Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2022 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6962)

Alla 17.07.2022 13:43

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от kroxaru (Сообщение 297525)
Пчелы под летками нет?

Прошла только что, в некоторых есть много трупов под летками. У других чисто. Было несколько сильных дождей., могло всё сбить.Неужели потравились?!

kroxaru 17.07.2022 14:45

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Alla (Сообщение 297526)
Прошла только что, в некоторых есть много трупов под летками. У других чисто. Было несколько сильных дождей., могло всё сбить.Неужели потравились?!

В полях сонях и кукурузу травили по листу от тли и гусеницы
У нас отход в среднем по 2 улочки
отводки уже товарного не дадут

Волкотрубенко 17.07.2022 21:07

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
В мене сезон вже закінчується. Якось він і не розпочинався. Осіння погода, соняшник доцвітає, ваги на нулях.

Ворон 17.07.2022 21:14

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Волкотрубенко (Сообщение 297528)
В мене сезон вже закінчується. Якось він і не розпочинався. Осіння погода, соняшник доцвітає, ваги на нулях.

В мене ще триває, цвіте гречка, правда незнаю скільки га кругом мене, і ще зійшла гречка яка посіяна 6 днів тому, площа чимала, 176 га. :appl:

Юрій Чугай 17.07.2022 23:22

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Alla (Сообщение 297526)
Прошла только что, в некоторых есть много трупов под летками. У других чисто. Было несколько сильных дождей., могло всё сбить.Неужели потравились?!

Підмор з під вуликів нікуди не дівся б. Його було б видно(ИМХО). Та й про потраву вже сусіди сурмили б в усі сурми.
Що з розплодом? Відповідає кількості бджоли? Нема завмерлого/недогрітого?

Добавлено через 2 минуты
Цитата:

Сообщение от kroxaru (Сообщение 297527)
В полях сонях и кукурузу травили по листу от тли и гусеницы
У нас отход в среднем по 2 улочки
отводки уже товарного не дадут

Травили по цвіту?
Потравлені біля вулика були чи просто бджіл поменшало?

Добавлено через 18 минут
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 297529)
В мене ще триває, цвіте гречка, правда незнаю скільки га кругом мене, і ще зійшла гречка яка посіяна 6 днів тому, площа чимала, 176 га. :appl:

Не поспішайте поки хлопати в долоні. Гречка вона така.... гречка.

В мене як похолодало (20-25 по цельсію) - нектар зупинився. А я вже подумками бідони мив:rofl2:..
І ще одне. Там де була хрінова гречка, на біднішому грунті, з меншою кількістю дощів (перше поле всохло без натяку на врожай) може по відру гречаного і нашкрябаю. А там де гречка краща, кращий грунт, були калюжі від дощу - взагалі пусто, жодної вощини не відбудували. Відстань між точками 9 км по прямій. Я такого ще не бачив і поки пояснити причини такого явища не можу.:confused:
В когось таке було?
Відразу скажу, що сорти і агротехніка тут ні при чому. На другому точку мінімум два фермера і 3 різновікових поля.

Юрій Чугай 17.07.2022 23:31

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Вложений: 2
Питання для тих хто в темі.
Через скільки зацвітуть поля, що на фото. На одному вже є поодинокі маяки. Днів 10 ще потерплять?
І чи варто на той сонях їхати? Це локація мого другого точка, який по не відомим причинам відмовляється носити гречку. Може таке і з соняхом повторитись?

Чогось фотки перевернуло, сорян...

torris 17.07.2022 23:45

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 297530)
Я такого ще не бачив і поки пояснити причини такого явища не можу

а воно в цьому році все якесь дивне і не таке як має бути. наприклад на гречку летіли в спеку і вдень, зранку слабо. на липу пішли як тільки посилилася спека до 33-35 тепла і за днів 4 до кінця цвітіння. тільки но температура впала до 24-27, медозбір з гречки припинився а мало би бути навпаки, 24-27 тепла це сама сприятлива температура для нектаровіділення

kroxaru 18.07.2022 06:22

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Юрій Чугай (Сообщение 297530)
Травили по цвіту?
Потравлені біля вулика були чи просто бджіл поменшало?

Травили 3 недели назад в моем регионе
Кукурузу и сояшник
Цвета не было головки только формировалися
Пострадала 4 часть семей
Кучки дохляков перед ульями и осыпь продолжалась 2 суток
донья пришлось подчистить

Roman5 18.07.2022 22:33

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Alla (Сообщение 297524)
У меня месяц назад были сильные семьи, на полные лежаки. На месяц я выпала, попали с дочкой в больницу. По приезду, я не узнала свою пасеку. Это жесть. Семьи превратились в отводки. Всё, которые я просмотрела, очень слабые, . Я в недоумении.

Может отроились?

АндрейБуки 19.07.2022 10:48

Re: Сейчас на пасеке 2022
 
Цитата:

Сообщение от Alla (Сообщение 297524)
У меня месяц назад были сильные семьи, на полные лежаки. На месяц я выпала, попали с дочкой в больницу. По приезду, я не узнала свою пасеку. Это жесть. Семьи превратились в отводки. Всё, которые я просмотрела, очень слабые, . Я в недоумении.

Потруїли Ваших бджіл .... маю два тічка один у селі один у місті....у місті вулики не просідають, постійно нарощують силу, зроблені відводки на 5 рам без підкормки до кінця сезону розвиваються на 16 рамок...у селі вже було дві потрави, початок червня і кінець червня, вулики на 24 рамки бджіл скоротив до 16, що цікаво осипаються сильні сімї відводки та слабкі не сипляться, поправились як забуяла фацелфя перестали у поле летіти....зараз на соняшник привіз 15 вуликів з міста на 24 рамки буду побачити...


Текущее время: 11:11. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot