Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Роение (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=61)
-   -   Ловля роев (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=342)

Qway 02.02.2019 19:15

Re: Ловля роев
 
Ну, не только ими же роеловство живо, рядом с дуплом заселенным пчелами ставил, тоже глухо

САМ 03.02.2019 20:51

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Qway (Сообщение 255822)
через недели 2 брызгал настойкой самогона

Видать маловато брызгал!!!!!;)

aleksandrfeed 04.02.2019 22:37

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Qway (Сообщение 255828)
рядом с дуплом заселенным пчелами ставил, тоже глухо

Этот год был слабым на рои ... так что не парьтесь !

Вадим Попов 13.02.2019 17:19

Re: Ловля роев
 
Зробив одну ловушку на 5 рамок. Підрамочне 18 см вийшло. Буду біля компа скину фото. Замалою не буде? Інші думаю на 6 зробити.
І як краще організувати вентиляцію, щоб на 60+ км можна було везти? Бо думаю у батьків ставити, а від них по наших дорогах десь 1год 20хв їхати треба. Перевозити буду пізно ввечері. Вентиляції через леток буде мало?

Amos 13.02.2019 17:36

Re: Ловля роев
 
збоку зробіть отвор у стінці та сіткою його зашийте. а отвір закрийте тимчасово якоюсь фанеркою. як треба перевозить то одкрили фанерку .

Вадим Попов 13.02.2019 17:56

Re: Ловля роев
 
Вложений: 5
Ось така вийшла. Леток знизу зробив... у всїх наступних буду робити на середині. Ще хочу спробувати ловушку зробити на 6-7 рамок 300, а зверху ще ярус рамок на 145 (на випадок постановки у батьків, бо не завжди буде змога оперативно забрати)

П.С. Сітку для вентиляції ставити внизу ловушки?

Amos 13.02.2019 18:00

Re: Ловля роев
 
можна знизу, чи збоку, як зручно.
Моя думка- прильотку краще не робити суцільну з дном, бо там буде вода та покрутить усе дно вигне його від води.І шви б з ПВА було краще, не тільки скоби бо бува як затіче вода то картон крутить та витягае скоби. а з ПВа краще трохи, стінки роздуваються але од планок не одходять.

Ворон 13.02.2019 18:12

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Вадим Попов (Сообщение 256621)
Зробив одну ловушку на 5 рамок. Підрамочне 18 см вийшло. Буду біля компа скину фото. Замалою не буде? Інші думаю на 6 зробити.
І як краще організувати вентиляцію, щоб на 60+ км можна було везти? Бо думаю у батьків ставити, а від них по наших дорогах десь 1год 20хв їхати треба. Перевозити буду пізно ввечері. Вентиляції через леток буде мало?

Всі мої ловушки були на 7 рамок дадан,в тісні ловушки великі рої не ідуть,треба це врахувати.:ok:

seim 13.02.2019 20:44

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 256628)
Всі мої ловушки були на 7 рамок дадан,в тісні ловушки великі рої не ідуть,треба це врахувати.:ok:

в нього підрамочний простір 18 см і збоку між стінками і рамками майже на 2 рамки місця. По об'єму та ловушка близько 9 рамок Дадан. Для любого роя вистачить.

Вадим Попов 13.02.2019 21:22

Re: Ловля роев
 
Цитата:

Сообщение от seim (Сообщение 256651)
в нього підрамочний простір 18 см і збоку між стінками і рамками майже на 2 рамки місця. По об'єму та ловушка близько 9 рамок Дадан. Для любого роя вистачить.

там у мене так зроблено під стінками, що можу ще з кожного боку по рамці, правда без розділювача, всунути.

Цитата:

Сообщение от Amos (Сообщение 256625)
прильотку краще не робити суцільну з дном,

вона не суцільна, окремо причіплена. між дном і прильоткою є щілина біля 2мм.


Цитата:

Сообщение от Amos (Сообщение 256625)
шви б з ПВА було краще, не тільки скоби бо бува як затіче вода то картон крутить та витягае скоби. а з ПВа краще трохи, стінки роздуваються але од планок не одходять.

шви буду ще на саморізи прикручувати, одягнувши на них угольнічок для вагонки пластиковий, так що не переживаю. остаточний результат скину.


Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 256628)
Всі мої ловушки були на 7 рамок дадан,в тісні ловушки великі рої не ідуть,треба це врахувати.

об'єм ловушки приблизно як у восьмирамочника (без урахування простору збоку рамок), спробую як покажуть себе.
Але Ваш коментар врахую. Наступні буду робити на 6 та на 7 рамок. в 7-ми рамочні буду ставити магазинні поверх гніздових, щоб рідше до них їздити.

П.С. я леток зробив з двох рейок на 40мм, щоб була ілюзія товстостінного дупла.


Текущее время: 07:21. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot