Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Пасека-online (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Сейчас на пасеке 2017 (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=4098)

art. 29.12.2017 20:39

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 217303)
Таким "технологічним" пасічникам поради більше давати небуду,бо вони свою вину перекладають на інших,сліпий непобачить,глухий непочує.:old:

Ярослав... может не совсем понятно обьяснил?.. я иногда бывает напишу, потом на следующий день прочитаю и сам не понимаю что я имел ввиду...

Ворон 29.12.2017 20:59

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от art. (Сообщение 217364)
Ярослав... может не совсем понятно обьяснил?.. я иногда бывает напишу, потом на следующий день прочитаю и сам не понимаю что я имел ввиду...

Артур,все я правильно пояснив,але людина спихнула проблему на погану кормову базу,і бігала цілу зиму до бджіл з помадками,а треба було просто докормити до потрібного мінімуму цукровим сиропом,і дати бджолам спокій,як і собі.П/С Забув ще написати,що вина впала на сжатість гнізда,хоч кожен підручник рекомендує максимально стискати гнізда,для успішної зимівлі.:confused:

Владимир Татомир 29.12.2017 21:30

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от yu1986ra (Сообщение 217292)
Акації масиві немає

У Вас еще нет, а у нас уже нет.Рубают безбожно.

Добавлено через 1 минуту
Цитата:

Сообщение от Vorobeyko (Сообщение 217296)
вдруг надумают что пришла весна и пора расплод выводить

Как только трута заложат, сразу стартера заряжать и прививки:rofl2:В марте облетывать будем.:)

Alexandr L 29.12.2017 22:09

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Сообщение от yu1986ra
Акації масиві немає[/quote]
У нас акацию на дрова сами лесники режут круглый год, машины полные срезанных стволов почти каждый день выходят из леса. Липу тоже дорезают, осталась только на крутых склонах. Жлобство сильнее всего остального.

Юрій Чугай 29.12.2017 22:40

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Ворон (Сообщение 217365)
Артур,все я правильно пояснив,але людина спихнула проблему на погану кормову базу,і бігала цілу зиму до бджіл з помадками,а треба було просто докормити до потрібного мінімуму цукровим сиропом,і дати бджолам спокій,як і собі.П/С Забув ще написати,що вина впала на сжатість гнізда,хоч кожен підручник рекомендує максимально стискати гнізда,для успішної зимівлі.:confused:

Бачу сліпий глухого не зрозуміє. Максимально зжати це скільки лишити - одну, дві,три рамки? Я ж вище писав своє бачення оптимальної зжатості сім'ї за формою клубу. Не треба чіплятись за слова.
P.S. книгичасто олухи пишуть-переписують і матки в литопаді червлять і ще багато чого може статись.

Добавлено через 7 минут
Цитата:

Сообщение от Alexandr L (Сообщение 217375)
Сообщение от yu1986ra
Акації масиві немає

У нас акацию на дрова сами лесники режут круглый год, машины полные срезанных стволов почти каждый день выходят из леса. Липу тоже дорезают, осталась только на крутых склонах. Жлобство сильнее всего остального.[/QUOTE]

В нас акацію на дрова не беруть (знаю в лісі біля 1 га ділянку), просто не знають " шо воно таке і з чим його їдять" та ще колюче. А липи по лісах також ніколи не було (тільки біля старих колгоспних пасік садили), тому липових дощок навіть в очі не бачив (це й на краще- нема проблеми вибору).

Vorobeyko 29.12.2017 23:05

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 217368)
В марте облетывать будем

Да с такой погодой через месяц рапсовый мёд пойдет!:D

пасіка 29.12.2017 23:15

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

У нас акацию на дрова сами лесники режут круглый год, машины полные срезанных стволов почти каждый день выходят из леса. Липу тоже дорезают, осталась только на крутых склонах. Жлобство сильнее всего остального.
Гади,іншими словами не назвеш:diabolo:

Сергей17 29.12.2017 23:17

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
На улице ветер, дождь, слякоть но зима должна взять своё.

art. 30.12.2017 06:45

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Вложений: 1
Цитата:

Сообщение от Сергей17 (Сообщение 217396)
На улице ветер, дождь, слякоть но зима должна взять своё.

что то зима не торопится брать свое... так до весны и дотянем...

Кудлянин 30.12.2017 07:05

Re: Сейчас на пасеке 2017
 
Цитата:

Сообщение от art. (Сообщение 217364)
я иногда бывает напишу, потом на следующий день прочитаю и сам не понимаю что я имел ввиду...

Супер !!!!!!!


Текущее время: 14:17. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot