Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Роение (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Ловля роев (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=342)

Владs 27.05.2018 21:10

Re: Ловля роев
 
Сьогодні і мене поздоровили зі святом! Перший рій в цьому році. Ставив ловушку на акації.:ura1:

serhio70 27.05.2018 21:33

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Владs (Сообщение 235427)
Сьогодні і мене поздоровили зі святом! Перший рій в цьому році. Ставив ловушку на акації.:ura1:

В який бік від Харкова?

Small_Bee 27.05.2018 21:40

Re: Ловля роев
 
Сегодня у кого-то из соседей привился рой. В ловушке, которая висит на участке появилась разведка. Говорю жене - "пойдем проверим ловушку в лесопосадке". Сходили - и там разведка :D

Вчера везде было пусто.

Не знаю, совпадение или нет :D

Іванович 27.05.2018 21:55

Re: Ловля роев
 
Об'їхав пообіді ловушки. Ще +1. Щойно привіз. По льоту і вазі щось непогане. Ще за 50 метрів помітив літ бджіл над деревом. По іншим ловушкам тиша.

Владs 27.05.2018 21:55

Re: Ловля роев
 
Великобурлукский р-н

Шавлюк 27.05.2018 22:28

Re: Ловля роев
 
Привіз роя,рамки 4.Не великий,але приємно що правильно зібрав пастку яку він вподобав.Вже третій з однієі липи.Зранку переселю в вулик.Ранні роі ще до липи відбудують вощину,треба тільки трішки підгодувати.Всім успіхів.Хто вагається чи ставити пастки радив би пробувати.Воно того варте.

toxa29 27.05.2018 22:29

Re: Ловля роев
 
я тоже объехал и везде тишина, правда ветер второй день дует как сумасшедший,

Toni_72 27.05.2018 23:11

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Beeman1 (Сообщение 235426)
В лісі ставлю, але так щоб до села чи міста було пару кілометрів, рої з пасік летять в ліс, тут головне вгадати напрям. Я спочатку методом тика вішав, десь ловились, десь ні, через кілька років з"являються уловисті місця. Нормально ловляться рої в нас. Я як спробував рої ловити, то купляти перестав і взагалі це заняття нагадує рибалку чи охоту, додає адреналіну. В нас зараз багато хто ловушки вішає, проте не всі ловлять рої. Треба пробувати, а там воно покаже. Ловушки в мене різні, в основному на 6 рамок, тут головне - об"єм не менше 40 літрів і робити їх треба якомога простіше, щоб не було жаль, якщо розіб"ють чи вкрадуть. Порода бджіл у нас теж думаю поліська, бо точно не карпатка)). Вже давно проходив той етап, що в тебе зараз, ніхто толком нічого не розкаже, не покаже, треба все пробувати. Район - Рокитнівський.

Я визначаю місце так; відстань до населених пунктів 0,5-1,2 км, дерево щоб якось відрізнялось від інших, (і не тополя), поблизу повинна бути вода і звичайно, не було людей :).
Ловлю рої вже чотири роки, результати дуже не погані.
Сьогодні з другом зняли перші в цьому сезоні два рої!:ok:

seim 28.05.2018 07:26

Re: Ловля роев
 
Цитата:

дерево щоб якось відрізнялось від інших, (і не тополя)
чому не тополя?

Toni_72 28.05.2018 12:43

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 235456)
чому не тополя?

Пух, від цвітіння тополі, дуже дратує бджіл.


Текущее время: 11:10. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot