Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Ульи (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Хвастаемся своими изделиями (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=149)

Злой Сашка 28.03.2015 23:42

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от pr1zZ (Сообщение 83071)
Договорились. :) Из дубовых "заготовок" уже что-то сделал еще? :)

Заканчиваю кровать для дочери. Простенькую, размер 1600*2000, вскрыта маслом, естественно из дуба, скоро буду хвастаться...

Ворон 04.04.2015 20:42

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Вложений: 3
Сьогодні сусід прикотив два старих колеса від воза ,сказав потрібна така річ,ось я і зробив те що побачив.:ah:

Дет Котэ 04.04.2015 22:21

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 84140)
Сьогодні сусід прикотив два старих колеса від воза ,сказав потрібна така річ,ось я і зробив те що побачив.:ah:


Ярослав, идея супер!
Но скажу как художник - художнику... Если доски для скамейки взять более широкие, собственно их получится и меньше по кол-ву, то будет смотреться значительно лучше. Как говорит моя жена, получится ах%енчик.

Я бы еще после этого прошелся турбиновичем с металлической щеткой, дабы вывести фактуру древесины. Затем развел акриловый краситель (скажем черный или коричневый) с водой, так что бы получилась типа очень-очень грязная вода. Прокрыть кистью все изделие. Дать посохнуть. Затем мелкой наждачкой снать тонировку (будет сниматься только на вершинах рельефа древесины). Ну и затем покрыть бесцветным лаком. ;)

Для наглядности:

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

amator 04.04.2015 23:03

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Ворон, Гарна ідея! А крісло-качалку не захотіли виготовити?

iqor 04.04.2015 23:31

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Вложений: 6
а це я робив своєму синулі, два роки тому.
матеріал яблуня, деякі елементи ялина. яблуня з нашого саду, яку садив ще мій дід. получилось дід садив, з сином доглядав, внук (тобто я) їв яблука, правнук гойдається в колисці.:) така собі зв"язка поколінь.
продумана так, що рівень поверхні колиски знаходиться на рівні поверхні дивану. та при цьому, якщо вийняти штопор, то вона гойдається прямо же на тому самому місці де стоїть, не зачіпаючи диван.це за рахунок округлої форми.
бокова зйомна бильця ховається під низ .
мартац лльяний з лльяним наповнювачем. покрито ліжечко бжолиним воском.
коли робив то були поломані обидва електролобзіки, станка фрезера ще тоді не мав, ручний також поламався. більшу половину мусів ручками, сидів до опівночі пару днів підряд. тому є пару штук маленького браку.
на майбутню дитячу вже маю заготовлено з 5-7 колод грушки-дички, десь так само яблуні, плюс по-дрібному трохи слив та вишні. все фруктове, що може піти на любу дощину, я відкладаю- воно їсти не просить.:)

МедАль 05.04.2015 01:04

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 84140)
сусід прикотив два старих колеса від воза

Гарна лавка, колего Ворон! Я й сам бачив щось подібне на Сорочинському ярмарку, хотів і собі зробити, та де взяти ті колеса! Треба ж справжні, а не якийсь там муляж!
Респект Вам!

МедАль 05.04.2015 08:57

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от iqor (Сообщение 84174)
коли робив то були поломані обидва електролобзіки, станка фрезера ще тоді не мав, ручний також поламався. більшу половину мусів ручками, сидів до опівночі пару днів підряд.

Зате яка краса! Це ж яке треба мати терпіння, яке натхнення, щоб сотворити таке чудо! Скільки любові, снаги вкладено,- слів бракує.
Порадували, колего iqor, підтвердили, що Україна має невичерпні таланти! Нехай і синочки Ваші (і ті, що ще будуть) ростуть в любові і щасті, і нехай у них будуть такі ж золоті руки, як в їхнього батька!

Ворон 05.04.2015 09:40

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 84154)
Ярослав, идея супер!
Но скажу как художник - художнику... Если доски для скамейки взять более широкие, собственно их получится и меньше по кол-ву, то будет смотреться значительно лучше. Как говорит моя жена, получится ах%енчик.

Найшов в неті різні варіанти,набрав просто - лавка з колес,але вибирає завжди заказчик.
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 84154)
Я бы еще после этого прошелся турбиновичем с металлической щеткой, дабы вывести фактуру древесины. Затем развел акриловый краситель (скажем черный или коричневый) с водой, так что бы получилась типа очень-очень грязная вода. Прокрыть кистью все изделие. Дать посохнуть. Затем мелкой наждачкой снать тонировку (будет сниматься только на вершинах рельефа древесины). Ну и затем покрыть бесцветным лаком.

У сусіда своє бачення покраски + вона буде стояти на вулиці.
Цитата:

Сообщение от amator (Сообщение 84168)
Ворон, Гарна ідея! А крісло-качалку не захотіли виготовити?

В що тикнули (показали фото) пальцем,те і зробив,фактично можу зробити будь що.
Цитата:

Сообщение от МедАль (Сообщение 84186)
Гарна лавка, колего Ворон! Я й сам бачив щось подібне на Сорочинському ярмарку, хотів і собі зробити, та де взяти ті колеса! Треба ж справжні, а не якийсь там муляж!
Респект Вам!

Маю цілий віз,навіть колись їздив на ньому,зараз маю троє коней,але віз на гумовому ходу,роблю ще віз,але теж на гумовому ходу,на раритеті їздити не хочеться,в нас можна купити цілий віз за 200 грв.

Дет Котэ 05.04.2015 11:21

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 84201)
...в нас можна купити цілий віз за 200 грв.

А отдельно такие колесики можно подмутить? :ah:

iqor 05.04.2015 11:45

Re: Хвастаемся своими изделиями
 
Цитата:

Сообщение от Дет Котэ (Сообщение 84212)
А отдельно такие колесики можно подмутить? :ah:

зустрічаю час від часу, старі вози з такими колесами. один такий стоїть в тещі на подвір"ї. тестя вже немає більш як 10 років, відповідно і коней, а віз та сани вона тримає під навісом.
тому, при великому бажанні, їх можна знайти. хоча, наскільки знаю, ще живуть деякі майстри що іх виготовляли раніше.


Текущее время: 12:34. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot