

Сергей 42 17.11.2015 12:21

Re: Пасечная тележка
 
Строительная с двумя колесами, маневренность + устойчивость, проверенно годами!

Димас 17.11.2015 12:23

Re: Пасечная тележка
 
Цитата:

Сообщение от верес (Сообщение 105755)
мабуть краще саморобну, з низькою платформою на усилених вело колесах легще буде долати польові перешкоди, є можливість обладнати гальмами, така конструкція стійкіша і від будівельної тачки, і від "аппіліфта", перекинутися в такої конструкції невийде, маневреність висока, розворот на 360* намісці, з часом є можливість доробити мото привід коліс,(я за електро), платформа на два-три корпуса в один ряд,тобто неширока, а в висоту корпусами -за бажанням і силовими якостями "водія", ще, вона, платформа, має бути трансфрмером, тобто мати функцію аппіліфта, з можливістю її використання для проведення огляду вуликів. для зважування, навантаження-розвантаження, розміщення інструментів при проведенні оглядів, розвезенні підкормки і т.п.

Згоден. Але, зараз одне колесо на базарі за 200 грн, плюс метал купити (зайвого немає), плюс нема чим варити, плюс я лінтяй:) Мені б щось купити надійне, для початку, а там видно буде. Може хтось купував добротну в неті, дайте лінк.

Цитата:

Сообщение от N_Nemo (Сообщение 105754)
вы одного помошника , не отдадите на дог условиях ??? А то не могу найти помошника нормального на пасеку , раньше справляся сам , а сейчас в сезон не успеваю

Отец помогает на откачке. Хотя стараюсь его не нагружать, возраст и проблемы со здоровьем.

ved 17.11.2015 12:29

Re: Пасечная тележка
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 105762)
Згоден. Але, зараз одне колесо на базарі за 200 грн, плюс метал купити (зайвого немає), плюс нема чим варити, плюс я лінтяй:) Мені б щось купити надійне, для початку, а там видно буде. Може хтось купував добротну в неті, дайте лінк.

В том году тоже стоял вопрос тележки.Выбирал в инете очень долго и так не выбрал.Купил б у по объявлению,сварщик подварил.Вышло около 550 грн.Теперь нужна вторая в цех по откачке меда....

верес 17.11.2015 12:42

Re: Пасечная тележка
 
Цитата:

Сообщение от Димас (Сообщение 105762)
зараз одне колесо на базарі за 200 грн,

так прийдеться потратитися матеріально, хоча коліс б/у від веліка думаю знайти непроблема, трубу прфільну 15х15 мм і 20х20 прийдеться скоріш за все купити, (всього чуть більше 20 м, це з потребою на реалізацію всіх перерахованих трансформацій такого візка), зате отримаєте те що буде радувати душу і надійно допомагати в роботі. Процес виготовлення такого візка можна розбити на етапи, конструкція має дозволити поступово наростити функції,спочатку просто візок, потім аппіліфт, потім пристосування для огляду, (при потребі), тож затрати поділяться, і буде невідчутно для бюджету. А в загальному, думаю, що в сумі її ціна буде набагато менше від готової з магазину,

MaXUA123 17.11.2015 12:52

Re: Пасечная тележка
 
Вложений: 1
Сам хочу таку тележку, так як апіліфтом незавжди зручно. Але колеса самі 800 грн. + матеріали. Думаю не менше 1500 грн. буде коштувати, якщо самому зварить.

верес 17.11.2015 13:14

Re: Пасечная тележка
 
Цитата:

Сообщение от MaXUA123 (Сообщение 105770)
Сам хочу таку тележку, так як апіліфтом незавжди зручно.

таку як на фото,,?,- це для рівних з твердим покриттям площадок, і то, інколи важко рулити, в полі легше буде на пузі носити, як таким візком возити.

ved 17.11.2015 13:17

Re: Пасечная тележка
 
Цитата:

Сообщение от MaXUA123 (Сообщение 105770)
Сам хочу таку тележку, так як апіліфтом незавжди зручно. Але колеса самі 800 грн. + матеріали. Думаю не менше 1500 грн. буде коштувати, якщо самому зварить.

Для подсобных помещений :ok: на точках тяжело катать будет

MaXUA123 17.11.2015 16:11

Re: Пасечная тележка
 
Цитата:

Сообщение от ved (Сообщение 105777)
Для подсобных помещений :ok: на точках тяжело катать будет

Чому? Апіліфт жеж якось їздить по пасіці. Поставить чотири колеса як на апіліфті, має їзити.


Текущее время: 15:50. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot