Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2019 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5668)

бігунець 14.02.2019 10:21

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Про що суперечка? кожен робить, як його навчили, або як сам навчився. От дядько Коля не признає магазинів і магазинних рамок. Вулики робить на 24 рамки, 50-ка, утеплення і 25-ка. Криша з 40-ки. Дно 50-ка, а то й 60-ка. Кочує на верес (фото я викладав). ловушка - те ж саме, тільки на 16 рамок. Подивився він на мої вулики з 35-ки, бачить, що меду не менше і все одно виніс вердикт: - мої кращі.:)

СКВИРЯНИН 14.02.2019 10:35

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Вложений: 1
Трохи потепліло, навіть сонечко проглянуло крізь хмари і вирішив глянути деякі сім'ї на іншому точку. Тут ситуація інша- пасіка стоїть в затишку на сонячні стороні, снігу майже немає і сім'ї активніші. В кількох біля льотка лежать фрагменти підмору, мабуть якийсь обліт все-таки був.
Мінус один отводок на 4 рамки дадан, просто слабенький. Підселив його до інших (на фото) ,але все ж сили було малувато. Зате інші 3 маючи по 7 рамок- дуже активні і мабуть з розплодом. Клуб не тримають, обсіли всі рамки і навіть виглядують з льотків.

Отримав "бойове хрещення 2019 року"- одній бджілці не сподобалось зимове втручання і почастувала мене жалом в ніс. Мабуть від укусів за зиму відвик, бо було дуже боляче.
На вихідні прогнозують потепління, мабуть будуть обльоти. Поки що зимуєм.

Игорь_Харьков 14.02.2019 10:40

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Пане Вороне ,цiлу зиму в мене вiдкритий нижнiй льоток ,який закриваэться з появою розплоду,так що нiяких куп мертвих бджiл немаэ ,пiдмору взагалi майже немаэ.Бджола,вiдчуваючи свою загибель ,намагаэться або взагалi покинути гнiздо,або хочаб якнайдалi вiдiйти ,щоб не порушувати зимового спокою всiэi бджолородини ,це не моi вигадки.На цьму давайте закiнчимо нашу полемiку ,всього Вам найкращого!

Димас 14.02.2019 10:44

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
У нас яскраве сонце зранку, -2. Для бджіл почався найважчий період зимівлі. Думаю, що розплід вже є в деяких сім'ях, хоча основна масса спокійно сидить в клубах. Але клуби вже просунулись до середини й далі, весна не за горами. Дивився вибірково в корпусних, хотів в лежаках глянути як зимують, один відкрив, бджоли почали метушитись під потолочинами, закрив назад:) Весною подивлюсь.

Alexandr L 14.02.2019 11:32

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 256659)
Ви зробили бджолам екстрім,по людськи ,заставляєте небізчиків носити через чердак,візьміть перший ліпший довідник по бджолах і почитайте що і як,тай своєю головою можна подумати,як бджолам добре весь мусор і підмор тягати через верх,погані в вас були вчителі,або ви погано зрозуміли.
Изображения
189.jpg (40.1 Кб, 60 просмотров)

Напишите пожалуйста название и автора книги, с которой приведен рисунок.

Ворон 14.02.2019 11:36

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Цитата:

Сообщение от Alexandr L (Сообщение 256710)
Напишите пожалуйста название и автора книги, с которой приведен рисунок.

Фото взяте з інету,книги незнаю.:ah:

Happy hiver 14.02.2019 15:14

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Кохайтеся, бо ми того варті! Кохайте своїх близьких, кохайте бджіл!

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

Игорь_Харьков 14.02.2019 18:33

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Сьгоднi визвав помiчника ,вiн же за сумiсництвом i бджолохоронець ,тобто сторож, замiнили на стояках днища. Пiдмору дуже мало, за восковими крихтами видно скiльки кормiв з"iдено (близько 60-70 вiдсоткiв),на 145-их,що зимували в трьох корпусах прибрав нижнi корпуса.Обльту майже не було, так поодинокi вильоти ,не дивлячись на те що на сонцi термометр нагрiвся бiльше 20 градусiв i пасiка розташована в затишку.Бачив бджолок i на водi. Тепер можна зимувати й далi.

Дед Василь 15.02.2019 12:34

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
Прекрасна погодка у меня. Солнце и тихо, есть надежда на облет к 14 часам.:)

ВИКТОР ПОТРИВАЙ 15.02.2019 13:02

Re: Сейчас на пасеке 2019
 
У нас процесс уже пошел


Текущее время: 22:48. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot