Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Медогонки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Медогонка своими руками. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=1453)

Борис01 19.03.2018 20:48

Re: Медогонка своими руками.
 
Задумав я зробити радіальний ротор до медогонки і бачу, що у старих радянських з*єднання виконано на заклепках і болтах. А якщо з*єднати зварюванням це "на скорость не повлияет"?[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Немолодий 19.03.2018 21:53

Re: Медогонка своими руками.
 
Цитата:

Сообщение от Борис01 (Сообщение 229666)
Задумав я зробити радіальний ротор до медогонки і бачу, що у старих радянських з*єднання виконано на заклепках і болтах. А якщо з*єднати зварюванням це "на скорость не повлияет"?

А чому зварне з"єднаня мало вплинути на швидкість? Вочевидь в ті часи коли такі медогонки виготовлялись простіше і дешевше було з"єднання клепати ніж зварювати.(ИМХО)

Борис01 19.03.2018 22:37

Re: Медогонка своими руками.
 
Цитата:

Сообщение от Немолодий (Сообщение 229678)
А чому зварне з"єднаня мало вплинути на швидкість?

Я подумав, що таке з*єднання якось амортизує чи щось подібне при обертанні, у нових радіалках зварні ротори. Мені звичайно набагато простіше все зварити чим клепати і садити на болти.

Немолодий 20.03.2018 20:18

Re: Медогонка своими руками.
 
Проект МЗС

Токар нарешті виточив вісь ротора медогонки

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

(далі буде)

Віталій В 20.03.2018 21:53

Re: Медогонка своими руками.
 
Цитата:

Сообщение от Борис01 (Сообщение 229689)
Я подумав, що таке з*єднання якось амортизує чи щось подібне при обертанні, .

Все ви вірно подумали, в машинобудівництві навантажені рухомі частини ( мости, рами вантажних авто та.ін ) завжди зєднуються клепкати, а як при совку завжи приділяли увагу "дуракоустойчивості" тому і ротор зробили на клепках, взагалі таке з'єднання на порядок дорожче при виготовлинні, як виконуются не одна ( як при зварювані ) а дві операції.

apbsvf 20.03.2018 23:11

Re: Медогонка своими руками.
 
Цитата:

Сообщение от Борис01 (Сообщение 229689)
Мені звичайно набагато простіше все зварити чим клепати і садити на болти.

Сваривайте на здоровья, все будет ОК.

Urik 21.03.2018 05:04

Re: Медогонка своими руками.
 
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 229818)
в машинобудівництві навантажені рухомі частини ( мости, рами вантажних авто та.ін ) завжди зєднуються клепкати, а як при совку завжи приділяли увагу "дуракоустойчивості" тому і ротор зробили на клепках

Згоден повністю! Особливо з тим що багатьом зараз отих самих "клепок" і бракує!!!:rofl2:

Добавлено через 5 минут
Когда Вермахт во время Второй Мировой заменил клепаное соединение на сварное (при строиельстве подводных лодок) то у многих "морских волков" при первых погружениях сдавали нервы, "треск" швов действовал как хорошее слабительное.:)

верес 21.03.2018 09:50

Re: Медогонка своими руками.
 
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 229818)
Все ви вірно подумали, в машинобудівництві навантажені рухомі частини ( мости, рами вантажних авто та.ін ) завжди зєднуються клепкати, а як при совку завжи приділяли увагу "дуракоустойчивості" тому і ротор зробили на клепках, взагалі таке з'єднання на порядок дорожче при виготовлинні, як виконуются не одна ( як при зварювані ) а дві операції.

Назавжди так, прикладів багато: зварний міст Патона, корпуса суден та кораблів, танкова броня. Хоча все дійсно починалося з заклепок. Приклад з медогонкою - то мабуть технологічні можливості або консерватизм.

Немолодий 21.03.2018 20:17

Re: Медогонка своими руками.
 
Проект МЗС.

Шаблон використав також і для зварювання корзини медогонки

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

(далі буде)

apbsvf 21.03.2018 23:34

Re: Медогонка своими руками.
 
Цитата:

Сообщение от Немолодий (Сообщение 229970)
Шаблон використав також і для зварювання корзини медогонки

При такой технологии изготовления ротора, уверен, при балансировке будут отличные показатели и корректировка не понадобится.:ok:


Текущее время: 22:22. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot