Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пчеловодческий рынок (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г. (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=3037)

Олег20 06.03.2016 01:14

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от ДобровоЛ (Сообщение 124532)
Ну і де це так почали розпродажу? Зараз довкола все до навпаки: тільки про пакети й запитують. :03: Бо зимівля була для бджілок не з легких.:o

Юг Донецкой, Запорожской областей. Не знаю какая у вас зима была, а у нас зимовка прошла отлично, без потерь. На пасеках многие провели весеннюю ревизию, улья почищены гнёзда сокращены. В связи с падением цен мёда на опте многие продают или сокращают пасеки!

Виталий 84 06.03.2016 07:48

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
ДобровоЛ, В моей практике еще не было такой легкой зимовки.

Володимир Jos 06.03.2016 10:11

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от ДобровоЛ (Сообщение 124529)
А географічно де це? Херсонщина?

Південь Херсонської. Можете подивитись продаж по регіонах. По Херсонській практично нічого не має.

Николайй 06.03.2016 23:54

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
У кого есть опыт покупок пчелопакетов через службы доставки? Кто может посоветовать продавцов кто этим занимается? спасибо

Володимир Jos 07.03.2016 16:06

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Николайй (Сообщение 124699)
опыт покупок пчелопакетов через службы доставки?

Мабуть у багатьох є великий досвід. Я тільки один раз поки що скористався. Нічний експрес. Приїхав до них. офіс і склад. Молоденькі дівчата і хлопці. Показав накладну -зраділи. Кажуть :-Ваші бджоли тут по всьому складі літають, боїмось. А я сам боюсь, перші бджоли. До цього ні разу рамки в руках не тримав. Пішли дивитись. Один ящик догори "ногами". Трохи відрваний край, звідти бджоли і лізуть. Перевернув, кришку притиснув. Вилетіло мабуть небагато, кілька штук літало поряд. Ось такий в мене досвід. А хто пересилає? Я обдзвонював десятки продавців. Пересилають більшість. Але з маленьки партіями теж більшість, зв"язуватись не хочуть.

Urik 07.03.2016 17:04

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Николайй (Сообщение 124699)
У кого есть опыт покупок пчелопакетов через службы доставки? Кто может посоветовать продавцов кто этим занимается? спасибо

Очень ответственно к решению вопроса подходит "Укпочта" о "косяках" от них не слышал. Стараюсь работать только с ними.

Владимир Татомир 07.03.2016 19:27

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 124768)
Мабуть у багатьох є великий досвід.

Два года подряд получал Интаймом и Деливери.Доехали все нормально, Интайм справился лучше, в Деливери в машине было слишком много товара и пчелы завалены им(по мне просто мало воздуха).Получал от 12 до 18 пакетов за раз.Ехали на поддоне, доставка 850 км, обошлась примерно 50-58 гривен пакет.

Володимир Jos 07.03.2016 20:10

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
В нас в Інтаймі, мені сказали минулого року, що тварин перевозити не можна. Я в них маток отримував. Там же розкрив упаковку, разом і подивились, що там і як. Була якраз головна в нашому місті по цій конторі. Подумавши сказала, що так мабуть пересилати можна. По їхній реакції зрозумів, що такий вантаж через них ще не йшов. Пакети до нас возить хтось з місцевих бджолярів. Хоча тема ця якось мутна. Кінців не знайдеш. Всі щось шифруються...

Владимир Татомир 07.03.2016 20:12

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Цитата:

Сообщение от Володимир Jos (Сообщение 124809)
Всі щось шифруються...

Что именно не понятно?

Володимир Jos 07.03.2016 20:20

Re: Прогноз цен на пакеты, пчелосемьи в 2016 г.
 
Та воно вроді й понятно все. Крайнього не знайдеш. І в кожного бджоли кращі в світі, а в " того і того, фігня, і взагалі, справ мати не можна". Потім те саме чуєш з іншого боку. І купа історій, що привезли купу підмору, болячок, чи ще чогось недоброго. тому для себе вирішив, що краще хай довшеі дорожче, зато без посередників.


Текущее время: 17:40. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot