Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2021 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=6676)

Alla 26.04.2021 06:33

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...] Скоро зацветет рапс. С утра +2С.Немного теплеет и пчелы активно идут в работу. Много пчелок погибает, при такой холодной погоде. Тяжелая весна.

Ромен 28.04.2021 20:29

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Після затяжних холодів, нарешті і до нас прийшло тепло, бджоли просто рвали небо, інтенсивно несли пилок, провів сьогодні ревізію, розплод 2.5 - 4.5 рамки від бруска до бруска, 75% критий, добавив корма за заставну, по 7-9 кг, далі якщо не буде приносу нектару прийдеться розпакувати мішки з цукром, до акації на вскидку місяць, у нас навіть абрикоси ще не зацвіли. Обіцяють синоптики тепло на тиждень, а там побачимо, бо у них обіцянки цяцянки, а дурню радість :D

zelya343 28.04.2021 20:46

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Цитата:

Сообщение от Ромен (Сообщение 292178)
Обіцяють синоптики тепло на тиждень, а там побачимо, бо у них обіцянки цяцянки, а дурню радість

У нас местная ОТГ предупреждала на эти пару ночей заморозки по всей Николаевской области. А синоптики всех мастей обещали тишь и благодать, по ночам минимум +4. Но сегодня утром был 0, что по сути является уже заморозком, да еще и ветер неслабый. Заглянул в Гисметео - и точно, уже переправили, поставили 0. Представляю что там где подальше от моря, какие были температуры.
Так вот и спрашивается, на кой ляд нужны нам такие синоптики, если местные громады предвидят погоду лучше?
Хорошо хоть жена заставила меня занести всю рассаду в помещение.

Ромен 28.04.2021 20:55

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Цитата:

Сообщение от zelya343 (Сообщение 292179)
У нас местная ОТГ предупреждала на эти пару ночей заморозки по всей Николаевской области. А синоптики всех мастей обещали тишь и благодать, по ночам минимум +4. Но сегодня утром был 0, что по сути является уже заморозком, да еще и ветер неслабый. Заглянул в Гисметео - и точно, уже переправили, поставили 0. Представляю что там где подальше от моря, какие были температуры.
Так вот и спрашивается, на кой ляд нужны нам такие синоптики, если местные громады предвидят погоду лучше?
Хорошо хоть жена заставила меня занести всю рассаду в помещение.

У нас крім заморозків, ще й сніг був ,причому такий не поганий, три години йшов 26.04 , температура з +7, за пів години впала на 0.

Вадим Попов 29.04.2021 11:44

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Сьогодні зранку було +2. Зараз в метеобудці на городі показує +15. Обіцяли +16. Здається, що буде більше.
Вже два дні тепло і бджоли літають як на соняху. В Тульчині бачив вже зацвівший черех та черешню, але то в місті, у нас ще сидить, чекає чогось.

Вадим Попов 29.04.2021 18:50

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Вчора накинув на деякі сім'ї по альпійському (дааа, все таки буду пробувати в цьому році заселити кілька альпійців) корпусу з сушниною. Сьогодні через заглянув - повний "магазин" бджоли і вже є наприск в рамках. З чого несуть - хз

Юрій Чугай 30.04.2021 06:35

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 292185)
Вчора накинув на деякі сім'ї по альпійському (дааа, все таки буду пробувати в цьому році заселити кілька альпійців) корпусу з сушниною. Сьогодні через заглянув - повний "магазин" бджоли і вже є наприск в рамках. З чого несуть - хз

З кормових рамок :rofl2: .

Провів ревізію свого точка з 50 сімей і відводів з початку вересня лишилось 14 слабаків. Здається відхід і падіж припинився. Всі життєздатні. Всі хто мав відійти відійшов. З голоду померлих не було, дві сім'ї миші з'їли. Розплоду до 3-х рам. В нас ще холодно. Два дні як бджоли літають, але пилку мізер (залишки вербових, садові ще сплять).
Поставив теплі заставні за розплідними рамками, бо є багато кормових на вибраковку. Не віриться, що на сади буде погода.... Поставив полоски, через тиждень міняти як раз і кормові трохи поміняю.
Розвиток сімей млявий, але це вже розвиток:ok:.

Майже день пішов щоб почистити, випалити і зложити тару:ah:...

Лиза 30.04.2021 09:18

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Вложений: 4
:) У нас вчера был очень теплый день и я тоже немного поработала на пасеке, вернее то что от нее осталось( из 50 семей на начало августа, на сегодня осталось 5 семей и 2 "недосемьи"). Распечатала ещё им медовых рамок, заменила полоски от клеща и почистила днища от восковой крошки.
До 9 мая обещали привезти пчелопакеты. Жду с нетерпением так как на пасеке стало скучновато.:)
На сегодня у нас цветет черешня, одуванчики, расцветают сливы, персики и терновник.

Alla 30.04.2021 15:46

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Сегодня наблюдала как в мою семью зашел чей то слет. Когда я их обнаружила они облепили улей , как муравьи со всех сторон, если бы я не увидела забегающую в леток матку, то придумывала бы разные версии... Драки не было. Пополнение приняли.
А какой то пчеловод, обнаружит брошенный расплод, будет считать, что семья просела.
Осенние слеты как то уже понятно, но весенние...

Ромен 30.04.2021 18:29

Re: Сейчас на пасеке 2021
 
Цитата:

Сообщение от Alla (Сообщение 292190)
Сегодня наблюдала как в мою семью зашел чей то слет. Когда я их обнаружила они облепили улей , как муравьи со всех сторон, если бы я не увидела забегающую в леток матку, то придумывала бы разные версии... Драки не было. Пополнение приняли.
А какой то пчеловод, обнаружит брошенный расплод, будет считать, что семья просела.
Осенние слеты как то уже понятно, но весенние...

Якби мені привалило таке щастя, обробив би від кліща і поставив контрольку, перевірити чи дійсно це зліт через велику закліщованість :ah:. Сьогодні всіх своїх розширив на одну рамку суші, пилок почали заносити за заставну в кормові рамки.


Текущее время: 09:21. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot