Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2017 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4098)

Aleksandr17 31.10.2017 19:48

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Да, сніжок повалив надвечір знатний

Андрей Андреевич 31.10.2017 20:41

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
...а в мене не йде:(:ah: хочу снігу:)

Alla 31.10.2017 21:20

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Когда сдавала мед, анализ показал антибиотик. Заготовитель позвонил, успокоил, говорит:" может сбой в лаборатории".Приехал ко мне, взял еще 2 пробы( в 2 лаборатории отправит). Вторая проба без проблем, все нормально. Говорит, что был случай, в 4 лаборатории мед отправлял, и он оказался нормальным. Так что, еще и такое бывает.

Voka 31.10.2017 22:56

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от darveter94 (Сообщение 207062)
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
27/10/17
5 / 5 рам
матки бакфаст от Паланочка 17года делал "отводки" в июле на 2 рамки.
неделю тому был ЗР.

на днях смотрел, пчелы по всем рамкам.
не много беспокоит что они на внешней стороне рамки, в некоторых ульях с крайне рамки осыпалось жменька пчел (вот как на видео в верх.корпусе.), как этого избегать?

Кроющие во втором должны быть полномедными, т.е. запечатаны до нижнего бруска тогда эта "жменька" опустится вниз, поближе к пустым ячейкам.

пасіка 01.11.2017 09:53

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Вчора зробив останні штрихи перед зимівлею,всі запаковані.Бажаю всім зимівлі без втрат,як кажуть "з Богом!".До весни…

Вова-сад 01.11.2017 23:43

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Віталій В (Сообщение 207013)
У меня не приятность, улей который разделен перегородкой с двп на две части ( зимовка двух отводков ) в одной половине улья вода в передней части днища, думаю где то "зализывает" между фальцами но как ?

Попробуйте ту воду на смак - може бути солодка. Якщо було багато незапечатаного меду і забагато отеплено, врезультаті вологі рамки і все це зтекло на дно. Найпростіше, як вже радили, нахилити вулик, щоб льоток був нище ніж задня стінка.
Дощова вода може затекти через широку прильотку і льоток, якщо неправильний нахил і через діряву кришу, але не через фальці.

Віталій В 02.11.2017 08:44

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Вова-сад (Сообщение 207292)
Попробуйте ту воду на смак - може бути солодка. Якщо було багато незапечатаного меду і забагато отеплено, врезультаті вологі рамки і все це зтекло на дно. Найпростіше, як вже радили, нахилити вулик, щоб льоток був нище ніж задня стінка.
Дощова вода може затекти через широку прильотку і льоток, якщо неправильний нахил і через діряву кришу, але не через фальці.

Спасибо всем за советы !!! честно приятно что не равнодушны к стартующим пчеловодам :beer::beer::beer:
По советах в днище отверстие просверлил наклон улья на перед улей имеет, единственное что вытекать вода с улья не может как это мои первые днища и когда сверлил леток то получился порожек 5 - 10мм, много воды в улье не будет как в каждой половине улья вмонтированная в днище вент.сетка. Немного девки потерпят в ближайшее время сделаю еще улей и пересажу.

бігунець 02.11.2017 08:50

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Дожди достали. Вот опять вчера зарядил и льет, и льет... Обычно к погоде отношусь инертно, не нервничаю: какая есть - такая есть. Все равно ничего не изменишь. А теперь, вот, начал нервничать. Дожди, дожди, а еще большая половина пчел в колодах не осмотрена, и зима на носу.

zelya343 02.11.2017 09:16

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Андрей Андреевич (Сообщение 207190)
...а в мене не йде хочу снігу

Я лучше сто раз вспотею чем один раз замерзну!

Еще в понедельник нужно было дымнуть пчелок второй раз, но дуло так что и нос не хотелось высовывать. Сегодня похоже угомонилось, попробую

Володимир Jos 02.11.2017 10:27

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Давненько не заглядав сюди... Минулоріч рано зняв другі корпуси із сушшю, повівшись на пораду, що полоски від молі "поклав і про неї забув". Тоді втратив практично всю суш. Цього року гнізда переселив в верхній, в нижньому пусті рамки. Перепакував, як похолодало трохи, є надія , що рамки до весни "доживуть". У вересні цвіла гречка. Від дому десь пару км. Бджоли активно її носили, матки сіяли. А я ще на початку вересня робив підкормки маленькими дозами, для стимуляції яйцекладки. А матки майже всі 17 року. В результаті, корма, що мали йти в зиму, деякі сім"ї використали на розплід. Деякі і розплід виростили. і меду принесли. Які мали розплоду найбільше, помітно просіли. І одна сім"я злетіла, (чи що з нею сталось)? У вулику повно ос, де був незапечатаний мед внизу рамок, висушено, і почали гризти печатку. Знайшов і матку з чотирма бджолами в куточку однієї рамки. Ще були живі. Нічого вже з ними робити не став. Тільки подавив ос, яких встиг, та позакривав льотки. Ніяк не зрозумію, що сталось. Оси чи кліщ? Чи ще щось подіяло. Якби був зліт, пішла б і матка. Принаймні так всі кажуть... Від кліща ставив полоски, і провів чотири обробки біпіном. Але в тих, де було багато розплоду, все одно помічав безкрилу бджолу. Останній огляд був 19.10. Тоді відмітив сім"ї з розплодом. Позавчора в них відібрав рамки, на яких ще був розплід. Міркую, що то треба було зробити ще при останньому огляді. Корма в зиму - соняшник наполовину з гречкою. Минулоріч теж був соняшник з гречкою, і десь третина сироп. Та зимівля була не дуже. Але то практично у більшості так само не найкраща. Сьогодні обіцяють трохи теплу і спокійну погоду. Буде остання обробка біпіном від кліща, і можливо об"єднання сильно просівших.


Текущее время: 10:48. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot