Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке (сезон 2016) (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3161)

Священник Дмитрий 23.07.2016 14:48

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 145189)
В них може концентрація і менше, так кількість на точках в рази більша. Ви праві, в нас кинуться качати, поперло!!!!! І ніхто навіть не задумається, звідки той нектар. Якось дивився виступ пасічника американського, але нашого походження. пасіки стоять кучно, на зимівлю з"їзжаються в південні штати. На заводі всі практично одночасно купують сироп, і годують бджіл. 200 літрова бочка на десять сімей. На форумі йому теж задавали питання:- А якщо сусідські прилетять, і все з"їдять? А сусіди теж годують, всі одночасно. І ніхто не париться. Деякі користуються годівницями. Але то лишні витрати грошей і часу. Більшість годує з бочок. Чергував на пасіці, заодно передивився, що робиться в вуликах. Качав соняшник 15.07. Сильніші сім"ї вже натягали в другому корпусі, практично повні рамки, і запечатали наполовину. В слабкіших тільки наприску на пів рамок, і то не на всіх. Об"єднав двох слабачків. Ще поки є трохи взятку, хоч може собі на зиму принесуть. Привісів рекордних нема, десь в середньому 2-3 кг. Починаю задумуватись про магазини на свої 12-ти рамочні вулики. А то виходить ситуація, що нектар розкиданий по всіх рамках. І складати більше нікуди, і матка носиться по всіх рамках, шукаючи вільні від нектару чарунки...

Поддерживаю :ok:,магазины в самый раз,2-3на230рамку,печатают в раз:ura1:

Пчеловод-любитель 23.07.2016 16:07

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Вложений: 1
Допоможіть розобратися : Виникла проблема з сусідом , що ніби-то мої бджоли їх кусають, хоча в мене на точку все спокійно , навіть дійшло до того що визивали голову сільської ради . Просто через мій город мимо пасіки сусідськи бджоли який живе через дорогу летять на соняшник . От сусіди начиталися інтернету та говорять що я порушую правила тримання бджіл . Хоча між сусідом що з моєї що з його сторони по 5 рядів кукурудзи висотою більше 3 метри.
Що мені робити щоб заспокоїти їх ? Меду брати на відріз відмовляються.
Хоч бери да :hunt::)
Ось схема :[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Якщо дивитись на фото то сусідський город знаходиться на фото зліва за моїм городом той що за садом.

бігунець 23.07.2016 17:17

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 145195)
Що мені робити щоб заспокоїти їх ?

Бувають люди, котрі спокою собі не знаходять, бачачи що сусід (сусіди) мають бджіл (і не тільки бджіл, на місці останніх може бути курка, гусак, порося, корова, охайніший будинок, доглянутий город). І їх давить заздрість. Інші, коли заздрять, мовчки стараються досягти успіхів сусіда, перевершити його. Та є й такі, що намагаються зробити пакість, отруїти життя. З ними важко домовлятися, неможливо. Слід вивчити де і як можна встановлювати пасіку в населеному пункті і якщо з вашого боку все гаразд, самому йти до голови. Хоча тоді сусіди скажуть, що голова купився на хабар і поїдуть в район...:(
п.с. Тому я й не ставлю бджіл в населеному пункті на кочівлі.

Владимир Татомир 23.07.2016 18:35

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 145195)
От сусіди начиталися інтернету та говорять що я порушую правила тримання бджіл

Насколько я понимаю, Вам необходимо огородить улья, и высота должна быть 2,5 метра.Все остальное прибацанных не должно интересовать.Ограждение может быть в любом месте, и близко к ульям и дальше.

gru.v 23.07.2016 20:44

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от Священник Дмитрий (Сообщение 145166)
Ребята,а можно щавельку возгонять во время медосбора?

якщо до початку медозбору більше тижня то можна, але я б все таки не став

Санек)))) 23.07.2016 21:00

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 145198)
Бувають люди, котрі спокою собі не знаходять, бачачи що сусід (сусіди) мають бджіл (і не тільки бджіл, на місці останніх може бути курка, гусак, порося, корова, охайніший будинок, доглянутий город). І їх давить заздрість. Інші, коли заздрять, мовчки стараються досягти успіхів сусіда, перевершити його. Та є й такі, що намагаються зробити пакість, отруїти життя. З ними важко домовлятися, неможливо. Слід вивчити де і як можна встановлювати пасіку в населеному пункті і якщо з вашого боку все гаразд, самому йти до голови. Хоча тоді сусіди скажуть, що голова купився на хабар і поїдуть в район...:(
п.с. Тому я й не ставлю бджіл в населеному пункті на кочівлі.

У сусіда і хата вище, і жінка краще:rofl2:

kostantin501 23.07.2016 21:26

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Друзья, освежу тему сегодняшними приключениями. Рано утром собрался ехать в Харьков в пчеломагазин, купили билеты на скоростную электричку и тронулись с богом. Через час электричка вдруг резко остановилась и с соседнего вагона побежали люди, загорелась электро проводка и наши доблестные машинисты тушили и ладили сорок минут и с божей помощью мы всё таки добрались в Харьков и скупились. Довольные сели на электричку и поехали - но не тут то было, смотрю машинист пробежал как ошпаренный к силовому щитку, нервно открыл и чего то там выключил.Оказалось сгорел компрессор в следующем вагоне. Опять постояли немного и поехали. Короче впечетления от поездки с экстримом самые острые. Да, всё таки энтернет магазинами пользоваться гараздо безопасней.

serhio70 23.07.2016 21:32

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 145198)
Інші, коли заздрять, мовчки стараються досягти успіхів сусіда, перевершити

В моем понимании это БЕЛАЯ зависть-я считаю это нормальным.
Цитата:

Сообщение от бігунець (Сообщение 145198)
Та є й такі, що намагаються зробити пакість, отруїти життя.

А это ЧЕРНАЯ зависть-это не есть хорошо.(ИМХО)

Пчеловод-любитель 23.07.2016 21:45

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 145204)
Вам необходимо огородить улья, и высота должна быть 2,5 метра

Я вже задумався поставити забор на межі з сусідом між городами в 2.5 м і нехай пів дня тінь висить на його грядках у пів його участка.
А якби були нормальні то їли мед і :frend::beer::frend1: а приходиться :diabolo::nunu::03:

B1ad325 23.07.2016 21:55

Re: Сейчас на пасеке (сезон 2016)
 
Цитата:

Сообщение от Пчеловод-любитель (Сообщение 145216)
Вам необходимо огородить улья, и высота должна быть 2,5 метра
Я вже задумався поставити забор на межі з сусідом між городами в 2.5 м і нехай пів дня тінь висить на його грядках у пів його участка.
А якби були нормальні то їли мед і а приходиться

А хіба не 2 м. забор потрібно ставити?


Текущее время: 11:13. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot