Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Воскотопки (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Солнечная воскотопка (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=90)

игорь 72 08.03.2014 23:11

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 55319)
В мене похила плоскість з алюмінієвої бляхи,з прокладками з нержавіючої сітки,для кращого стіканя воску.

вот правильно:appl:в мене тоже такі все робе нормально, лист алюмінію 10 гр а форма для воску з силікону:ok: і не треба шось думати

Александр Влад. 08.03.2014 23:56

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от игорь 72 (Сообщение 55327)
вот правильнов мене тоже такі все робе нормально, лист алюмінію 10 гр а форма для воску з силікону і не треба шось думати

Алюминий, есть лист как-раз на двух рамочную хватит,а красить надо?Думаю черный цвет даст больше температуру.И чем красить люминий чтобы краска не облезла.

Ворон 09.03.2014 09:51

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от александр влад. (Сообщение 55331)
а красить надо?

Красити алюміній не потрібно.

Немолодий 09.03.2014 21:39

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от игорь 72 (Сообщение 55271)
а не легше після таких захворювань зовсім викинути рамки(ИМХО)

Звичайно легше. Можна було б навіть з вуликом. Як би ж то захворіла одна сім"я. Але ж у мене павільон. На заражену вощину враждую. Було це 3 роки тому. Нікому такої "радості" не бажаю. Зараз тьфу-тьфу...

Добавлено через 17 минут
Для перетопки чорних стільників слід використовувати парову воскотопку або пресувати розварену воскосировину. Сонячна воскотопка найбільш придатна для перетоплення різних воскових надбудов (язиків) та воскових обрізків, відділених від меду після відкачки.

Ворон 09.03.2014 21:51

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Немолодой (Сообщение 55387)
Для перетопки чорних стільників слід використовувати парову воскотопку або пресувати розварену воскосировину. Сонячна воскотопка найбільш придатна для перетоплення різних воскових надбудов (язиків) та воскових обрізків, відділених від меду після відкачки.
__________________

Ви напевно це взяли з підручників,бо я перетоплюю на своїй воскотопці любі стільники,вихід воску мало чим відрізняється від парової,хоча ні,відрізняється економічністю,бо в моїй воскотопці працює дармова сонячна єнергія.

vodolej 10.03.2014 00:48

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 55391)
вихід воску мало чим відрізняється від парової

Я пробував після сонячної воскотопки збирати мерву а потім ще раз перетопити на паровій, то нічого з цього не вийшло. Колись попала в воскотопку сонячну маточна кліточка з пластмаси - так вона розплавилась ....

Немолодий 12.03.2014 07:39

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 55391)
Ви напевно це взяли з підручників...

Підручники корисно читати всім. Але і власний досвід слід напрацьовувати. А в мене він достатній, щоб спілкуватись на форумі.

Віктор 12.03.2014 23:47

Re: Солнечная воскотопка
 
За рекомендаціями, порадами форумчан і наглядними фото, виготовив також сонячну воскотопку. Сьогодні провів перші випробування, враження -клас-. Температура в воскотопці 61 радус. І це сьогодні, а що буде влітку, так що перший віск пішов, такби мовити разом з березовим соком

Meddoc 13.03.2014 00:35

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от Віктор (Сообщение 55669)
За рекомендаціями, порадами форумчан і наглядними фото, виготовив також сонячну воскотопку. Сьогодні провів перші випробування, враження -клас-. Температура в воскотопці 61 радус. І це сьогодні, а що буде влітку, так що перший віск пішов, такби мовити разом з березовим соком

Фото в студію, будь ласка.

вэн 13.03.2014 03:23

Re: Солнечная воскотопка
 
Цитата:

Сообщение от vodolej (Сообщение 55404)
Я пробував після сонячної воскотопки збирати мерву а потім ще раз перетопити на паровій, то нічого з цього не вийшло.

А вот если разварить и на пресс, то хороший выход, особенно если суш была темная.


Текущее время: 12:18. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot