Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2022 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6962)

Юрій Чугай 04.07.2022 10:03

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от icetee (Сообщение 297452)
У меня 2 медогонки, одну можно замазать. Сегодня досмотрел остаток пасеки и нашёл ещё 1 улик больной. Итого 2, и это неизвестно в каких ульях еще могут быть рамки от больных семей и неизвестно где я не обнаружил. В них 5 магазинов меда и гнезда залиты, не могу же я все это сжеч и выкинуть. Для лечения ресурсов у меня нет, но хотя бы получить с них то, что они уже собрали нужно же? Медогонку дезактином помою, а улья обожгу и тоже дезактином.
Я в шоке

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

Якщо вже пів пасіки ''гниє'' - потрібно робить лабораторний аналіз, бо може бути і не гнилець.
Я б робив: безрозплідний період, качати все в нуль, тотальна дезинфекція, перегін на вощину або на власну відбудову гнізда (краще перед взятком або закормом). Норвезьський метод зимівлі від хвороб розплоду допомагає, я використовував.

Але не поспішайте махати шашкою, може то і не американець.
Коли бачу хвороби розплоду просто давлю маток і по можливості підставляю маточник від кращих сімей.

icetee 04.07.2022 10:36

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 297464)
Якщо вже пів пасіки ''гниє'' - потрібно робить лабораторний аналіз, бо може бути і не гнилець.

Я б робив: безрозплідний період, качати все в нуль, тотальна дезинфекція, перегін на вощину або на власну відбудову гнізда (краще перед взятком або закормом). Норвезьський метод зимівлі від хвороб розплоду допомагає, я використовував.



Але не поспішайте махати шашкою, може то і не американець.

Коли бачу хвороби розплоду просто давлю маток і по можливості підставляю маточник від кращих сімей.

Конечно, если дальше пойдёт болезнь, то буду лечить и анализы делать. А пока проще уничтожить. Первые признаки гнильца проявились на рамках от пакетов, которые в прошлом году покупал. Не успел их из оборота вывести. Может и совпадение, но не думаю

Отправлено с моего SM-M317F через Tapatalk

Human 04.07.2022 11:17

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Соняшник зацвів на повну. Минулої неділі ще був закритий, ніякого взятку не було, бджоли нишпорили скрізь, боявся нападу.
А вчора вже повідкривав льотки на всю, і то черга стоїть :).
Шкода, що так рано цього року зацвів, я сподівався що відводки ще наберуть силу.
З липи, як і кожного року, майже нічого не принесли.

Viktor56 04.07.2022 12:35

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Human (Сообщение 297466)
Соняшник зацвів на повну. Минулої неділі ще був закритий, ніякого взятку не було, бджоли нишпорили скрізь, боявся нападу.
А вчора вже повідкривав льотки на всю, і то черга стоїть :).
Шкода, що так рано цього року зацвів, я сподівався що відводки ще наберуть силу.
З липи, як і кожного року, майже нічого не принесли.

Можна подумати,що з акації відрами носили. Майський з"їли ,ріпаку не було,цвіт акації згнив під дощем,липа засохла від жари,зараз щось в пів сили несуть з лісу,соняшник ще не цвіте.напевно пізніший.

Андрей Андреевич 04.07.2022 15:23

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Human (Сообщение 297466)
Соняшник зацвів на повну.

...це в якому районі так зацвів? Я межую з Хмельничиною , так в нас ще на рахунок цвітіння "глухо"... пока носять з гречки і з усього що цвіте , тільки якщо температура до 30 градусів, то 0,4-1,0 кг є на вєсах, більша 30 ,то від 0 до 0,2 кг мінус...

Юрій Чугай 04.07.2022 22:34

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
В нас, попри посуху, почала медувати гречка. Виніс на просушку днища в меду після відкачки - лиш 1-2 бджоли періодично крутяться.

Ворон 04.07.2022 22:59

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 297469)
В нас, попри посуху, почала медувати гречка. Виніс на просушку днища в меду після відкачки - лиш 1-2 бджоли періодично крутяться.

В нас тільки посіяли її вчора, після озимого ячменю. :old:

Human 05.07.2022 10:13

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 297468)
...це в якому районі так зацвів? Я межую з Хмельничиною

Кам-Под

Viktor56 05.07.2022 12:03

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Human (Сообщение 297471)
Кам-Под

Охотно віру,до Дунаєвець менше 30 км.,а завдяки перевалу.весна наступає на дві неділі раніше,в Дністровському канйоні теж. Сьогодні під ранок трошки проморосів дощ,земля звісно суха,але десь з"явився нектар,зранку летять всі.

Юрій Чугай 05.07.2022 13:27

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 297470)
В нас тільки посіяли її вчора, після озимого ячменю. :old:

В нас також, все незайняте нещодавно засіяли просом і гречкою. Мабуть зацвіте вже у вересні.


Текущее время: 04:02. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot