Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2017 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4098)

Сергей17 23.08.2017 07:11

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от gru.v (Сообщение 199726)
бджоли вже почали виганяти трутнів, це спостерігав вчора, сьогодні прохолодно і з обіду дрібний дощ беззупинну
тут виникла інша проблема за 500 метрів від основного точка у сусіда пасіка з гнилцем, от і думаю перевозити їх туди чи шукати інший аеродром, хоча навряд чи вони не перезимують, але то такий кадр, що рамки на підкормку весною виставляє на вулицю, вже не раз сварився з ним з цього приводу

(ИМХО) не перевозити. А дicно гнилець i як давно у нього бджоли?

Василий 23.08.2017 08:15

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от gru.v (Сообщение 199726)
бджоли вже почали виганяти трутнів, це спостерігав вчора, сьогодні прохолодно і з обіду дрібний дощ беззупинну
тут виникла інша проблема за 500 метрів від основного точка у сусіда пасіка з гнилцем, от і думаю перевозити їх туди чи шукати інший аеродром, хоча навряд чи вони не перезимують, але то такий кадр, що рамки на підкормку весною виставляє на вулицю, вже не раз сварився з ним з цього приводу

(ИМХО) Не рисковать

Прохладно Рыба берет с 9-13
Пчела не активна+15

Алексей борец 23.08.2017 08:18

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от вэн (Сообщение 199590)
А зачем? Зимуй на полномедных.

Мед в цене, плюс надо экспериментировать, вырабатывать точную технологию для будущего пром пчеловодства.

Сергей17 23.08.2017 08:39

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Алексей борец (Сообщение 199738)
Мед в цене, плюс надо экспериментировать, вырабатывать точную технологию для будущего пром пчеловодства.

При заявленном кол. ульев надо разделить на три. И попробовать зимовку- мед, сахар, мед+сахар, это будет эксперемент. Пробовать 1-2 улья- баловство.(ИМХО)

gru.v 23.08.2017 09:22

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Сергей17 (Сообщение 199734)
не перевозити. А дicно гнилець i як давно у нього бджоли?

бджоли в нього давно, але він тільки знає як відкрити і закрити кришку вулика
гнилець я так розумію в нього цього літа з'явився і сім'ям вже майже кердик, під пічатним розплодом якщо відкрити кришечку лежить на стінці комірки рідка маса лічинки коричневого колоьору запаху не має за сірником не тягнеться і з комірки не входить, не знаю який але як по мені щось з гнильцевих захворювань

Сергей17 23.08.2017 10:34

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
4
Цитата:

Сообщение от gru.v (Сообщение 199744)
бджоли в нього давно, але він тільки знає як відкрити і закрити кришку вулика
гнилець я так розумію в нього цього літа з'явився і сім'ям вже майже кердик, під пічатним розплодом якщо відкрити кришечку лежить на стінці комірки рідка маса лічинки коричневого колоьору запаху не має за сірником не тягнеться і з комірки не входить, не знаю який але як по мені щось з гнильцевих захворювань

Делалаб лаборатория анализ, а не брала пчел и деньги . Знали точно , что за беда. Остается гадать , если в оставшихся пчелах много клеща и безкрылых пчел, может клещ заел. Расплод греть охлаждать было некому. Имеем результат для развития заразы. Семью надо изолирвать пока ее не начали грабить, а то наградит не только Барышевку.

gru.v 23.08.2017 12:20

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Сергей17 (Сообщение 199752)
Делалаб лаборатория анализ, а не брала пчел и деньги . Знали точно , что за беда. Остается гадать , если в оставшихся пчелах много клеща и безкрылых пчел, может клещ заел. Расплод греть охлаждать было некому. Имеем результат для развития заразы. Семью надо изолирвать пока ее не начали грабить, а то наградит не только Барышевку.

ага він їх з Перемоги привіз на постійний точок
ну а хто їх здає на ті аналізи, да й сімей у нього більше 5 ніколи не було

Alla 23.08.2017 15:12

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
Вот такая картина, печальная. Был и сторож, и пожарка, но сгорело все.

Охронка 23.08.2017 21:57

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Alla (Сообщение 199785)
http://mwob.com.ua/picture.php?album...ictureid=10842
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Нічого не видно

вэн 24.08.2017 00:01

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Охронка (Сообщение 199832)
Нічого не видно

Так сгорело все.


Текущее время: 18:38. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot