Форум

Форум "Пчеловодство без границ" (https://mwob.com.ua/index.php)
-   Хочу стать пчеловодом (https://mwob.com.ua/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Пригоди пасічника вихідного дня (https://mwob.com.ua/showthread.php?t=5383)

Владимир Татомир 01.11.2018 18:15

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от спасатель 101 (Сообщение 247478)
Скільки зустрічаю, то до мети не доходять ті, хто з нуля вбухали непогані гроші і на наступний рік звернули всю компанію.

Как только понимают, что кроме вкладывания денег, работать нужно, да еще вовремя все делать.

kroxaru 02.11.2018 09:00

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Владимир Татомир (Сообщение 247866)
Как только понимают, что кроме вкладывания денег, работать нужно, да еще вовремя все делать.

Это не 5 золотых садить на поле Чудес....

Happy hiver 30.11.2018 15:21

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Як я мед продавав. (Ну дуже багато букв та емоцій :D)


Ну що, давно не писав? Бо мед по баночкам фасував. Але все по порядку.
Отже, було в мене 1400 кг. меду. Наче мало, наче багато, але скільки отримав, стільки і маю. Потроху продав в роздріб, та приблизно 500 кг. залишив на опт. По 40 грн. продавати не хотілося і я почав шукати серед знайомих вихід на магазини. І таки знайшов.:ura1:

Подзвонили мені, сказали, щоб приходив. Я взяв з собою свою баночку (на фото) і приніс, щоб показати свій мед. А справа в тому, що ця мережа продає декристалізований мед у пластикових стаканах . Отже забрали баночку, я озвучив свою ціну 45 грн. за 1 кг. і пішов. Дзвонять мені, кажуть все добре, візьмемо Ваш мед для подарунків на ярмарку. Але!... в ваших гарних баночках і тільки не розтоплений, 750 банок. Тут треба поставити багато крапок..... :confused: Ви уявляєте запхнути твердий мед, да ще у 750 скляних банок? Отож, і я не уявляв. Вони запропонували дати свою ціну. Я озвучив 75 грн. за банку 0,75 літри, тобто з розрахунку 100 грн. за літр. Вони погодились.

Ну і почалося. Купити треба банки, кришки, етикетки, крафтовий папір на кришку.А ще треба купити 200 кг. меду, якого мені не вистачало. А коштів то нема. :( Взяв кошти в кредит.
Скляні банки треба помити, висушити. Закупити 70 ящиків з під фруктів. Етикетки, щоб зробили ті, що треба. Купити папір на верх банки та під банку для флаєру. Паперу на кришку по Україні не було зовсім. А справа в тому, що папір цей хоча і крафтовий, але він був як пергамент і виглядає доволі вишуканим. Тобто не той папір, в який кладуть ковбасу. Але, слава Господу, знайшли. Далі на кришку ще клали побажання на листочку. Його треба було придумати. Мед у відрах, якого мені не вистачало, знайти не міг. Допомогли люди і я купив мед по 45 грн. за кг.

Ви уявляєте в квартирі 26 ведер з медом, 70 пустих ящиків, 35 ящиків з пустими банками? Благо, що коридор в мене широкий.
Далі треба зробити мед м'яким, але не рідким. Тому ставив теплодуйку на відра і експериментальним шляхом знайшли спосіб, який нас влаштовував. Але це не все. Мед лягав у банку доволі важко, тому треба було пхати його ложкою. Заробив собі водянки. Треш та й годі... :confused:

Але Запхали, наклеїли, запакували... Навіть дитина моя працювала, папір на кришку вирізала кругляшками. Але і це не все :D
Його треба відвезти і щоб його прийняли. Поїхав я зранку, там став в чергу за великими машинами. Тобто, поки інші не відвантажаться, я не під'їду. Приймачі товару зайняті, взятку брати не бажають (бо вперше бачать). В мене не було накладної. АААААААА :kill::kill::kill: Знайшов приймача, кинувся йому в ноги, кажу: :poklon: "Не вели стратити, а вели товар прийняти" :poklon: А накладної то не має, не для продажу він. Почав він дзвонити, виясняти. І ось нарешті я здав його. В мою Шевроле Лачетті універсал влізло 34 ящики, тому відвіз за два рази.

І ось який результат. Планував я здати свій мед по 45 грн. за кіло, а здав по 90, якщо не рахувати витрати на банки-склянки. Отже мені пощастило. Але радіти не треба, бо це була разова акція. Да, вони бажали зі мною працювати, але як з ФОПом. І бажали побачити крем-мед, але це вже інша історія...

Ну і на останнє. Який з цього висновок? Хлопці, шукайте, шукайте та ще раз шукайте! :old: Біля Вас багато людей і хтось з них може допомогти Вам пристроїти свій мед у магазин, баню, садочок.

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]

novichok 30.11.2018 17:21

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 250352)
Мед у відрах, якого мені не вистачало, знайти не міг.

Володя, треба було обзвонити тих, кому відра продавав. Або у форумчан місцевих спитати.

yuasaver 30.11.2018 17:57

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 250352)

І бажали побачити крем-мед, але це вже інша історія...

спробуєте крем-мед в роздріб - із звичайним вже не захочете мати справу, тому якщо є можливість, то це на краще....

Happy hiver 30.11.2018 17:59

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от yuasaver (Сообщение 250358)
спробуєте крем-мед в роздріб - із звичайним вже не захочете мати справу, тому якщо є можливість, то це на краще....

Я давно мрію про крем-мед, але багато але... Багато хто не вміє робити крем-мед. А крім цього є й інші проблеми. Але про це в іншому пості. Висловлю своє бачення.

yuasaver 30.11.2018 18:16

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 250359)
Багато хто не вміє робити крем-мед.

Його потрібно робити з свіжого, ще не сівшого меду, оскільки крем-мед з розігрітого топленого вже не такий.

Волкотрубенко 01.12.2018 12:49

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Владимир, поздравляю! Теперь можете говорить что откачали 3 тонны. Яркий пример, пока экспортёры играются в принимаю-не принимаю, пчеловоды находят пути как обходиться без них.
Севший мед сошкрябываю нержавеющей стамеской, загнутым концом по несколько мм из бочки. После такой процедуры нет комков и его можно без пустот наливать в банки или сбивать в крем.

бігунець 02.12.2018 12:50

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
Цитата:

Сообщение от Happy hiver (Сообщение 250352)
запхнути твердий мед, да ще у 750 скляних банок?

Титанічна праця. Я б не осилив.

Happy hiver 07.12.2018 16:49

Re: Пригоди пасічника вихідного дня
 
"Про таврування рамок"

Тут мене багато питають про таврування корпусів та рамок.
Моя особиста думка, що це треба робити. Коли я сторожу кажу, що на кожному корпусі є мій телефон, і кожна рамка протаврована, то повірте, йому спокійніше і не зудить зробите щось погане для мене, наприклад, замінити мої повномедні рамки на інші пусті.
Я замовляв два типу тавра з електропідігрівом. Один коштував десь 850 грн., маленькі - 650 грн. Більший за рахунок великої площі таврується поганенько, а ось малий дуже гарно таврує, особливо, коли нагріється.
[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...][Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. Зарегистрироваться...]


Текущее время: 20:46. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot