Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Идеальная этикетка (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=827)

бігунець 25.07.2016 20:56

Re: Идеальная этикетка
 
У журналы "УП" №6 пропонують етикетки-наклейки на будь-який смак і розміром від 110х62мм до 62х44мм. Ціни від 65коп. до 30 коп. Думав спочатку, що дорогувато, але переглянув думку після прочитання попередніх постів. Тре заказати декілька десятків для початку.

спасатель 101 26.07.2016 08:47

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 145412)
Тре заказати декілька десятків для початку.

Чи вони ще працюватимуть з десятками!
Тай не маловажно якість. Ціна звичайно приємна.

Дет Котэ 26.07.2016 14:26

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 145463)
Чи вони ще працюватимуть з десятками!
Тай не маловажно якість. Ціна звичайно приємна.


При наявності макета, зможу допомогти з наклейками.
Вартість однієї, розміром 100х70 - 0.69грн.
Мінімальна кількість 16 штучок.

бігунець 26.07.2016 15:26

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 145463)
Чи вони ще працюватимуть з десятками!

Мінімальна кількість:
110х62 - 20; 65 коп. за 1 шт.
110х50- 24; 60 коп.
88х50 -30; 50 коп.
62х44- 50; 30 коп.

Добавлено через 1 минуту
спасатель 101, якщо Ви вже звязалися з продавцями, напишіть. Цікаво як там.

спасатель 101 29.07.2016 14:44

Re: Идеальная этикетка
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 145506)
спасатель 101, якщо Ви вже звязалися з продавцями, напишіть. Цікаво як там.

Да фактично повністю підтверджено твої слова в лічку. Найближчий формат для мене 110*65 - 0,65 грн. від 20 штук м. Львів. Не зрозуміло чому Львів може своє рекламою дістати центральну Україну і при цьому запропонувати нормальну ціну, а прилеглі типографії дерти три шкури і ні однієї копійки нижче, щей тираж від тисячи.
Все, що не робиться, робиться на краще! Розробив свою етикетку чужими руками. Пропозиції, зауваження чи схвалення приймаються!

Andruhan 29.07.2016 15:08

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 145807)
Пропозиції, зауваження чи схвалення приймаються!

Так, а дегустация...;)

Клим 30.07.2016 21:04

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 145807)
Да фактично повністю підтверджено твої слова в лічку. Найближчий формат для мене 110*65 - 0,65 грн. від 20 штук м. Львів. Не зрозуміло чому Львів може своє рекламою дістати центральну Україну і при цьому запропонувати нормальну ціну, а прилеглі типографії дерти три шкури і ні однієї копійки нижче, щей тираж від тисячи.
Все, що не робиться, робиться на краще! Розробив свою етикетку чужими руками. Пропозиції, зауваження чи схвалення приймаються!

А в цього питного меду міцнісь є?:alc:

спасатель 101 01.08.2016 13:33

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от Andruhan (Сообщение 145808)
Так, а дегустация...

Регулярно...

Цитата:

Сообщение от Клим (Сообщение 145938)
А в цього питного меду міцнісь є?

Звичайно! На те ж він і питний мед. Але, щоб усе написати - грошей на ліцензію не хватить.

Добавлено через 6 минут
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 145807)
Пропозиції, зауваження чи схвалення приймаються!

Вже трохи отримав резолюцій, десь 50*50%. Одним запроста, іншим у простоті сила... Вернеться пасіка восвоясі, розберемся трошки з медом, от тоді і буде конкретний підхід.

anm 02.08.2016 08:40

Re: Идеальная этикетка
 
Внизу - підбірка етикеток:
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Сергей 42 02.08.2016 12:07

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 145497)
При наявності макета, зможу допомогти з наклейками.

Алексей, наклейки получил.
Дизайн и качество на высоте! Красиво оформленные и очень удобные, одной рукой можно клеить. Пробывал содрать с банки, не отдераются, кто купил с этикеткой долго ней будет любоваться.
Спасибо!

бігунець 14.12.2019 23:12

Re: Идеальная этикетка
 
Дуже багато вже продавців меду на місцевому ринку. Хочеться привернути увагу покупців. Вирішив я зробити етикетку, взявши за основу фото рослин, з яких бджоли носили мед. Не скажу, що гарно вийшло, але дарма. Далі, слід було розмножити, щоб вийшло 10 етикеток на лист бумаги А4. Такий лист купив з етикетками-самоклейками. І нічого не вийшло.
Прочитав тему і зрозумів, що:
по-перше, мій дизайн був далекий навіть від середненького;
по-друге, нічого для менее неуча для створення етикетки нема.
Прохання. Може хто зможе підказати, допомогти. Не знаю, чи справа з етикетками вигорить, чи вони допоможуть у продажі меду, але спробувати слід. З мене могорич.:)
А це фото золотарника канадського, котре хотів примінити в створенні етикетки.[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Димас 14.12.2019 23:16

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 276908)
А це фото золотарника канадського, котре хотів примінити в створенні етикетки

Таке фото точно не буде привертати увагу. Треба щось яскраве, що кидається в очі, приваблює і його хочеться з'їсти (купити) :)

art. 15.12.2019 02:17

Re: Идеальная этикетка
 
я бы рекомендовал в мульт стиле сделать.. мед берут в основном для детей, и баночка с мультяшным изображением будет интересна больше чем медоносы о которых знают в основном только пчеловоды....
в крайнем случае на медоносе должна быть виновница меда - пчела, и все очень крупно, что бы каждый волосок на теле пчелы виден был... чем четче изображение тем богато смотрится...
печать должна быть не на принтере с фиговыми чернилами, и не на простой бумаге (хоть и самоклеющейся) а на принтере с сольвентной печатью с разрешением от 700 DPI... такую только в рекламном агентстве можно заказать...
как то так...

бігунець 15.12.2019 10:01

Re: Идеальная этикетка
 
Артур, дякую. Знати б ще, що люди за цікавлять саме до з етикетками, замовив би. А так хотів просто спробувати.

Берендей 15.12.2019 10:11

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 276920)
Артур, дякую. Знати б ще, що люди за цікавлять саме до з етикетками, замовив би. А так хотів просто спробувати.

Посоветую тем кто хочет меня услышать. Пока мелкого производителя этикетку не обязали на законодательном уровне лепить на свою продукцию не тратите время и деньги на них. Увеличение продаж они вам не принесут, а даже скорее всего на оборот снизят. (ИМХО)

Вадим Попов 15.12.2019 10:11

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 276920)
Артур, дякую. Знати б ще, що люди за цікавлять саме до з етикетками, замовив би. А так хотів просто спробувати.

Попитайте в знайомих, може в кого є принтер Епсон з серії Фабрика друку.
Там розширення друку 600dpi і доволі висока колірність друку.
Спробувати можна. Хоча треба щось гарне намалювати/нафотошопити

Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk

Andruhan 15.12.2019 11:31

Re: Идеальная этикетка
 
Вы ж мою этикетку видели, с медведём, печатал на матовой бумаге фотопринтером Epson, клеил(ламинировал) скотчем, брали с удовольствием! Но потом, постоянные клиенты начали говорить, что им клеить и не обязательно, главное, чтоб мёд был! Принтер уже и не печатает чёрным цветом... И обхожусь как-то...

СКВИРЯНИН 15.12.2019 11:48

Re: Идеальная этикетка
 
Вложений: 2
Едуард не зовсім з тобою згоден. Для постійних покупців і можливо для ринку, де можна на місці спробувати товар і відразу його купити етикетка може і не дуже і потрібна. Але щоб зацікавити нових клієнтів не завадить. Я на ринку не стою, постійні покупці весь мед не заберуть, тому просто фасую по 20 грам і ,коли приїжджаю в якусь компанію просто залишаю деяку кількість різних видів меду в місцях де п'ють каву- чай( в кожному офісі таке місце існує,або хоча б стоїть чайник). В більшості випадків маю замовлення через годину- дві. Майже не купують лише там де вже є свій поставщик меду або співробітник- пасічник.
Вася ж хоче знайти саме нових покупців, тому етикетка не завадить

Юрий Вл. 15.12.2019 11:50

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 276908)
Хочеться привернути увагу покупців. Вирішив я зробити етикетку, взявши за основу фото рослин, з яких бджоли носили мед

На мою думку, на этикетці ( якщо вона вже так потрібна), фото рослин буде зайвим. Хоча, якщо Вам хочется поговорити з потенційними покупцями , а з деякими ще й посперечатись на тему походження меду, то тоді це саме те :) . Є інша пропозиція : от Ви взяли нік від своєї місцевості - чьому не знайти якийсь краєвид, який притаманний саме вашому населеному пункту і зробити його своїм "фірмовим" знаком ? Можно, взагалі не заморчуватись і зробити фото дорожнього знаку з назвою населеного пункту. Хоча, це тільки мій погляд .

bvv 15.12.2019 12:29

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от Берендей (Сообщение 276922)
Увеличение продаж они вам не принесут, а даже скорее всего на оборот снизят. (ИМХО)

Шутник Вы, батюшка :D

Берендей 15.12.2019 12:55

Re: Идеальная этикетка
 
Цитата:

Сообщение от bvv (Сообщение 276935)
Шутник Вы, батюшка :D

Я никого не собираюсь не в чем убеждать, дерзайте, пробуйте, анализируйте сами.
Сквирянин, у вас это не этикетка на продукцию это пробник с визиткой.

А вот простые визитки рекомендую завести всем.


Текущее время: 00:45. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot